Fúróhegyek - Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=18,3 hosszú
| Menetprofil | UNF - American Standard Fine |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 18 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 18.3 |
| Kialakítás | Hosszú; Normál |
| Menetemelkedés | 3/4-16 |
| Min. anyag vastagság | 3.9 |
| Max. anyag vastagság | 5.6 |
88.749 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=18,3 hosszú, maróéles
| Menetprofil | UNF - American Standard Fine |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 18 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 18.3 |
| Kialakítás | Hosszú; Maróéles |
| Menetemelkedés | 3/4-16 |
| Min. anyag vastagság | 5.1 |
| Max. anyag vastagság | 9.9 |
115.619 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=18,3 rövid
| Menetprofil | UNF - American Standard Fine |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 18 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 18.3 |
| Kialakítás | Rövid; Normál |
| Menetemelkedés | 3/4-16 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 3.8 |
86.408 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=18,3 rövid, maróéles
| Menetprofil | UNF - American Standard Fine |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 18 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 18.3 |
| Kialakítás | Rövid; Maróéles |
| Menetemelkedés | 3/4-16 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 5 |
112.290 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=18,4 hosszú
| Menetprofil | UNF - American Standard Fine |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 18 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 18.4 |
| Kialakítás | Hosszú; Normál |
| Menetemelkedés | 3/4-16 |
| Min. anyag vastagság | 3.9 |
| Max. anyag vastagság | 5.6 |
88.749 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=18,4 hosszú, maróéles
| Menetprofil | UNF - American Standard Fine |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 18 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 18.4 |
| Kialakítás | Hosszú; Maróéles |
| Menetemelkedés | 3/4-16 |
| Min. anyag vastagság | 5.1 |
| Max. anyag vastagság | 9.9 |
115.619 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=18,4 rövid
| Menetprofil | UNF - American Standard Fine |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 18 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 18.4 |
| Kialakítás | Rövid; Normál |
| Menetemelkedés | 3/4-16 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 3.8 |
86.408 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=18,4 rövid, maróéles
| Menetprofil | UNF - American Standard Fine |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 18 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 18.4 |
| Kialakítás | Rövid; Maróéles |
| Menetemelkedés | 3/4-16 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 5 |
112.290 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=18,7 hosszú
| Menetprofil | M - ISO Metric |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 18 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 18.7 |
| Kialakítás | Hosszú; Normál |
| Menetemelkedés | 20x2,50 |
| Min. anyag vastagság | 3.9 |
| Max. anyag vastagság | 5.7 |
88.749 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=18,7 hosszú, maróéles
| Menetprofil | M - ISO Metric |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 18 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 18.7 |
| Kialakítás | Hosszú; Maróéles |
| Menetemelkedés | 20x2,50 |
| Min. anyag vastagság | 5.1 |
| Max. anyag vastagság | 9.9 |
115.619 Ft + ÁFA
8 db raktáron
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=18,7 rövid
| Menetprofil | M - ISO Metric |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 18 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 18.7 |
| Kialakítás | Rövid; Normál |
| Menetemelkedés | 20x2,50 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 3.8 |
86.408 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=18,7 rövid, maróéles
| Menetprofil | M - ISO Metric |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 18 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 18.7 |
| Kialakítás | Rövid; Maróéles |
| Menetemelkedés | 20x2,50 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 5 |
112.290 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=18,8 hosszú
| Menetprofil | M - ISO Metric |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 18 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 18.8 |
| Kialakítás | Hosszú; Normál |
| Menetemelkedés | 20x2,50 |
| Min. anyag vastagság | 3.9 |
| Max. anyag vastagság | 5.7 |
88.749 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=18,8 hosszú, maróéles
| Menetprofil | M - ISO Metric |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 18 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 18.8 |
| Kialakítás | Hosszú; Maróéles |
| Menetemelkedés | 20x2,50 |
| Min. anyag vastagság | 5.1 |
| Max. anyag vastagság | 9.9 |
115.619 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=18,8 rövid
| Menetprofil | M - ISO Metric |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 18 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 18.8 |
| Kialakítás | Rövid; Normál |
| Menetemelkedés | 20x2,50 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 3.8 |
86.408 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=18,8 rövid, maróéles
| Menetprofil | M - ISO Metric |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 18 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 18.8 |
| Kialakítás | Rövid; Maróéles |
| Menetemelkedés | 20x2,50 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 5 |
112.290 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=19,2 hosszú
| Menetprofil | MF - ISO Metric Fine |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 18 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 19.2 |
| Kialakítás | Hosszú; Normál |
| Menetemelkedés | 20x1,50 |
| Min. anyag vastagság | 4 |
| Max. anyag vastagság | 5.8 |
95.699 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=19,2 hosszú, maróéles
| Menetprofil | MF - ISO Metric Fine |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 18 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 19.2 |
| Kialakítás | Hosszú; Maróéles |
| Menetemelkedés | 20x1,50 |
| Min. anyag vastagság | 5.2 |
| Max. anyag vastagság | 10 |
124.283 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=19,2 rövid
| Menetprofil | MF - ISO Metric Fine |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 18 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 19.2 |
| Kialakítás | Rövid; Normál |
| Menetemelkedés | 20x1,50 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 3.9 |
92.378 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=19,2 rövid, maróéles
| Menetprofil | MF - ISO Metric Fine |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 18 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 19.2 |
| Kialakítás | Rövid; Maróéles |
| Menetemelkedés | 20x1,50 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 5.1 |
120.224 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=19,3 hosszú
| Menetprofil | MF - ISO Metric Fine |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 18 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 19.3 |
| Kialakítás | Hosszú; Normál |
| Menetemelkedés | 20x1,50 |
| Min. anyag vastagság | 4 |
| Max. anyag vastagság | 5.8 |
95.699 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=19,3 hosszú, maróéles
| Menetprofil | MF - ISO Metric Fine |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 18 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 19.3 |
| Kialakítás | Hosszú; Maróéles |
| Menetemelkedés | 20x1,50 |
| Min. anyag vastagság | 5.2 |
| Max. anyag vastagság | 10 |
124.283 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=19,3 rövid
| Menetprofil | MF - ISO Metric Fine |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 18 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 19.3 |
| Kialakítás | Rövid; Normál |
| Menetemelkedés | 20x1,50 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 3.9 |
92.378 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=19,3 rövid, maróéles
| Menetprofil | MF - ISO Metric Fine |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 18 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 19.3 |
| Kialakítás | Rövid; Maróéles |
| Menetemelkedés | 20x1,50 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 5.1 |
120.224 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
