Fúróhegyek - Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=19,6 hosszú
| Menetprofil | NPT - National Pipe Thread |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 18 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 19.6 |
| Kialakítás | Hosszú; Normál |
| Menetemelkedés | 1/2"-14 |
| Min. anyag vastagság | 4 |
| Max. anyag vastagság | 5.9 |
88.354 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=19,6 hosszú, maróéles
| Menetprofil | NPT - National Pipe Thread |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 18 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 19.6 |
| Kialakítás | Hosszú; Maróéles |
| Menetemelkedés | 1/2"-14 |
| Min. anyag vastagság | 5.2 |
| Max. anyag vastagság | 10 |
143.435 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=19,6 rövid
| Menetprofil | NPT - National Pipe Thread |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 18 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 19.6 |
| Kialakítás | Rövid; Normál |
| Menetemelkedés | 1/2"-14 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 3.9 |
85.283 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=19,6 rövid, maróéles
| Menetprofil | NPT - National Pipe Thread |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 18 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 19.6 |
| Kialakítás | Rövid; Maróéles |
| Menetemelkedés | 1/2"-14 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 5.1 |
138.753 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=19,7 hosszú
| Menetprofil | NPT - National Pipe Thread |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 18 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 19.7 |
| Kialakítás | Hosszú; Normál |
| Menetemelkedés | 1/2"-14 |
| Min. anyag vastagság | 4 |
| Max. anyag vastagság | 5.9 |
88.354 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=19,7 hosszú, maróéles
| Menetprofil | NPT - National Pipe Thread |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 18 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 19.7 |
| Kialakítás | Hosszú; Maróéles |
| Menetemelkedés | 1/2"-14 |
| Min. anyag vastagság | 5.2 |
| Max. anyag vastagság | 10 |
143.435 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=19,7 rövid
| Menetprofil | NPT - National Pipe Thread |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 18 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 19.7 |
| Kialakítás | Rövid; Normál |
| Menetemelkedés | 1/2"-14 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 3.9 |
85.283 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=19,7 rövid, maróéles
| Menetprofil | NPT - National Pipe Thread |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 18 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 19.7 |
| Kialakítás | Rövid; Maróéles |
| Menetemelkedés | 1/2"-14 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 5.1 |
138.753 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=19,9 hosszú
| Menetprofil | BSP - British Standard Pipe |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 18 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 19.9 |
| Kialakítás | Hosszú; Normál |
| Menetemelkedés | G1/2" |
| Min. anyag vastagság | 4.1 |
| Max. anyag vastagság | 5.9 |
88.354 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=19,9 hosszú, maróéles
| Menetprofil | BSP - British Standard Pipe |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 18 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 19.9 |
| Kialakítás | Hosszú; Maróéles |
| Menetemelkedés | G1/2" |
| Min. anyag vastagság | 5.3 |
| Max. anyag vastagság | 10 |
143.435 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=19,9 rövid
| Menetprofil | BSP - British Standard Pipe |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 18 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 19.9 |
| Kialakítás | Rövid; Normál |
| Menetemelkedés | G1/2" |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 4 |
85.283 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=19,9 rövid, maróéles
| Menetprofil | BSP - British Standard Pipe |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 18 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 19.9 |
| Kialakítás | Rövid; Maróéles |
| Menetemelkedés | G1/2" |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 5.2 |
138.753 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
