Szerszámtartó - Dümmel
614.0127.3HM Minicut keményfém furatkés tartó
| Befogási keresztmetszet | 12.7 |
| Hűtés | Hűtő furat |
| Lapka típus | MC14 |
| Teljes hossz | 130 mm |
| ød1 | 9.5x11 |
| Hasznos hossz | 64 |
119.673 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Dümmel
614.0127.3ST Minicut furatkés tartó
| Befogási keresztmetszet | 12.7 |
| Hűtés | Hűtő furat |
| Lapka típus | MC14 |
| Teljes hossz | 100 mm |
| ød1 | 9.5x11 |
| Hasznos hossz | 18 |
42.579 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Dümmel
614.0158.1HM Minicut keményfém furatkés tartó
| Befogási keresztmetszet | 15.875 |
| Hűtés | Hűtő furat |
| Lapka típus | MC14 |
| Teljes hossz | 100 mm |
| ød1 | 9.5x11 |
| Hasznos hossz | 34 |
112.191 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Dümmel
614.0158.2HM Minicut keményfém furatkés tartó
| Befogási keresztmetszet | 15.875 |
| Hűtés | Hűtő furat |
| Lapka típus | MC14 |
| Teljes hossz | 110 mm |
| ød1 | 9.5x11 |
| Hasznos hossz | 45 |
120.855 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Dümmel
614.0158.3E.ST Minicut furatkés tartó
| Befogási keresztmetszet | 15.875 |
| Hűtés | Hűtő furat |
| Lapka típus | MC14 |
| Teljes hossz | 120 mm |
| ød1 | 9.5x11 |
| Hasznos hossz | 38 |
43.411 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Dümmel
614.0158.3HM Minicut keményfém furatkés tartó
| Befogási keresztmetszet | 15.875 |
| Hűtés | Hűtő furat |
| Lapka típus | MC14 |
| Teljes hossz | 130 mm |
| ød1 | 9.5x11 |
| Hasznos hossz | 64 |
131.940 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Dümmel
616.0012.1HM Minicut keményfém furatkés tartó
| Befogási keresztmetszet | 12 |
| Hűtés | Hűtő furat |
| Lapka típus | MC16 |
| Teljes hossz | 130 mm |
| ød1 | 11 |
| Hasznos hossz | 40 |
82.289 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Dümmel
616.0012.2HM Minicut keményfém furatkés tartó
| Befogási keresztmetszet | 12 |
| Hűtés | Hűtő furat |
| Lapka típus | MC16 |
| Teljes hossz | 130 mm |
| ød1 | 11 |
| Hasznos hossz | 56 |
87.696 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Dümmel
616.0012.3HM Minicut keményfém furatkés tartó
| Befogási keresztmetszet | 12 |
| Hűtés | Hűtő furat |
| Lapka típus | MC16 |
| Teljes hossz | 150 mm |
| ød1 | 11 |
| Hasznos hossz | 80 |
103.432 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Dümmel
616.0016.1HM Minicut keményfém furatkés tartó
| Befogási keresztmetszet | 16 |
| Hűtés | Hűtő furat |
| Lapka típus | MC16 |
| Teljes hossz | 130 mm |
| ød1 | 11 |
| Hasznos hossz | 40 |
100.719 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Dümmel
616.0016.2HM Minicut keményfém furatkés tartó
| Befogási keresztmetszet | 16 |
| Hűtés | Hűtő furat |
| Lapka típus | MC16 |
| Teljes hossz | 1130 mm |
| ød1 | 11 |
| Hasznos hossz | 56 |
103.953 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Dümmel
616.0016.3E.ST Minicut furatkés tartó
| Befogási keresztmetszet | 16 |
| Hűtés | Hűtő furat |
| Lapka típus | MC16 |
| Teljes hossz | 120 mm |
| ød1 | 11x13.5 |
| Hasznos hossz | 42 |
37.867 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Dümmel
616.0016.3HM Minicut keményfém furatkés tartó
| Befogási keresztmetszet | 16 |
| Hűtés | Hűtő furat |
| Lapka típus | MC16 |
| Teljes hossz | 150 mm |
| ød1 | 11 |
| Hasznos hossz | 80 |
114.673 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Dümmel
616.0016.3ST Minicut furatkés tartó
| Befogási keresztmetszet | 16 |
| Hűtés | Hűtő furat |
| Lapka típus | MC16 |
| Teljes hossz | 100 mm |
| ød1 | 11 |
| Hasznos hossz | 22 |
33.022 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Dümmel
616.0127.1HM Minicut keményfém furatkés tartó
| Befogási keresztmetszet | 12.7 |
| Hűtés | Hűtő furat |
| Lapka típus | MC16 |
| Teljes hossz | 130 mm |
| ød1 | 11 |
| Hasznos hossz | 40 |
90.622 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Dümmel
616.0127.2HM Minicut keményfém furatkés tartó
| Befogási keresztmetszet | 12.7 |
| Hűtés | Hűtő furat |
| Lapka típus | MC16 |
| Teljes hossz | 130 mm |
| ød1 | 11 |
| Hasznos hossz | 56 |
96.900 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Dümmel
616.0127.3HM Minicut keményfém furatkés tartó
| Befogási keresztmetszet | 12.7 |
| Hűtés | Hűtő furat |
| Lapka típus | MC16 |
| Teljes hossz | 150 mm |
| ød1 | 11 |
| Hasznos hossz | 80 |
114.980 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Dümmel
616.0158.1HM Minicut keményfém furatkés tartó
| Befogási keresztmetszet | 15.875 |
| Hűtés | Hűtő furat |
| Lapka típus | MC16 |
| Teljes hossz | 130 mm |
| ød1 | 11 |
| Hasznos hossz | 40 |
113.472 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Dümmel
616.0158.2HM Minicut keményfém furatkés tartó
| Befogási keresztmetszet | 15.875 |
| Hűtés | Hűtő furat |
| Lapka típus | MC16 |
| Teljes hossz | 130 mm |
| ød1 | 11 |
| Hasznos hossz | 56 |
118.161 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Dümmel
616.0158.3E.ST Minicut furatkés tartó
| Befogási keresztmetszet | 15.875 |
| Hűtés | Hűtő furat |
| Lapka típus | MC16 |
| Teljes hossz | 120 mm |
| ød1 | 11x13.5 |
| Hasznos hossz | 42 |
43.411 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Dümmel
616.0158.3HM Minicut keményfém furatkés tartó
| Befogási keresztmetszet | 15.875 |
| Hűtés | Hűtő furat |
| Lapka típus | MC16 |
| Teljes hossz | 150 mm |
| ød1 | 11 |
| Hasznos hossz | 80 |
138.860 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Dümmel
618.0016.1HM Minicut keményfém furatkés tartó
| Befogási keresztmetszet | 16 |
| Hűtés | Hűtő furat |
| Lapka típus | MC18 |
| Teljes hossz | 100 mm |
| ød1 | 11.5x14.3 |
| Hasznos hossz | 42 |
118.431 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Dümmel
618.0016.2HM Minicut keményfém furatkés tartó
| Befogási keresztmetszet | 16 |
| Hűtés | Hűtő furat |
| Lapka típus | MC18 |
| Teljes hossz | 130 mm |
| ød1 | 11.5x14.3 |
| Hasznos hossz | 60 |
138.217 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Dümmel
618.0016.3HM Minicut keményfém furatkés tartó
| Befogási keresztmetszet | 16 |
| Hűtés | Hűtő furat |
| Lapka típus | MC18 |
| Teljes hossz | 160 mm |
| ød1 | 11.5x14.3 |
| Hasznos hossz | 85 |
162.211 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Dümmel
