Weldon befogók
ISO40 Weldon befogó
| Gépoldali csatlakozás | ISO 40 mm |
| d h4 | 20 |
| D | 52 |
| A | 63 |
11.601 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Degerli
ISO40 Weldon befogó
| Gépoldali csatlakozás | ISO 40 mm |
| d h4 | 25 |
| D | 63 |
| A | 80 |
14.824 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Degerli
ISO40 Weldon befogó
| Gépoldali csatlakozás | ISO 40 mm |
| d h4 | 32 |
| D | 72 |
| A | 80 |
15.789 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Degerli
ISO40 Weldon befogó
| Gépoldali csatlakozás | ISO 40 mm |
| d h4 | 40 |
| D | 79 |
| A | 90 |
17.400 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Degerli
ISO50 Weldon befogó
| Gépoldali csatlakozás | ISO 50 mm |
| d h4 | 16 |
| D | 48 |
| A | 63 |
16.758 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Degerli
ISO50 Weldon befogó
| Gépoldali csatlakozás | ISO 50 mm |
| d h4 | 20 |
| D | 52 |
| A | 63 |
16.758 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Degerli
ISO50 Weldon befogó
| Gépoldali csatlakozás | ISO 50 mm |
| d h4 | 25 |
| D | 65 |
| A | 80 |
18.369 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Degerli
ISO50 Weldon befogó
| Gépoldali csatlakozás | ISO 50 mm |
| d h4 | 32 |
| D | 72 |
| A | 80 |
20.623 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Degerli
ISO50 Weldon befogó
| Gépoldali csatlakozás | ISO 50 mm |
| d h4 | 40 |
| D | 80 |
| A | 90 |
23.522 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Degerli
