Saw Man-X
KSP 200 leszúrólapka
| Forgácstörő | Kérem válasszon! |
| Bevonat | Kérem válasszon! |
| Lapka szélesség | 2,0 |
| Lapka típus | KSP 200 |
| Rádiusz | 0,20 |
| Forgácsoló él alapanyag | Keményfém |
3.374 Ft + ÁFA
335 db raktáron
Gyártó: KORLOY
KSP 300 leszúrólapka
| Forgácstörő | Kérem válasszon! |
| Bevonat | Kérem válasszon! |
| Lapka szélesség | 3,0 |
| Lapka típus | KSP 300 |
| Rádiusz | 0,20 |
| Forgácsoló él alapanyag | Keményfém |
3.405 Ft + ÁFA
1420 db raktáron
Gyártó: KORLOY
KSP 400 leszúrólapka
| Forgácstörő | Kérem válasszon! |
| Bevonat | Kérem válasszon! |
| Lapka szélesség | 4,0 |
| Lapka típus | KSP 400 |
| Rádiusz | 0,25 |
| Forgácsoló él alapanyag | Keményfém |
3.557 Ft + ÁFA
280 db raktáron
Gyártó: KORLOY
KSP 500 leszúrólapka
| Forgácstörő | Kérem válasszon! |
| Bevonat | Kérem válasszon! |
| Lapka szélesség | 5,0 |
| Lapka típus | KSP 500 |
| Rádiusz | 0,25 |
| Forgácsoló él alapanyag | Keményfém |
3.709 Ft + ÁFA
50 db raktáron
Gyártó: KORLOY
KSP 600 leszúrólapka
| Forgácstörő | Kérem válasszon! |
| Bevonat | Kérem válasszon! |
| Lapka szélesség | 6,0 |
| Lapka típus | KSP 600 |
| Rádiusz | 0,35 |
| Forgácsoló él alapanyag | Keményfém |
4.005 Ft + ÁFA
20 db raktáron
Gyártó: KORLOY
KSPB 2026 leszúró penge
| Lapka szélesség | 2,0 |
| Penge magasság | 26 |
| Lapka típus | KSP 200 |
43.632 Ft + ÁFA
27 db raktáron
Gyártó: KORLOY
KSPB 2032 leszúró penge
| Lapka szélesség | 2,0 |
| Penge magasság | 32 |
| Lapka típus | KSP 200 |
43.632 Ft + ÁFA
1 db raktáron
Gyártó: KORLOY
KSPB 3026 leszúró penge
| Lapka szélesség | 3,0 |
| Penge magasság | 26 |
| Lapka típus | KSP 300 |
43.632 Ft + ÁFA
4 db raktáron
Gyártó: KORLOY
KSPB 3032 leszúró penge
| Lapka szélesség | 3,0 |
| Penge magasság | 32 |
| Lapka típus | KSP 300 |
43.632 Ft + ÁFA
43 db raktáron
Gyártó: KORLOY
KSPB 4026 leszúró penge
| Lapka szélesség | 4,0 |
| Penge magasság | 26 |
| Lapka típus | KSP 400 |
43.632 Ft + ÁFA
7 db raktáron
Gyártó: KORLOY
KSPB 4032 leszúró penge
| Lapka szélesség | 4,0 |
| Penge magasság | 32 |
| Lapka típus | KSP 400 |
43.632 Ft + ÁFA
9 db raktáron
Gyártó: KORLOY
KSPB 5032 leszúró penge
| Lapka szélesség | 5,0 |
| Penge magasság | 32 |
| Lapka típus | KSP 500 |
| Kivitel | N - Neutrális |
43.632 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
KSPB 6032 leszúró penge
| Lapka szélesség | 6,0 |
| Penge magasság | 32 |
| Lapka típus | KSP 600 |
| Kivitel | N - Neutrális |
43.632 Ft + ÁFA
1 db raktáron
Gyártó: KORLOY
KSPH 225R leszúró kés
| Lapka szélesség | 2,0 |
| Max. beszúrási mélység | 25 |
| Lapka típus | KSP 200 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 25 mm |
| Teljes hossz | 150 mm |
48.754 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
KSPH 320R leszúró kés
| Lapka szélesség | 3,0 |
| Max. beszúrási mélység | 20 |
| Lapka típus | KSP 300 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 20 mm |
| Teljes hossz | 120 mm |
48.754 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
KSPH 325R leszúró kés
| Lapka szélesség | 3,0 |
| Max. beszúrási mélység | 25 |
| Lapka típus | KSP 300 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 25 mm |
| Teljes hossz | 150 mm |
48.754 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
KSPH 420R leszúró kés
| Lapka szélesség | 4,0 |
| Max. beszúrási mélység | 20 |
| Lapka típus | KSP 400 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 20 mm |
| Teljes hossz | 120 mm |
48.754 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
KSPH 425R leszúró kés
| Lapka szélesség | 4,0 |
| Max. beszúrási mélység | 25 |
| Lapka típus | KSP 400 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 25 mm |
| Teljes hossz | 150 mm |
48.754 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
KSPH 525R leszúró kés
| Lapka szélesség | 5,0 |
| Max. beszúrási mélység | 25 |
| Lapka típus | KSP 500 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 25 mm |
| Teljes hossz | 150 mm |
48.754 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
KSPH 625R leszúró kés
| Lapka szélesség | 6,0 |
| Max. beszúrási mélység | 25 |
| Lapka típus | KSP 600 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 25 mm |
| Teljes hossz | 150 mm |
48.754 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
