TC☐☐ lapkás - KORLOY
STFCL 2020 K16 esztergakés
| Lapka rögzítés | S |
| Lapka típus | TC☐☐ 16T3 |
| Kivitel | L - Balos |
| Szár keresztmetszet | 20 mm |
| Teljes hossz | 125 mm |
| Élelhelyezési szög | 90° |
40.189 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
STFCL 2525 M16 esztergakés
| Lapka rögzítés | S |
| Lapka típus | TC☐☐ 16T3 |
| Kivitel | L - Balos |
| Szár keresztmetszet | 25 mm |
| Teljes hossz | 150 mm |
| Élelhelyezési szög | 90° |
43.806 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
STFCR 1212 F11 esztergakés
| Lapka rögzítés | S |
| Lapka típus | TC☐☐ 1102 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 12 mm |
| Teljes hossz | 080 mm |
| Élelhelyezési szög | 90° |
32.976 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
STFCR 1616 H11 esztergakés
| Lapka rögzítés | S |
| Lapka típus | TC☐☐ 1102 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 16 mm |
| Teljes hossz | 100 mm |
| Élelhelyezési szög | 90° |
32.976 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
STFCR 2020 K16 esztergakés
| Lapka rögzítés | S |
| Lapka típus | TC☐☐ 16T3 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 20 mm |
| Teljes hossz | 125 mm |
| Élelhelyezési szög | 90° |
40.189 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
STFCR 2525 M16 esztergakés
| Lapka rögzítés | S |
| Lapka típus | TC☐☐ 16T3 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 25 mm |
| Teljes hossz | 150 mm |
| Élelhelyezési szög | 90° |
43.806 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
STGCL 1212 F11 esztergakés
| Lapka rögzítés | S |
| Lapka típus | TC☐☐ 1102 |
| Kivitel | L - Balos |
| Szár keresztmetszet | 12 mm |
| Teljes hossz | 080 mm |
| Élelhelyezési szög | 90° |
32.976 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
STGCL 1616 H11 esztergakés
| Lapka rögzítés | S |
| Lapka típus | TC☐☐ 1102 |
| Kivitel | L - Balos |
| Szár keresztmetszet | 16 mm |
| Teljes hossz | 100 mm |
| Élelhelyezési szög | 90° |
32.976 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
STGCL 1616 H16 esztergakés
| Lapka rögzítés | S |
| Lapka típus | TC☐☐ 16T3 |
| Kivitel | L - Balos |
| Szár keresztmetszet | 16 mm |
| Teljes hossz | 100 mm |
| Élelhelyezési szög | 90° |
32.976 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
STGCL 2020 K16 esztergakés
| Lapka rögzítés | S |
| Lapka típus | TC☐☐ 16T3 |
| Kivitel | L - Balos |
| Szár keresztmetszet | 20 mm |
| Teljes hossz | 125 mm |
| Élelhelyezési szög | 90° |
40.189 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
STGCL 2525 M16 esztergakés
| Lapka rögzítés | S |
| Lapka típus | TC☐☐ 16T3 |
| Kivitel | L - Balos |
| Szár keresztmetszet | 25 mm |
| Teljes hossz | 150 mm |
| Élelhelyezési szög | 90° |
42.917 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
STGCR 1010 E09 esztergakés
| Lapka rögzítés | S |
| Lapka típus | TC☐☐ 0902 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 10 mm |
| Teljes hossz | 070 mm |
| Élelhelyezési szög | 90° |
31.350 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
STGCR 1212 F11 esztergakés
| Lapka rögzítés | S |
| Lapka típus | TC☐☐ 1102 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 12 mm |
| Teljes hossz | 080 mm |
| Élelhelyezési szög | 90° |
32.976 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
STGCR 1616 H11 esztergakés
| Lapka rögzítés | S |
| Lapka típus | TC☐☐ 1102 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 16 mm |
| Teljes hossz | 100 mm |
| Élelhelyezési szög | 90° |
32.976 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
STGCR 1616 H16 esztergakés
| Lapka rögzítés | S |
| Lapka típus | TC☐☐ 16T3 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 16 mm |
| Teljes hossz | 100 mm |
| Élelhelyezési szög | 90° |
32.976 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
STGCR 2020 K16 esztergakés
| Lapka rögzítés | S |
| Lapka típus | TC☐☐ 16T3 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 20 mm |
| Teljes hossz | 125 mm |
| Élelhelyezési szög | 90° |
40.189 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
STGCR 2525 M16 esztergakés
| Lapka rögzítés | S |
| Lapka típus | TC☐☐ 16T3 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 25 mm |
| Teljes hossz | 150 mm |
| Élelhelyezési szög | 90° |
42.917 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
TCGT 090202 AK H01 esztergalapka
| Rádiusz | 0,2 |
| Bevonat | H01 - N10 ~ N20 |
| Lapka típus | TC☐☐ 0902 |
| Forgácstörő | AK |
| Megmunkálás jellege | Félsimítás |
| Megmunkálandó Felület | Enyhén megszakított |
| Forgácsoló él alapanyag | Keményfém |
| Fő alkalmazás | Nemvas anyagok |
| Kivitel | N - Neutrális |
2.637 Ft + ÁFA
18 db raktáron
Gyártó: KORLOY
TCGT 090204 AK H01 esztergalapka
| Rádiusz | 0,4 |
| Bevonat | H01 - N10 ~ N20 |
| Lapka típus | TC☐☐ 0902 |
| Forgácstörő | AK |
| Megmunkálás jellege | Félsimítás |
| Megmunkálandó Felület | Enyhén megszakított |
| Forgácsoló él alapanyag | Keményfém |
| Fő alkalmazás | Nemvas anyagok |
| Kivitel | N - Neutrális |
2.637 Ft + ÁFA
90 db raktáron
Gyártó: KORLOY
TCGT 090204 AR H01 esztergalapka
| Rádiusz | 0,4 |
| Bevonat | H01 - N10 ~ N20 |
| Lapka típus | TC☐☐ 0902 |
| Forgácstörő | AR |
| Megmunkálás jellege | Általános |
| Megmunkálandó Felület | Enyhén megszakított |
| Forgácsoló él alapanyag | Keményfém |
| Fő alkalmazás | Nemvas anyagok |
| Kivitel | N - Neutrális |
2.637 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
TCGT 110201 FS PC5300 esztergalapka
| Rádiusz | 0,1 |
| Bevonat | PC5300 - P30 ~ P40 M20 ~ M30 K20 ~ K30 S15 ~ S25 |
| Lapka típus | TC☐☐ 1102 |
| Forgácstörő | FS |
| Megmunkálás jellege | Simítás |
| Megmunkálandó Felület | Megszakított |
| Forgácsoló él alapanyag | Keményfém |
| Fő alkalmazás | Univerzális |
| Kivitel | N - Neutrális |
3.336 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
TCGT 110201 FS PC8110 esztergalapka
| Rádiusz | 0,1 |
| Bevonat | PC8110 - M10 ~ M20 S05 ~ S15 H01 ~ H10 |
| Lapka típus | TC☐☐ 1102 |
| Forgácstörő | FS |
| Megmunkálás jellege | Simítás |
| Megmunkálandó Felület | Folytonos |
| Forgácsoló él alapanyag | Keményfém |
| Fő alkalmazás | Erősen ötvözött hőálló acélok |
| Kivitel | N - Neutrális |
3.336 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
TCGT 110202 AK H01 esztergalapka
| Rádiusz | 0,2 |
| Bevonat | H01 - N10 ~ N20 |
| Lapka típus | TC☐☐ 1102 |
| Forgácstörő | AK |
| Megmunkálás jellege | Félsimítás |
| Megmunkálandó Felület | Enyhén megszakított |
| Forgácsoló él alapanyag | Keményfém |
| Fő alkalmazás | Nemvas anyagok |
| Kivitel | N - Neutrális |
3.230 Ft + ÁFA
15 db raktáron
Gyártó: KORLOY
TCGT 110202 FS PC8110 esztergalapka
| Rádiusz | 0,2 |
| Bevonat | PC8110 - M10 ~ M20 S05 ~ S15 H01 ~ H10 |
| Lapka típus | TC☐☐ 1102 |
| Forgácstörő | FS |
| Megmunkálás jellege | Simítás |
| Megmunkálandó Felület | Folytonos |
| Forgácsoló él alapanyag | Keményfém |
| Fő alkalmazás | Erősen ötvözött hőálló acélok |
| Kivitel | N - Neutrális |
3.336 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
