Furatkések - AKKO
S50V MTFNL 22 furatkés
| Lapka rögzítés | M |
| Szár típus | S – Acél |
| Min. furatátmérő | 63 |
| Lapka típus | TN☐☐ 2204 |
| Kivitel | L - Balos |
| Szár keresztmetszet | 50 mm |
| Teljes hossz | 400 mm |
| Élelhelyezési szög | 90° |
42.017 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
S50V MTFNR 22 furatkés
| Lapka rögzítés | M |
| Szár típus | S – Acél |
| Min. furatátmérő | 63 |
| Lapka típus | TN☐☐ 2204 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 50 mm |
| Teljes hossz | 400 mm |
| Élelhelyezési szög | 90° |
42.017 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
S50V MTQNL 22 furatkés
| Lapka rögzítés | M |
| Szár típus | S – Acél |
| Min. furatátmérő | 63 |
| Lapka típus | TN☐☐ 2204 |
| Kivitel | L - Balos |
| Szár keresztmetszet | 50 mm |
| Teljes hossz | 400 mm |
| Élelhelyezési szög | 107,5° |
42.017 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
S50V MTQNR 22 furatkés
| Lapka rögzítés | M |
| Szár típus | S – Acél |
| Min. furatátmérő | 63 |
| Lapka típus | TN☐☐ 2204 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 50 mm |
| Teljes hossz | 400 mm |
| Élelhelyezési szög | 107,5° |
42.017 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
S50V MTUNL 16 furatkés
| Lapka rögzítés | M |
| Szár típus | S – Acél |
| Min. furatátmérő | 63 |
| Lapka típus | TN☐☐ 1604 |
| Kivitel | L - Balos |
| Szár keresztmetszet | 50 mm |
| Teljes hossz | 400 mm |
| Élelhelyezési szög | 93° |
34.835 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
S50V MTUNL 22 furatkés
| Lapka rögzítés | M |
| Szár típus | S – Acél |
| Min. furatátmérő | 63 |
| Lapka típus | TN☐☐ 2204 |
| Kivitel | L - Balos |
| Szár keresztmetszet | 50 mm |
| Teljes hossz | 400 mm |
| Élelhelyezési szög | 93° |
42.017 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
S50V MTUNR 16 furatkés
| Lapka rögzítés | M |
| Szár típus | S – Acél |
| Min. furatátmérő | 63 |
| Lapka típus | TN☐☐ 1604 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 50 mm |
| Teljes hossz | 400 mm |
| Élelhelyezési szög | 93° |
34.835 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
S50V MTUNR 22 furatkés
| Lapka rögzítés | M |
| Szár típus | S – Acél |
| Min. furatátmérő | 63 |
| Lapka típus | TN☐☐ 2204 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 50 mm |
| Teljes hossz | 400 mm |
| Élelhelyezési szög | 93° |
42.017 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
S50V PTUNL 22C furatkés
| Lapka rögzítés | P |
| Szár típus | S – Acél |
| Min. furatátmérő | 63 |
| Lapka típus | TN☐☐ 2204 |
| Kivitel | L - Balos |
| Szár keresztmetszet | 50 mm |
| Teljes hossz | 400 mm |
| Élelhelyezési szög | 93° |
42.017 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
S50V PTUNR 22C furatkés
| Lapka rögzítés | P |
| Szár típus | S – Acél |
| Min. furatátmérő | 63 |
| Lapka típus | TN☐☐ 2204 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 50 mm |
| Teljes hossz | 400 mm |
| Élelhelyezési szög | 93° |
42.017 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
S50V TTUNL 22 furatkés
| Lapka rögzítés | T |
| Szár típus | S – Acél |
| Min. furatátmérő | 63 |
| Lapka típus | TN☐☐ 2204 |
| Kivitel | L - Balos |
| Szár keresztmetszet | 50 mm |
| Teljes hossz | 400 mm |
| Élelhelyezési szög | 93° |
42.017 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
S50V TTUNR 22 furatkés
| Lapka rögzítés | T |
| Szár típus | S – Acél |
| Min. furatátmérő | 63 |
| Lapka típus | TN☐☐ 2204 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 50 mm |
| Teljes hossz | 400 mm |
| Élelhelyezési szög | 93° |
42.017 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
