Furatkések - AKKO
E10M SDUCL 07 belső hűtéses keményfém furatkés
| Lapka rögzítés | S |
| Szár típus | S – Acél |
| Min. furatátmérő | 13 |
| Lapka típus | DC☐☐ 0702 |
| Kivitel | L - Balos |
| Szár keresztmetszet | 10 mm |
| Teljes hossz | 020 mm |
| Élelhelyezési szög | 93° |
76.144 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
E10M SDUCR 07 belső hűtéses keményfém furatkés
| Lapka rögzítés | S |
| Szár típus | S – Acél |
| Min. furatátmérő | 13 |
| Lapka típus | DC☐☐ 0702 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 10 mm |
| Teljes hossz | 023 mm |
| Élelhelyezési szög | 93° |
76.144 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
E12Q SDUCL 07 belső hűtéses keményfém furatkés
| Lapka rögzítés | S |
| Szár típus | S – Acél |
| Min. furatátmérő | 16 |
| Lapka típus | DC☐☐ 0702 |
| Kivitel | L - Balos |
| Szár keresztmetszet | 12 mm |
| Teljes hossz | 180 mm |
| Élelhelyezési szög | 93° |
113.335 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
E12Q SDUCR 07 belső hűtéses keményfém furatkés
| Lapka rögzítés | S |
| Szár típus | S – Acél |
| Min. furatátmérő | 16 |
| Lapka típus | DC☐☐ 0702 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 12 mm |
| Teljes hossz | 180 mm |
| Élelhelyezési szög | 93° |
113.335 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
E16R SDUCL 11 belső hűtéses keményfém furatkés
| Lapka rögzítés | S |
| Szár típus | S – Acél |
| Min. furatátmérő | 20 |
| Lapka típus | DC☐☐ 11T3 |
| Kivitel | L - Balos |
| Szár keresztmetszet | 16 mm |
| Teljes hossz | 050 mm |
| Élelhelyezési szög | 93° |
152.863 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
E16R SDUCR 11 belső hűtéses keményfém furatkés
| Lapka rögzítés | S |
| Szár típus | S – Acél |
| Min. furatátmérő | 20 |
| Lapka típus | DC☐☐ 11T3 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 16 mm |
| Teljes hossz | 060 mm |
| Élelhelyezési szög | 93° |
152.863 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
E20S SDUCL 11 belső hűtéses keményfém furatkés
| Lapka rögzítés | S |
| Szár típus | S – Acél |
| Min. furatátmérő | 23 |
| Lapka típus | DC☐☐ 11T3 |
| Kivitel | L - Balos |
| Szár keresztmetszet | 20 mm |
| Teljes hossz | 250 mm |
| Élelhelyezési szög | 93° |
290.240 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
E20S SDUCR 11 belső hűtéses keményfém furatkés
| Lapka rögzítés | S |
| Szár típus | S – Acél |
| Min. furatátmérő | 23 |
| Lapka típus | DC☐☐ 11T3 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 20 mm |
| Teljes hossz | 250 mm |
| Élelhelyezési szög | 93° |
290.240 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
S0810K SDUCL 07 furatkés
| Lapka rögzítés | S |
| Szár típus | S – Acél |
| Min. furatátmérő | 13 |
| Lapka típus | DC☐☐ 0702 |
| Kivitel | L - Balos |
| Szár keresztmetszet | 10 mm |
| Teljes hossz | 125 mm |
| Élelhelyezési szög | 93° |
13.262 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
S0810K SDUCR 07 furatkés
| Lapka rögzítés | S |
| Szár típus | S – Acél |
| Min. furatátmérő | 13 |
| Lapka típus | DC☐☐ 0702 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 10 mm |
| Teljes hossz | 125 mm |
| Élelhelyezési szög | 93° |
9.055 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
S10K SD-CL 07 furatkés
| Lapka rögzítés | S |
| Szár típus | S – Acél |
| Min. furatátmérő | 14 |
| Lapka típus | DC☐☐ 0702 |
| Kivitel | L - Balos |
| Szár keresztmetszet | 10 mm |
| Teljes hossz | 125 mm |
| Élelhelyezési szög | 62,5° |
8.797 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
S10K SD-CR 07 furatkés
| Lapka rögzítés | S |
| Szár típus | S – Acél |
| Min. furatátmérő | 14 |
| Lapka típus | DC☐☐ 0702 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 10 mm |
| Teljes hossz | 125 mm |
| Élelhelyezési szög | 62,5° |
8.797 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
S10K SDPCL 07 furatkés
| Lapka rögzítés | S |
| Szár típus | S – Acél |
| Min. furatátmérő | 13 |
| Lapka típus | DC☐☐ 0702 |
| Kivitel | L - Balos |
| Szár keresztmetszet | 10 mm |
| Teljes hossz | 125 mm |
| Élelhelyezési szög | 117,5° |
8.797 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
S10K SDPCR 07 furatkés
| Lapka rögzítés | S |
| Szár típus | S – Acél |
| Min. furatátmérő | 13 |
| Lapka típus | DC☐☐ 0702 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 10 mm |
| Teljes hossz | 125 mm |
| Élelhelyezési szög | 117,5° |
8.797 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
S10K SDQCL 07 furatkés
| Lapka rögzítés | S |
| Szár típus | S – Acél |
| Min. furatátmérő | 13 |
| Lapka típus | DC☐☐ 0702 |
| Kivitel | L - Balos |
| Szár keresztmetszet | 10 mm |
| Teljes hossz | 125 mm |
| Élelhelyezési szög | 107,5° |
8.797 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
S10K SDQCR 07 furatkés
| Lapka rögzítés | S |
| Szár típus | S – Acél |
| Min. furatátmérő | 13 |
| Lapka típus | DC☐☐ 0702 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 10 mm |
| Teljes hossz | 125 mm |
| Élelhelyezési szög | 107,5° |
8.797 Ft + ÁFA
6 db raktáron
Gyártó: AKKO
S10K SDUCL 07 furatkés
| Lapka rögzítés | S |
| Szár típus | S – Acél |
| Min. furatátmérő | 13 |
| Lapka típus | DC☐☐ 0702 |
| Kivitel | L - Balos |
| Szár keresztmetszet | 10 mm |
| Teljes hossz | 125 mm |
| Élelhelyezési szög | 93° |
8.797 Ft + ÁFA
4 db raktáron
Gyártó: AKKO
S10K SDUCR 07 furatkés
| Lapka rögzítés | S |
| Szár típus | S – Acél |
| Min. furatátmérő | 13 |
| Lapka típus | DC☐☐ 0702 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 10 mm |
| Teljes hossz | 125 mm |
| Élelhelyezési szög | 93° |
8.797 Ft + ÁFA
2 db raktáron
Gyártó: AKKO
S1216P SDUCL 07 furatkés
| Lapka rögzítés | S |
| Szár típus | S – Acél |
| Min. furatátmérő | 16 |
| Lapka típus | DC☐☐ 0702 |
| Kivitel | L - Balos |
| Szár keresztmetszet | 16 mm |
| Teljes hossz | 170 mm |
| Élelhelyezési szög | 93° |
15.580 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
S1216P SDUCR 07 furatkés
| Lapka rögzítés | S |
| Szár típus | S – Acél |
| Min. furatátmérő | 16 |
| Lapka típus | DC☐☐ 0702 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 16 mm |
| Teljes hossz | 170 mm |
| Élelhelyezési szög | 93° |
10.632 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
S12K SD-CL 07 furatkés
| Lapka rögzítés | S |
| Szár típus | S – Acél |
| Min. furatátmérő | 16 |
| Lapka típus | DC☐☐ 0702 |
| Kivitel | L - Balos |
| Szár keresztmetszet | 12 mm |
| Teljes hossz | 125 mm |
| Élelhelyezési szög | 62,5° |
9.314 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
S12K SD-CR 07 furatkés
| Lapka rögzítés | S |
| Szár típus | S – Acél |
| Min. furatátmérő | 16 |
| Lapka típus | DC☐☐ 0702 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 12 mm |
| Teljes hossz | 125 mm |
| Élelhelyezési szög | 62,5° |
9.314 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
S12K SDPCL 07 furatkés
| Lapka rögzítés | S |
| Szár típus | S – Acél |
| Min. furatátmérő | 16 |
| Lapka típus | DC☐☐ 0702 |
| Kivitel | L - Balos |
| Szár keresztmetszet | 12 mm |
| Teljes hossz | 125 mm |
| Élelhelyezési szög | 117,5° |
9.314 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
S12K SDPCR 07 furatkés
| Lapka rögzítés | S |
| Szár típus | S – Acél |
| Min. furatátmérő | 16 |
| Lapka típus | DC☐☐ 0702 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 12 mm |
| Teljes hossz | 125 mm |
| Élelhelyezési szög | 117,5° |
9.314 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
