Fúróhegyek - Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=25,5 rövid
| Menetprofil | BSP - British Standard Pipe |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 20 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 25.5 |
| Kialakítás | Rövid; Normál |
| Menetemelkedés | G3/4" |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 4.8 |
161.135 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=3,1 hosszú
| Menetprofil | UNC - American Standard |
| Fő alkalmazás | Acél - Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 06 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 03,1 |
| Kialakítás | Hosszú; Normál |
| Menetemelkedés | #6-32 |
| Min. anyag vastagság | 1.8 |
| Max. anyag vastagság | 2.4 |
22.808 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=3,1 hosszú, maróéles
| Menetprofil | UNC - American Standard |
| Fő alkalmazás | Acél - Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 06 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 03,1 |
| Kialakítás | Hosszú; Maróéles |
| Menetemelkedés | #6-32 |
| Min. anyag vastagság | 2.1 |
| Max. anyag vastagság | 3.7 |
38.638 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=3,1 rövid
| Menetprofil | UNC - American Standard |
| Fő alkalmazás | Acél - Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 06 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 03,1 |
| Kialakítás | Rövid; Normál |
| Menetemelkedés | #6-32 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 1.7 |
22.355 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=3,1 rövid, maróéles
| Menetprofil | UNC - American Standard |
| Fő alkalmazás | Acél - Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 06 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 03,1 |
| Kialakítás | Rövid; Maróéles |
| Menetemelkedés | #6-32 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 2 |
37.916 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=3,2 hosszú
| Menetprofil | UNF - American Standard Fine |
| Fő alkalmazás | Acél - Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 06 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 03,2 |
| Kialakítás | Hosszú; Normál |
| Menetemelkedés | #6-40 |
| Min. anyag vastagság | 1.9 |
| Max. anyag vastagság | 2.5 |
22.808 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=3,2 hosszú, maróéles
| Menetprofil | UNF - American Standard Fine |
| Fő alkalmazás | Acél - Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 06 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 03,2 |
| Kialakítás | Hosszú; Maróéles |
| Menetemelkedés | #6-40 |
| Min. anyag vastagság | 2.1 |
| Max. anyag vastagság | 3.7 |
38.638 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=3,2 rövid
| Menetprofil | UNF - American Standard Fine |
| Fő alkalmazás | Acél - Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 06 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 03,2 |
| Kialakítás | Rövid; Normál |
| Menetemelkedés | #6-40 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 1.8 |
22.355 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=3,2 rövid, maróéles
| Menetprofil | UNF - American Standard Fine |
| Fő alkalmazás | Acél - Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 06 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 03,2 |
| Kialakítás | Rövid; Maróéles |
| Menetemelkedés | #6-40 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 2 |
37.916 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=3,7 hosszú
| Menetprofil | M - ISO Metric |
| Fő alkalmazás | Acél - Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 06 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 03,7 |
| Kialakítás | Hosszú; Normál |
| Menetemelkedés | 4x0,70 |
| Min. anyag vastagság | 1.9 |
| Max. anyag vastagság | 2.6 |
22.808 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=3,7 hosszú, maróéles
| Menetprofil | M - ISO Metric |
| Fő alkalmazás | Acél - Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 06 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 03,7 |
| Kialakítás | Hosszú; Maróéles |
| Menetemelkedés | 4x0,70 |
| Min. anyag vastagság | 2.3 |
| Max. anyag vastagság | 4.2 |
38.638 Ft + ÁFA
2 db raktáron
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=3,7 rövid
| Menetprofil | M - ISO Metric |
| Fő alkalmazás | Acél - Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 06 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 03,7 |
| Kialakítás | Rövid; Normál |
| Menetemelkedés | 4x0,70 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 1.8 |
22.355 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=3,7 rövid, maróéles
| Menetprofil | M - ISO Metric |
| Fő alkalmazás | Acél - Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 06 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 03,7 |
| Kialakítás | Rövid; Maróéles |
| Menetemelkedés | 4x0,70 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 2.2 |
37.916 Ft + ÁFA
1 db raktáron
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=3,8 hosszú
| Menetprofil | UNC - American Standard |
| Fő alkalmazás | Acél - Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 06 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 03,8 |
| Kialakítás | Hosszú; Normál |
| Menetemelkedés | #8-32 |
| Min. anyag vastagság | 1.9 |
| Max. anyag vastagság | 2.6 |
22.808 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=3,8 hosszú, maróéles
| Menetprofil | UNC - American Standard |
| Fő alkalmazás | Acél - Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 06 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 03,8 |
| Kialakítás | Hosszú; Maróéles |
| Menetemelkedés | #8-32 |
| Min. anyag vastagság | 2.3 |
| Max. anyag vastagság | 4.2 |
38.638 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=3,8 rövid
| Menetprofil | UNC - American Standard |
| Fő alkalmazás | Acél - Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 06 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 03,8 |
| Kialakítás | Rövid; Normál |
| Menetemelkedés | #8-32 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 1.8 |
22.355 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=3,8 rövid, maróéles
| Menetprofil | UNC - American Standard |
| Fő alkalmazás | Acél - Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 06 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 03,8 |
| Kialakítás | Rövid; Maróéles |
| Menetemelkedés | #8-32 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 2.2 |
37.916 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=3,9 hosszú
| Menetprofil | UNF - American Standard Fine |
| Fő alkalmazás | Acél - Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 06 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 03,9 |
| Kialakítás | Hosszú; Normál |
| Menetemelkedés | #8-36 |
| Min. anyag vastagság | 2 |
| Max. anyag vastagság | 2.6 |
22.808 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=3,9 hosszú, maróéles
| Menetprofil | UNF - American Standard Fine |
| Fő alkalmazás | Acél - Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 06 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 03,9 |
| Kialakítás | Hosszú; Maróéles |
| Menetemelkedés | #8-36 |
| Min. anyag vastagság | 2.3 |
| Max. anyag vastagság | 4.2 |
38.638 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=3,9 rövid
| Menetprofil | UNF - American Standard Fine |
| Fő alkalmazás | Acél - Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 06 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 03,9 |
| Kialakítás | Rövid; Normál |
| Menetemelkedés | #8-36 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 1.9 |
22.355 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=3,9 rövid, maróéles
| Menetprofil | UNF - American Standard Fine |
| Fő alkalmazás | Acél - Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 06 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 03,9 |
| Kialakítás | Rövid; Maróéles |
| Menetemelkedés | #8-36 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 2.2 |
37.916 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=31,9 hosszú
| Menetprofil | BSP - British Standard Pipe |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 20 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 31.9 |
| Kialakítás | Hosszú; Normál |
| Menetemelkedés | G1" |
| Min. anyag vastagság | 5.3 |
| Max. anyag vastagság | 10 |
253.726 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
