Fúróhegyek - Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=7,0 rövid, maróéles
| Menetprofil | NPT - National Pipe Thread |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 08 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 07,0 |
| Kialakítás | Rövid; Maróéles |
| Menetemelkedés | 1/16"-27 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 3.2 |
48.074 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=7,1 hosszú
| Menetprofil | NPT - National Pipe Thread |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 08 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 07,1 |
| Kialakítás | Hosszú; Normál |
| Menetemelkedés | 1/16"-27 |
| Min. anyag vastagság | 2.4 |
| Max. anyag vastagság | 3.3 |
29.891 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=7,1 hosszú, maróéles
| Menetprofil | NPT - National Pipe Thread |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 08 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 07,1 |
| Kialakítás | Hosszú; Maróéles |
| Menetemelkedés | 1/16"-27 |
| Min. anyag vastagság | 3.3 |
| Max. anyag vastagság | 6 |
50.525 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=7,1 rövid
| Menetprofil | NPT - National Pipe Thread |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 08 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 07,1 |
| Kialakítás | Rövid; Normál |
| Menetemelkedés | 1/16"-27 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 2.3 |
28.382 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=7,1 rövid, maróéles
| Menetprofil | NPT - National Pipe Thread |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 08 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 07,1 |
| Kialakítás | Rövid; Maróéles |
| Menetemelkedés | 1/16"-27 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 3.2 |
48.074 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=7,2 hosszú
| Menetprofil | UNC - American Standard |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 08 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 07,2 |
| Kialakítás | Hosszú; Normál |
| Menetemelkedés | 5/16-18 |
| Min. anyag vastagság | 2.4 |
| Max. anyag vastagság | 3.3 |
32.376 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=7,2 hosszú, maróéles
| Menetprofil | UNC - American Standard |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 08 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 07,2 |
| Kialakítás | Hosszú; Maróéles |
| Menetemelkedés | 5/16-18 |
| Min. anyag vastagság | 3 |
| Max. anyag vastagság | 5.9 |
54.728 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=7,2 rövid
| Menetprofil | UNC - American Standard |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 08 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 07,2 |
| Kialakítás | Rövid; Normál |
| Menetemelkedés | 5/16-18 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 2.3 |
30.742 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=7,2 rövid, maróéles
| Menetprofil | UNC - American Standard |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 08 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 07,2 |
| Kialakítás | Rövid; Maróéles |
| Menetemelkedés | 5/16-18 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 2.9 |
52.068 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=7,3 hosszú
| Menetprofil | M - ISO Metric |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 08 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 07,3 |
| Kialakítás | Hosszú; Normál |
| Menetemelkedés | 8x1,25 |
| Min. anyag vastagság | 2.3 |
| Max. anyag vastagság | 3.3 |
32.376 Ft + ÁFA
1 db raktáron
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=7,3 hosszú
| Menetprofil | UNC - American Standard |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 08 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 07,3 |
| Kialakítás | Hosszú; Normál |
| Menetemelkedés | 5/16-18 |
| Min. anyag vastagság | 2.4 |
| Max. anyag vastagság | 3.3 |
32.376 Ft + ÁFA
1 db raktáron
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=7,3 hosszú, maróéles
| Menetprofil | M - ISO Metric |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 08 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 07,3 |
| Kialakítás | Hosszú; Maróéles |
| Menetemelkedés | 8x1,25 |
| Min. anyag vastagság | 3 |
| Max. anyag vastagság | 5.9 |
54.728 Ft + ÁFA
4 db raktáron
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=7,3 hosszú, maróéles
| Menetprofil | UNC - American Standard |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 08 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 07,3 |
| Kialakítás | Hosszú; Maróéles |
| Menetemelkedés | 5/16-18 |
| Min. anyag vastagság | 3 |
| Max. anyag vastagság | 5.9 |
54.728 Ft + ÁFA
4 db raktáron
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=7,3 rövid
| Menetprofil | M - ISO Metric |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 08 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 07,3 |
| Kialakítás | Rövid; Normál |
| Menetemelkedés | 8x1,25 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 2.2 |
30.742 Ft + ÁFA
2 db raktáron
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=7,3 rövid
| Menetprofil | UNC - American Standard |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 08 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 07,3 |
| Kialakítás | Rövid; Normál |
| Menetemelkedés | 5/16-18 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 2.3 |
30.742 Ft + ÁFA
2 db raktáron
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=7,3 rövid, maróéles
| Menetprofil | M - ISO Metric |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 08 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 07,3 |
| Kialakítás | Rövid; Maróéles |
| Menetemelkedés | 8x1,25 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 2.9 |
52.068 Ft + ÁFA
2 db raktáron
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=7,3 rövid, maróéles
| Menetprofil | UNC - American Standard |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 08 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 07,3 |
| Kialakítás | Rövid; Maróéles |
| Menetemelkedés | 5/16-18 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 2.9 |
52.068 Ft + ÁFA
2 db raktáron
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=7,4 hosszú
| Menetprofil | M - ISO Metric |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 08 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 07,4 |
| Kialakítás | Hosszú; Normál |
| Menetemelkedés | 8x1,25 |
| Min. anyag vastagság | 2.3 |
| Max. anyag vastagság | 3.3 |
32.376 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
