Fúróhegyek - Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=2,5 hosszú
| Menetprofil | UNC - American Standard |
| Fő alkalmazás | Acél - Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 06 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 02,5 |
| Kialakítás | Hosszú; Normál |
| Menetemelkedés | #4-40 |
| Min. anyag vastagság | 1.8 |
| Max. anyag vastagság | 2.3 |
22.808 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=2,5 hosszú, maróéles
| Menetprofil | UNC - American Standard |
| Fő alkalmazás | Acél - Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 06 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 02,5 |
| Kialakítás | Hosszú; Maróéles |
| Menetemelkedés | #4-40 |
| Min. anyag vastagság | 2.1 |
| Max. anyag vastagság | 3.5 |
38.638 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=2,5 rövid
| Menetprofil | UNC - American Standard |
| Fő alkalmazás | Acél - Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 06 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 02,5 |
| Kialakítás | Rövid; Normál |
| Menetemelkedés | #4-40 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 1.7 |
22.355 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=2,5 rövid, maróéles
| Menetprofil | UNC - American Standard |
| Fő alkalmazás | Acél - Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 06 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 02,5 |
| Kialakítás | Rövid; Maróéles |
| Menetemelkedés | #4-40 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 2 |
37.916 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=2,6 hosszú
| Menetprofil | UNF - American Standard Fine |
| Fő alkalmazás | Acél - Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 06 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 02,6 |
| Kialakítás | Hosszú; Normál |
| Menetemelkedés | #4-48 |
| Min. anyag vastagság | 1.8 |
| Max. anyag vastagság | 2.3 |
22.808 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=2,6 hosszú, maróéles
| Menetprofil | UNF - American Standard Fine |
| Fő alkalmazás | Acél - Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 06 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 02,6 |
| Kialakítás | Hosszú; Maróéles |
| Menetemelkedés | #4-48 |
| Min. anyag vastagság | 2.1 |
| Max. anyag vastagság | 3.5 |
38.638 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=2,6 rövid
| Menetprofil | UNF - American Standard Fine |
| Fő alkalmazás | Acél - Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 06 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 02,6 |
| Kialakítás | Rövid; Normál |
| Menetemelkedés | #4-48 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 1.7 |
22.355 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=2,6 rövid, maróéles
| Menetprofil | UNF - American Standard Fine |
| Fő alkalmazás | Acél - Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 06 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 02,6 |
| Kialakítás | Rövid; Maróéles |
| Menetemelkedés | #4-48 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 2 |
37.916 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=2,7 hosszú
| Menetprofil | M - ISO Metric |
| Fő alkalmazás | Acél - Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 06 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 02,7 |
| Kialakítás | Hosszú; Normál |
| Menetemelkedés | 3x0,50 |
| Min. anyag vastagság | 1.8 |
| Max. anyag vastagság | 2.4 |
22.808 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=2,7 hosszú, maróéles
| Menetprofil | M - ISO Metric |
| Fő alkalmazás | Acél - Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 06 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 02,7 |
| Kialakítás | Hosszú; Maróéles |
| Menetemelkedés | 3x0,50 |
| Min. anyag vastagság | 2.1 |
| Max. anyag vastagság | 3.7 |
38.638 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=2,7 rövid
| Menetprofil | M - ISO Metric |
| Fő alkalmazás | Acél - Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 06 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 02,7 |
| Kialakítás | Rövid; Normál |
| Menetemelkedés | 3x0,50 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 1.7 |
22.355 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=2,9 hosszú
| Menetprofil | UNC - American Standard |
| Fő alkalmazás | Acél - Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 06 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 02,9 |
| Kialakítás | Hosszú; Normál |
| Menetemelkedés | #5-40 |
| Min. anyag vastagság | 1.8 |
| Max. anyag vastagság | 2.4 |
22.808 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=2,9 hosszú
| Menetprofil | UNF - American Standard Fine |
| Fő alkalmazás | Acél - Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 06 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 02,9 |
| Kialakítás | Hosszú; Normál |
| Menetemelkedés | #5-44 |
| Min. anyag vastagság | 1.8 |
| Max. anyag vastagság | 2.4 |
22.808 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=2,9 hosszú, maróéles
| Menetprofil | UNC - American Standard |
| Fő alkalmazás | Acél - Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 06 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 02,9 |
| Kialakítás | Hosszú; Maróéles |
| Menetemelkedés | #5-40 |
| Min. anyag vastagság | 2.1 |
| Max. anyag vastagság | 3.7 |
38.638 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=2,9 hosszú, maróéles
| Menetprofil | UNF - American Standard Fine |
| Fő alkalmazás | Acél - Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 06 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 02,9 |
| Kialakítás | Hosszú; Maróéles |
| Menetemelkedés | #5-44 |
| Min. anyag vastagság | 2.1 |
| Max. anyag vastagság | 3.7 |
38.638 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=2,9 rövid
| Menetprofil | UNC - American Standard |
| Fő alkalmazás | Acél - Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 06 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 02,9 |
| Kialakítás | Rövid; Normál |
| Menetemelkedés | #5-40 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 1.7 |
22.355 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=2,9 rövid
| Menetprofil | UNF - American Standard Fine |
| Fő alkalmazás | Acél - Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 06 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 02,9 |
| Kialakítás | Rövid; Normál |
| Menetemelkedés | #5-44 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 1.7 |
22.355 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=2,9 rövid, maróéles
| Menetprofil | UNC - American Standard |
| Fő alkalmazás | Acél - Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 06 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 02,9 |
| Kialakítás | Rövid; Maróéles |
| Menetemelkedés | #5-40 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 2 |
37.916 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=2,9 rövid, maróéles
| Menetprofil | UNF - American Standard Fine |
| Fő alkalmazás | Acél - Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 06 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 02,9 |
| Kialakítás | Rövid; Maróéles |
| Menetemelkedés | #5-44 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 2 |
37.916 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=20,0 hosszú
| Menetprofil | BSP - British Standard Pipe |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 18 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 20,0 |
| Kialakítás | Hosszú; Normál |
| Menetemelkedés | G1/2" |
| Min. anyag vastagság | 4.1 |
| Max. anyag vastagság | 5.9 |
88.354 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=20,0 hosszú, maróéles
| Menetprofil | BSP - British Standard Pipe |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 18 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 20,0 |
| Kialakítás | Hosszú; Maróéles |
| Menetemelkedés | G1/2" |
| Min. anyag vastagság | 5.3 |
| Max. anyag vastagság | 10 |
143.435 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=20,0 rövid
| Menetprofil | BSP - British Standard Pipe |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 18 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 20,0 |
| Kialakítás | Rövid; Normál |
| Menetemelkedés | G1/2" |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 4 |
85.283 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
