Szerszámtartó - Dümmel
R614.SQ12.ST.A Minicut furatkés tartó négyszögletes szárral homlokbeszúró betéthez
| Befogási keresztmetszet | 12 |
| Hűtés | Belső hűtés nélkül |
| Lapka típus | MC14 |
| Teljes hossz | 100 mm |
| Hasznos hossz | 100 |
45.950 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Dümmel
R614.SQ16.ST Minicut furatkés tartó négyszögletes szárral homlokbeszúró betéthez
| Befogási keresztmetszet | 16 |
| Hűtés | Belső hűtés nélkül |
| Lapka típus | MC14 |
| Teljes hossz | 125 mm |
| Hasznos hossz | 125 |
47.424 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Dümmel
R614.SQ16.ST.A Minicut furatkés tartó négyszögletes szárral homlokbeszúró betéthez
| Befogási keresztmetszet | 16 |
| Hűtés | Belső hűtés nélkül |
| Lapka típus | MC14 |
| Teljes hossz | 120 mm |
| Hasznos hossz | 120 |
47.424 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Dümmel
R614.SQ20.ST Minicut furatkés tartó négyszögletes szárral homlokbeszúró betéthez
| Befogási keresztmetszet | 20 |
| Hűtés | Belső hűtés nélkül |
| Lapka típus | MC14 |
| Teljes hossz | 125 mm |
| Hasznos hossz | 125 |
48.393 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Dümmel
R614.SQ20.ST.A Minicut furatkés tartó négyszögletes szárral homlokbeszúró betéthez
| Befogási keresztmetszet | 20 |
| Hűtés | Belső hűtés nélkül |
| Lapka típus | MC14 |
| Teljes hossz | 120 mm |
| Hasznos hossz | 120 |
48.393 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Dümmel
R614.SQ25.ST Minicut furatkés tartó négyszögletes szárral homlokbeszúró betéthez
| Befogási keresztmetszet | 25 |
| Hűtés | Belső hűtés nélkül |
| Lapka típus | MC14 |
| Teljes hossz | 150 mm |
| Hasznos hossz | 150 |
53.781 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Dümmel
R614.SQ25.ST.A Minicut furatkés tartó négyszögletes szárral homlokbeszúró betéthez
| Befogási keresztmetszet | 25 |
| Hűtés | Belső hűtés nélkül |
| Lapka típus | MC14 |
| Teljes hossz | 150 mm |
| Hasznos hossz | 150 |
53.781 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Dümmel
R618.A016.3ST Minicut furatkés tartó homlokbeszúró betéthez
| Befogási keresztmetszet | 16 |
| Hűtés | Hűtő furat |
| Lapka típus | MC18 |
| Teljes hossz | 90 mm |
| Hasznos hossz | 30 |
54.302 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Dümmel
R618.SQ20.ST Minicut furatkés tartó négyszögletes szárral homlokbeszúró betéthez
| Befogási keresztmetszet | 20 |
| Hűtés | Belső hűtés nélkül |
| Lapka típus | MC18 |
| Teljes hossz | 125 mm |
| Hasznos hossz | 125 |
53.781 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Dümmel
R618.SQ20.ST.A Minicut furatkés tartó négyszögletes szárral homlokbeszúró betéthez
| Befogási keresztmetszet | 20 |
| Hűtés | Belső hűtés nélkül |
| Lapka típus | MC18 |
| Teljes hossz | 120 mm |
| Hasznos hossz | 120 |
53.781 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Dümmel
R618.SQ25.ST Minicut furatkés tartó négyszögletes szárral homlokbeszúró betéthez
| Befogási keresztmetszet | 25 |
| Hűtés | Belső hűtés nélkül |
| Lapka típus | MC18 |
| Teljes hossz | 150 mm |
| Hasznos hossz | 150 |
58.702 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Dümmel
R618.SQ25.ST.A Minicut furatkés tartó négyszögletes szárral homlokbeszúró betéthez
| Befogási keresztmetszet | 25 |
| Hűtés | Belső hűtés nélkül |
| Lapka típus | MC18 |
| Teljes hossz | 150 mm |
| Hasznos hossz | 150 |
58.702 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Dümmel
V08.0006.2HM Minicut keményfém állítható hosszúságú furatkés Flexo
| Befogási keresztmetszet | 12 |
| Hasznos hossz | 18 - 42 mm |
| Hűtés | Belső hűtés nélkül |
| Lapka típus | MC08 |
| Teljes hossz | 65 mm |
| ød1 | 6 |
83.566 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Dümmel
V08.0006.4HM Minicut keményfém állítható hosszúságú furatkés Flexo
| Befogási keresztmetszet | 12 |
| Hasznos hossz | 40 - 80 mm |
| Hűtés | Belső hűtés nélkül |
| Lapka típus | MC08 |
| Teljes hossz | 103 mm |
| ød1 | 6 |
94.730 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Dümmel
V11.0008.2HM Minicut keményfém állítható hosszúságú furatkés Flexo
| Befogási keresztmetszet | 12 |
| Hasznos hossz | 20 - 55 mm |
| Hűtés | Hűtő furat |
| Lapka típus | MC11 |
| Teljes hossz | 79 mm |
| ød1 | 8 |
105.484 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Dümmel
V11.0008.4HM Minicut keményfém állítható hosszúságú furatkés Flexo
| Befogási keresztmetszet | 12 |
| Hasznos hossz | 50 - 105 mm |
| Hűtés | Hűtő furat |
| Lapka típus | MC11 |
| Teljes hossz | 129 mm |
| ød1 | 8 |
119.768 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Dümmel
VG08-16 Minicut keményfém alaptartó Flexo
| Befogási keresztmetszet | 16 |
| Hűtés | Belső hűtés nélkül |
| Teljes hossz | 75 mm |
| Hasznos hossz | 75 |
46.687 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Dümmel
VG08-20 Minicut keményfém alaptartó Flexo
| Befogási keresztmetszet | 20 |
| Hűtés | Belső hűtés nélkül |
| Teljes hossz | 75 mm |
| Hasznos hossz | 75 |
46.687 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Dümmel
VG11-16 Minicut keményfém alaptartó Flexo
| Befogási keresztmetszet | 16 |
| Hűtés | Hűtő furat |
| Teljes hossz | 75 mm |
| Hasznos hossz | 75 |
46.687 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Dümmel
VG11-20 Minicut keményfém alaptartó Flexo
| Befogási keresztmetszet | 20 |
| Hűtés | Hűtő furat |
| Teljes hossz | 75 mm |
| Hasznos hossz | 75 |
46.687 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Dümmel
