Külső kések - KORLOY
PDJNL 2525 M15-3 esztergakés
| Lapka rögzítés | P |
| Lapka típus | DN☐☐ 1504 |
| Kivitel | L - Balos |
| Szár keresztmetszet | 25 mm |
| Teljes hossz | 150 mm |
| Élelhelyezési szög | 93° |
36.108 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
PDJNL 3225 P15 esztergakés
| Lapka rögzítés | P |
| Lapka típus | DN☐☐ 1506 |
| Kivitel | L - Balos |
| Szár keresztmetszet | 3225 mm |
| Teljes hossz | 170 mm |
| Élelhelyezési szög | 93° |
42.248 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
PDJNL 3232 P15 esztergakés
| Lapka rögzítés | P |
| Lapka típus | DN☐☐ 1506 |
| Kivitel | L - Balos |
| Szár keresztmetszet | 32 mm |
| Teljes hossz | 170 mm |
| Élelhelyezési szög | 93° |
42.248 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
PDJNR 1616 H11 esztergakés
| Lapka rögzítés | P |
| Lapka típus | DN☐☐ 1104 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 16 mm |
| Teljes hossz | 100 mm |
| Élelhelyezési szög | 93° |
25.202 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
PDJNR 2020 K11 esztergakés
| Lapka rögzítés | P |
| Lapka típus | DN☐☐ 1104 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 20 mm |
| Teljes hossz | 125 mm |
| Élelhelyezési szög | 93° |
31.874 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
PDJNR 2020 K15 esztergakés
| Lapka rögzítés | P |
| Lapka típus | DN☐☐ 1506 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 20 mm |
| Teljes hossz | 125 mm |
| Élelhelyezési szög | 93° |
31.874 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
PDJNR 2020 K15-3 esztergakés
| Lapka rögzítés | P |
| Lapka típus | DN☐☐ 1504 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 20 mm |
| Teljes hossz | 125 mm |
| Élelhelyezési szög | 93° |
31.874 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
PDJNR 2525 M11 esztergakés
| Lapka rögzítés | P |
| Lapka típus | DN☐☐ 1104 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 25 mm |
| Teljes hossz | 150 mm |
| Élelhelyezési szög | 93° |
36.024 Ft + ÁFA
3 db raktáron
Gyártó: KORLOY
PDJNR 2525 M15 esztergakés
| Lapka rögzítés | P |
| Lapka típus | DN☐☐ 1506 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 25 mm |
| Teljes hossz | 150 mm |
| Élelhelyezési szög | 93° |
36.108 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
PDJNR 2525 M15-3 esztergakés
| Lapka rögzítés | P |
| Lapka típus | DN☐☐ 1504 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 25 mm |
| Teljes hossz | 150 mm |
| Élelhelyezési szög | 93° |
36.108 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
PDJNR 3225 P15 esztergakés
| Lapka rögzítés | P |
| Lapka típus | DN☐☐ 1506 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 3225 mm |
| Teljes hossz | 170 mm |
| Élelhelyezési szög | 93° |
42.248 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
PDJNR 3232 P15 esztergakés
| Lapka rögzítés | P |
| Lapka típus | DN☐☐ 1506 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 32 mm |
| Teljes hossz | 170 mm |
| Élelhelyezési szög | 93° |
42.248 Ft + ÁFA
1 db raktáron
Gyártó: KORLOY
PDNNL 2020 K15 esztergakés KEG
| Lapka rögzítés | P |
| Lapka típus | DN☐☐ 1506 |
| Kivitel | L - Balos |
| Szár keresztmetszet | 20 mm |
| Teljes hossz | 125 mm |
| Élelhelyezési szög | 63° |
31.874 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
PDNNL 2525 M15 esztergakés
| Lapka rögzítés | P |
| Lapka típus | DN☐☐ 1506 |
| Kivitel | L - Balos |
| Szár keresztmetszet | 25 mm |
| Teljes hossz | 150 mm |
| Élelhelyezési szög | 63° |
36.108 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
PDNNR 2020 K15 esztergakés
| Lapka rögzítés | P |
| Lapka típus | DN☐☐ 1506 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 20 mm |
| Teljes hossz | 125 mm |
| Élelhelyezési szög | 63° |
31.874 Ft + ÁFA
2 db raktáron
Gyártó: KORLOY
PDNNR 2525 M15 esztergakés
| Lapka rögzítés | P |
| Lapka típus | DN☐☐ 1506 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 25 mm |
| Teljes hossz | 150 mm |
| Élelhelyezési szög | 63° |
36.108 Ft + ÁFA
1 db raktáron
Gyártó: KORLOY
PDNNR 3232 P15 esztergakés
| Lapka rögzítés | P |
| Lapka típus | DN☐☐ 1506 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 32 mm |
| Teljes hossz | 170 mm |
| Élelhelyezési szög | 63° |
42.248 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
