Furatkések
A16M PTUNL 16 belső hűtéses furatkés
| Lapka rögzítés | P |
| Szár típus | A – Acél belső hűtéssel |
| Min. furatátmérő | 20 |
| Lapka típus | TN☐☐ 1604 |
| Kivitel | L - Balos |
| Szár keresztmetszet | 16 mm |
| Teljes hossz | 032 mm |
| Élelhelyezési szög | 93° |
13.308 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
A16M PTUNR 16 belső hűtéses furatkés
| Lapka rögzítés | P |
| Szár típus | A – Acél belső hűtéssel |
| Min. furatátmérő | 20 |
| Lapka típus | TN☐☐ 1604 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 16 mm |
| Teljes hossz | 032 mm |
| Élelhelyezési szög | 93° |
13.308 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
A20P PTUNL 16 belső hűtéses furatkés
| Lapka rögzítés | P |
| Szár típus | A – Acél belső hűtéssel |
| Min. furatátmérő | 25 |
| Lapka típus | TN☐☐ 1604 |
| Kivitel | L - Balos |
| Szár keresztmetszet | 20 mm |
| Teljes hossz | 170 mm |
| Élelhelyezési szög | 93° |
22.074 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
A20P PTUNR 16 belső hűtéses furatkés
| Lapka rögzítés | P |
| Szár típus | A – Acél belső hűtéssel |
| Min. furatátmérő | 25 |
| Lapka típus | TN☐☐ 1604 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 20 mm |
| Teljes hossz | 170 mm |
| Élelhelyezési szög | 93° |
22.074 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
A25R DTFNL 16 furatkés
| Lapka rögzítés | D |
| Szár típus | A – Acél belső hűtéssel |
| Lapka típus | TN☐☐ 1604 |
| Kivitel | L - Balos |
| Szár keresztmetszet | 25 mm |
| Teljes hossz | 200 mm |
| Élelhelyezési szög | 90° |
82.027 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
A25R PTFNL 16C belső hűtéses furatkés
| Lapka rögzítés | P |
| Szár típus | A – Acél belső hűtéssel |
| Min. furatátmérő | 32 |
| Lapka típus | TN☐☐ 1604 |
| Kivitel | L - Balos |
| Szár keresztmetszet | 25 mm |
| Teljes hossz | 200 mm |
| Élelhelyezési szög | 90° |
26.589 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
A25R PTFNR 16C belső hűtéses furatkés
| Lapka rögzítés | P |
| Szár típus | A – Acél belső hűtéssel |
| Min. furatátmérő | 32 |
| Lapka típus | TN☐☐ 1604 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 25 mm |
| Teljes hossz | 200 mm |
| Élelhelyezési szög | 90° |
26.589 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
A25R PTUNL 16C belső hűtéses furatkés
| Lapka rögzítés | P |
| Szár típus | A – Acél belső hűtéssel |
| Min. furatátmérő | 32 |
| Lapka típus | TN☐☐ 1604 |
| Kivitel | L - Balos |
| Szár keresztmetszet | 25 mm |
| Teljes hossz | 200 mm |
| Élelhelyezési szög | 93° |
26.589 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
A25R PTUNR 16C belső hűtéses furatkés
| Lapka rögzítés | P |
| Szár típus | A – Acél belső hűtéssel |
| Min. furatátmérő | 32 |
| Lapka típus | TN☐☐ 1604 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 25 mm |
| Teljes hossz | 200 mm |
| Élelhelyezési szög | 93° |
26.589 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
A32S PTFNL 16C belső hűtéses furatkés
| Lapka rögzítés | P |
| Szár típus | A – Acél belső hűtéssel |
| Min. furatátmérő | 40 |
| Lapka típus | TN☐☐ 1604 |
| Kivitel | L - Balos |
| Szár keresztmetszet | 32 mm |
| Teljes hossz | 250 mm |
| Élelhelyezési szög | 90° |
31.901 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
A32S PTFNR 16C belső hűtéses furatkés
| Lapka rögzítés | P |
| Szár típus | A – Acél belső hűtéssel |
| Min. furatátmérő | 40 |
| Lapka típus | TN☐☐ 1604 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 32 mm |
| Teljes hossz | 250 mm |
| Élelhelyezési szög | 90° |
31.901 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
A32S PTUNL 16C belső hűtéses furatkés
| Lapka rögzítés | P |
| Szár típus | A – Acél belső hűtéssel |
| Min. furatátmérő | 40 |
| Lapka típus | TN☐☐ 1604 |
| Kivitel | L - Balos |
| Szár keresztmetszet | 32 mm |
| Teljes hossz | 250 mm |
| Élelhelyezési szög | 93° |
31.901 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
A32S PTUNL 22C belső hűtéses furatkés
| Lapka rögzítés | P |
| Szár típus | A – Acél belső hűtéssel |
| Min. furatátmérő | 40 |
| Lapka típus | TN☐☐ 2204 |
| Kivitel | L - Balos |
| Szár keresztmetszet | 32 mm |
| Teljes hossz | 250 mm |
| Élelhelyezési szög | 93° |
31.901 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
A32S PTUNR 16C belső hűtéses furatkés
| Lapka rögzítés | P |
| Szár típus | A – Acél belső hűtéssel |
| Min. furatátmérő | 40 |
| Lapka típus | TN☐☐ 1604 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 32 mm |
| Teljes hossz | 250 mm |
| Élelhelyezési szög | 93° |
31.901 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
A32S PTUNR 22C belső hűtéses furatkés
| Lapka rögzítés | P |
| Szár típus | A – Acél belső hűtéssel |
| Min. furatátmérő | 40 |
| Lapka típus | TN☐☐ 2204 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 32 mm |
| Teljes hossz | 250 mm |
| Élelhelyezési szög | 93° |
31.901 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
A40T DTFNR 22 furatkés
| Lapka rögzítés | D |
| Szár típus | A – Acél belső hűtéssel |
| Lapka típus | TN☐☐ 2204 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 40 mm |
| Teljes hossz | 300 mm |
| Élelhelyezési szög | 90° |
132.217 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
A40T PTUNL 16C belső hűtéses furatkés
| Lapka rögzítés | P |
| Szár típus | A – Acél belső hűtéssel |
| Min. furatátmérő | 50 |
| Lapka típus | TN☐☐ 1604 |
| Kivitel | L - Balos |
| Szár keresztmetszet | 40 mm |
| Teljes hossz | 300 mm |
| Élelhelyezési szög | 93° |
42.017 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
A40T PTUNL 22C belső hűtéses furatkés
| Lapka rögzítés | P |
| Szár típus | A – Acél belső hűtéssel |
| Min. furatátmérő | 50 |
| Lapka típus | TN☐☐ 2204 |
| Kivitel | L - Balos |
| Szár keresztmetszet | 40 mm |
| Teljes hossz | 300 mm |
| Élelhelyezési szög | 93° |
42.017 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
A40T PTUNR 16C belső hűtéses furatkés
| Lapka rögzítés | P |
| Szár típus | A – Acél belső hűtéssel |
| Min. furatátmérő | 50 |
| Lapka típus | TN☐☐ 1604 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 40 mm |
| Teljes hossz | 300 mm |
| Élelhelyezési szög | 93° |
42.017 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
A40T PTUNR 22C belső hűtéses furatkés
| Lapka rögzítés | P |
| Szár típus | A – Acél belső hűtéssel |
| Min. furatátmérő | 50 |
| Lapka típus | TN☐☐ 2204 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 40 mm |
| Teljes hossz | 300 mm |
| Élelhelyezési szög | 93° |
42.017 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
A50U DTFNR 22 furatkés
| Lapka rögzítés | D |
| Szár típus | A – Acél belső hűtéssel |
| Lapka típus | TN☐☐ 2204 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 50 mm |
| Teljes hossz | 350 mm |
| Élelhelyezési szög | 90° |
165.277 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
S16P PTUNL 16 furatkés
| Lapka rögzítés | P |
| Szár típus | S – Acél |
| Min. furatátmérő | 20 |
| Lapka típus | TN☐☐ 1604 |
| Kivitel | L - Balos |
| Szár keresztmetszet | 16 mm |
| Teljes hossz | 170 mm |
| Élelhelyezési szög | 93° |
17.822 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
S16P PTUNR 16 furatkés
| Lapka rögzítés | P |
| Szár típus | S – Acél |
| Min. furatátmérő | 20 |
| Lapka típus | TN☐☐ 1604 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 16 mm |
| Teljes hossz | 170 mm |
| Élelhelyezési szög | 93° |
17.822 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
S16R PTFNR 11 furatkés
| Lapka rögzítés | P |
| Szár típus | S – Acél |
| Lapka típus | TN☐☐ 1103 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 16 mm |
| Teljes hossz | 200 mm |
| Élelhelyezési szög | 90° |
40.364 Ft + ÁFA
1 db raktáron
Gyártó: KORLOY
