Fúróhegyek - Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=5,4 hosszú
| Menetprofil | M - ISO Metric |
| Fő alkalmazás | Acél - Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 06 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 05,4 |
| Kialakítás | Hosszú; Normál |
| Menetemelkedés | 6x1,00 |
| Min. anyag vastagság | 2.1 |
| Max. anyag vastagság | 2.9 |
26.136 Ft + ÁFA
1 db raktáron
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=5,4 hosszú, maróéles
| Menetprofil | M - ISO Metric |
| Fő alkalmazás | Acél - Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 06 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 05,4 |
| Kialakítás | Hosszú; Maróéles |
| Menetemelkedés | 6x1,00 |
| Min. anyag vastagság | 2.6 |
| Max. anyag vastagság | 5 |
44.407 Ft + ÁFA
3 db raktáron
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=5,4 rövid
| Menetprofil | M - ISO Metric |
| Fő alkalmazás | Acél - Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 06 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 05,4 |
| Kialakítás | Rövid; Normál |
| Menetemelkedés | 6x1,00 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 2 |
24.989 Ft + ÁFA
3 db raktáron
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=5,4 rövid, maróéles
| Menetprofil | M - ISO Metric |
| Fő alkalmazás | Acél - Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 06 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 05,4 |
| Kialakítás | Rövid; Maróéles |
| Menetemelkedés | 6x1,00 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 2.5 |
42.233 Ft + ÁFA
2 db raktáron
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=5,6 hosszú
| Menetprofil | MF - ISO Metric Fine |
| Fő alkalmazás | Acél - Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 06 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 05,6 |
| Kialakítás | Hosszú; Normál |
| Menetemelkedés | 6x0,75 |
| Min. anyag vastagság | 2.1 |
| Max. anyag vastagság | 2.9 |
26.136 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=5,6 hosszú, maróéles
| Menetprofil | MF - ISO Metric Fine |
| Fő alkalmazás | Acél - Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 06 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 05,6 |
| Kialakítás | Hosszú; Maróéles |
| Menetemelkedés | 6x0,75 |
| Min. anyag vastagság | 2.6 |
| Max. anyag vastagság | 5 |
44.407 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=5,6 rövid, maróéles
| Menetprofil | MF - ISO Metric Fine |
| Fő alkalmazás | Acél - Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 06 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 05,6 |
| Kialakítás | Rövid; Maróéles |
| Menetemelkedés | 6x0,75 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 2.5 |
42.233 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=5,7 hosszú
| Menetprofil | UNC - American Standard |
| Fő alkalmazás | Acél - Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 06 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 05,7 |
| Kialakítás | Hosszú; Normál |
| Menetemelkedés | 1/4-20 |
| Min. anyag vastagság | 2.2 |
| Max. anyag vastagság | 3 |
26.136 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=5,7 hosszú, maróéles
| Menetprofil | UNC - American Standard |
| Fő alkalmazás | Acél - Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 06 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 05,7 |
| Kialakítás | Hosszú; Maróéles |
| Menetemelkedés | 1/4-20 |
| Min. anyag vastagság | 3.1 |
| Max. anyag vastagság | 5 |
44.407 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=5,7 rövid
| Menetprofil | UNC - American Standard |
| Fő alkalmazás | Acél - Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 06 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 05,7 |
| Kialakítás | Rövid; Normál |
| Menetemelkedés | 1/4-20 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 2.1 |
24.989 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=5,7 rövid, maróéles
| Menetprofil | UNC - American Standard |
| Fő alkalmazás | Acél - Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 06 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 05,7 |
| Kialakítás | Rövid; Maróéles |
| Menetemelkedés | 1/4-20 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 3 |
42.233 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=5,8 hosszú
| Menetprofil | MF - ISO Metric Fine |
| Fő alkalmazás | Acél - Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 06 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 05,8 |
| Kialakítás | Hosszú; Normál |
| Menetemelkedés | 6x0,50 |
| Min. anyag vastagság | 2.1 |
| Max. anyag vastagság | 3 |
26.136 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=5,8 hosszú, maróéles
| Menetprofil | MF - ISO Metric Fine |
| Fő alkalmazás | Acél - Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 06 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 05,8 |
| Kialakítás | Hosszú; Maróéles |
| Menetemelkedés | 6x0,50 |
| Min. anyag vastagság | 2.7 |
| Max. anyag vastagság | 5.2 |
44.407 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=5,8 rövid
| Menetprofil | MF - ISO Metric Fine |
| Fő alkalmazás | Acél - Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 06 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 05,8 |
| Kialakítás | Rövid; Normál |
| Menetemelkedés | 6x0,50 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 2 |
24.989 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=5,8 rövid, maróéles
| Menetprofil | MF - ISO Metric Fine |
| Fő alkalmazás | Acél - Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 06 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 05,8 |
| Kialakítás | Rövid; Maróéles |
| Menetemelkedés | 6x0,50 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 2.6 |
42.233 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=5,9 hosszú
| Menetprofil | UNF - American Standard Fine |
| Fő alkalmazás | Acél - Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 06 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 05,9 |
| Kialakítás | Hosszú; Normál |
| Menetemelkedés | 1/4-28 |
| Min. anyag vastagság | 2.2 |
| Max. anyag vastagság | 3 |
26.136 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=5,9 hosszú, maróéles
| Menetprofil | UNF - American Standard Fine |
| Fő alkalmazás | Acél - Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 06 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 05,9 |
| Kialakítás | Hosszú; Maróéles |
| Menetemelkedés | 1/4-28 |
| Min. anyag vastagság | 2.6 |
| Max. anyag vastagság | 5 |
44.407 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=5,9 rövid
| Menetprofil | UNF - American Standard Fine |
| Fő alkalmazás | Acél - Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 06 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 05,9 |
| Kialakítás | Rövid; Normál |
| Menetemelkedés | 1/4-28 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 2.1 |
24.989 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=5,9 rövid, maróéles
| Menetprofil | UNF - American Standard Fine |
| Fő alkalmazás | Acél - Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 06 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 05,9 |
| Kialakítás | Rövid; Maróéles |
| Menetemelkedés | 1/4-28 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 2.5 |
42.233 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=7,0 hosszú
| Menetprofil | NPT - National Pipe Thread |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 08 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 07,0 |
| Kialakítás | Hosszú; Normál |
| Menetemelkedés | 1/16"-27 |
| Min. anyag vastagság | 2.4 |
| Max. anyag vastagság | 3.3 |
29.891 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=7,0 hosszú, maróéles
| Menetprofil | NPT - National Pipe Thread |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 08 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 07,0 |
| Kialakítás | Hosszú; Maróéles |
| Menetemelkedés | 1/16"-27 |
| Min. anyag vastagság | 3.3 |
| Max. anyag vastagság | 6 |
50.525 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=7,0 rövid
| Menetprofil | NPT - National Pipe Thread |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 08 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 07,0 |
| Kialakítás | Rövid; Normál |
| Menetemelkedés | 1/16"-27 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 2.3 |
28.382 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
