Furatkések - AKKO
E10M STFCR 09 belső hűtéses keményfém furatkés
| Lapka rögzítés | S |
| Szár típus | E – Keményfém belső hűtéssel |
| Min. furatátmérő | 12 |
| Lapka típus | TC☐☐ 0902 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 10 mm |
| Teljes hossz | 032 mm |
| Élelhelyezési szög | 90° |
76.144 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
E12Q STFCR 09 belső hűtéses keményfém furatkés
| Lapka rögzítés | S |
| Szár típus | E – Keményfém belső hűtéssel |
| Min. furatátmérő | 15 |
| Lapka típus | TC☐☐ 0902 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 12 mm |
| Teljes hossz | 180 mm |
| Élelhelyezési szög | 90° |
113.335 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
E12Q STFCR 11 belső hűtéses keményfém furatkés
| Lapka rögzítés | S |
| Szár típus | E – Keményfém belső hűtéssel |
| Min. furatátmérő | 15 |
| Lapka típus | TC☐☐ 1102 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 12 mm |
| Teljes hossz | 180 mm |
| Élelhelyezési szög | 90° |
113.335 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
S0610F STFCL 06 furatkés
| Lapka rögzítés | S |
| Szár típus | S – Acél |
| Min. furatátmérő | 8 |
| Lapka típus | TC☐☐ 06T1 |
| Kivitel | L - Balos |
| Szár keresztmetszet | 10 mm |
| Teljes hossz | 080 mm |
| Élelhelyezési szög | 90° |
11.183 Ft + ÁFA
1 db raktáron
Gyártó: AKKO
S0610F STFCR 06 furatkés
| Lapka rögzítés | S |
| Szár típus | S – Acél |
| Min. furatátmérő | 8 |
| Lapka típus | TC☐☐ 06T1 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 10 mm |
| Teljes hossz | 080 mm |
| Élelhelyezési szög | 90° |
11.183 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
S08H STFCL 06 furatkés
| Lapka rögzítés | S |
| Szár típus | S – Acél |
| Min. furatátmérő | 11 |
| Lapka típus | TC☐☐ 06T1 |
| Kivitel | L - Balos |
| Szár keresztmetszet | 08 mm |
| Teljes hossz | 100 mm |
| Élelhelyezési szög | 90° |
7.729 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
S08H STFCR 06 furatkés
| Lapka rögzítés | S |
| Szár típus | S – Acél |
| Min. furatátmérő | 11 |
| Lapka típus | TC☐☐ 06T1 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 08 mm |
| Teljes hossz | 100 mm |
| Élelhelyezési szög | 90° |
7.729 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
S10K STFCL 09 furatkés
| Lapka rögzítés | S |
| Szár típus | S – Acél |
| Min. furatátmérő | 13 |
| Lapka típus | TC☐☐ 0902 |
| Kivitel | L - Balos |
| Szár keresztmetszet | 10 mm |
| Teljes hossz | 125 mm |
| Élelhelyezési szög | 90° |
8.797 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
S10K STFCR 09 furatkés
| Lapka rögzítés | S |
| Szár típus | S – Acél |
| Min. furatátmérő | 13 |
| Lapka típus | TC☐☐ 0902 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 10 mm |
| Teljes hossz | 125 mm |
| Élelhelyezési szög | 90° |
8.797 Ft + ÁFA
1 db raktáron
Gyártó: AKKO
S10K STUCL 09 furatkés
| Lapka rögzítés | S |
| Szár típus | S – Acél |
| Min. furatátmérő | 13 |
| Lapka típus | TC☐☐ 0902 |
| Kivitel | L - Balos |
| Szár keresztmetszet | 10 mm |
| Teljes hossz | 125 mm |
| Élelhelyezési szög | 93° |
8.797 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
S10K STUCR 09 furatkés
| Lapka rögzítés | S |
| Szár típus | S – Acél |
| Min. furatátmérő | 13 |
| Lapka típus | TC☐☐ 0902 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 10 mm |
| Teljes hossz | 125 mm |
| Élelhelyezési szög | 93° |
8.797 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
S12K ST-CR 11 furatkés
| Lapka rögzítés | S |
| Szár típus | S – Acél |
| Min. furatátmérő | 17 |
| Lapka típus | TC☐☐ 1102 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 12 mm |
| Teljes hossz | 125 mm |
| Élelhelyezési szög | 60° |
9.314 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
S12K STFCL 09 furatkés
| Lapka rögzítés | S |
| Szár típus | S – Acél |
| Min. furatátmérő | 17 |
| Lapka típus | TC☐☐ 0902 |
| Kivitel | L - Balos |
| Szár keresztmetszet | 12 mm |
| Teljes hossz | 125 mm |
| Élelhelyezési szög | 90° |
9.314 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
S12K STFCL 11 furatkés
| Lapka rögzítés | S |
| Szár típus | S – Acél |
| Min. furatátmérő | 17 |
| Lapka típus | TC☐☐ 1102 |
| Kivitel | L - Balos |
| Szár keresztmetszet | 12 mm |
| Teljes hossz | 125 mm |
| Élelhelyezési szög | 90° |
9.314 Ft + ÁFA
3 db raktáron
Gyártó: AKKO
S12K STFCR 09 furatkés
| Lapka rögzítés | S |
| Szár típus | S – Acél |
| Min. furatátmérő | 17 |
| Lapka típus | TC☐☐ 0902 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 12 mm |
| Teljes hossz | 125 mm |
| Élelhelyezési szög | 90° |
9.314 Ft + ÁFA
3 db raktáron
Gyártó: AKKO
S12K STFCR 11 furatkés
| Lapka rögzítés | S |
| Szár típus | S – Acél |
| Min. furatátmérő | 17 |
| Lapka típus | TC☐☐ 1102 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 12 mm |
| Teljes hossz | 125 mm |
| Élelhelyezési szög | 90° |
9.314 Ft + ÁFA
1 db raktáron
Gyártó: AKKO
S12K STUCL 09 furatkés
| Lapka rögzítés | S |
| Szár típus | S – Acél |
| Min. furatátmérő | 16 |
| Lapka típus | TC☐☐ 0902 |
| Kivitel | L - Balos |
| Szár keresztmetszet | 12 mm |
| Teljes hossz | 125 mm |
| Élelhelyezési szög | 93° |
9.314 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
S12K STUCL 11 furatkés
| Lapka rögzítés | S |
| Szár típus | S – Acél |
| Min. furatátmérő | 17 |
| Lapka típus | TC☐☐ 1102 |
| Kivitel | L - Balos |
| Szár keresztmetszet | 12 mm |
| Teljes hossz | 125 mm |
| Élelhelyezési szög | 93° |
9.314 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
S12K STUCR 09 furatkés
| Lapka rögzítés | S |
| Szár típus | S – Acél |
| Min. furatátmérő | 16 |
| Lapka típus | TC☐☐ 0902 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 12 mm |
| Teljes hossz | 125 mm |
| Élelhelyezési szög | 93° |
9.314 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
S12K STUCR 11 furatkés
| Lapka rögzítés | S |
| Szár típus | S – Acél |
| Min. furatátmérő | 17 |
| Lapka típus | TC☐☐ 1102 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 12 mm |
| Teljes hossz | 125 mm |
| Élelhelyezési szög | 93° |
9.314 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
S16P ST-CL 11 furatkés
| Lapka rögzítés | S |
| Szár típus | S – Acél |
| Min. furatátmérő | 20 |
| Lapka típus | TC☐☐ 1102 |
| Kivitel | L - Balos |
| Szár keresztmetszet | 16 mm |
| Teljes hossz | 170 mm |
| Élelhelyezési szög | 60° |
15.580 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
S16P ST-CL 16 furatkés
| Lapka rögzítés | S |
| Szár típus | S – Acél |
| Min. furatátmérő | 20 |
| Lapka típus | TC☐☐ 16T3 |
| Kivitel | L - Balos |
| Szár keresztmetszet | 16 mm |
| Teljes hossz | 170 mm |
| Élelhelyezési szög | 60° |
10.632 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
S16P ST-CR 11 furatkés
| Lapka rögzítés | S |
| Szár típus | S – Acél |
| Min. furatátmérő | 20 |
| Lapka típus | TC☐☐ 1102 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 16 mm |
| Teljes hossz | 170 mm |
| Élelhelyezési szög | 60° |
10.632 Ft + ÁFA
1 db raktáron
Gyártó: AKKO
S16P ST-CR 16 furatkés
| Lapka rögzítés | S |
| Szár típus | S – Acél |
| Min. furatátmérő | 20 |
| Lapka típus | TC☐☐ 16T3 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 16 mm |
| Teljes hossz | 170 mm |
| Élelhelyezési szög | 60° |
10.632 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
