Fúróhegyek - Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=7,4 hosszú
| Menetprofil | UNF - American Standard Fine |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 08 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 07,4 |
| Kialakítás | Hosszú; Normál |
| Menetemelkedés | 5/16-24 |
| Min. anyag vastagság | 2.4 |
| Max. anyag vastagság | 3.3 |
32.376 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=7,4 hosszú, maróéles
| Menetprofil | M - ISO Metric |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 08 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 07,4 |
| Kialakítás | Hosszú; Maróéles |
| Menetemelkedés | 8x1,25 |
| Min. anyag vastagság | 3 |
| Max. anyag vastagság | 5.9 |
54.728 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=7,4 hosszú, maróéles
| Menetprofil | UNF - American Standard Fine |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 08 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 07,4 |
| Kialakítás | Hosszú; Maróéles |
| Menetemelkedés | 5/16-24 |
| Min. anyag vastagság | 3 |
| Max. anyag vastagság | 5.9 |
54.728 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=7,4 rövid
| Menetprofil | M - ISO Metric |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 08 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 07,4 |
| Kialakítás | Rövid; Normál |
| Menetemelkedés | 8x1,25 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 2.2 |
30.742 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=7,4 rövid
| Menetprofil | UNF - American Standard Fine |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 08 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 07,4 |
| Kialakítás | Rövid; Normál |
| Menetemelkedés | 5/16-24 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 2.3 |
30.742 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=7,4 rövid, maróéles
| Menetprofil | M - ISO Metric |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 08 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 07,4 |
| Kialakítás | Rövid; Maróéles |
| Menetemelkedés | 8x1,25 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 2.9 |
52.068 Ft + ÁFA
2 db raktáron
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=7,4 rövid, maróéles
| Menetprofil | UNF - American Standard Fine |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 08 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 07,4 |
| Kialakítás | Rövid; Maróéles |
| Menetemelkedés | 5/16-24 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 2.9 |
52.068 Ft + ÁFA
2 db raktáron
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=7,5 hosszú
| Menetprofil | MF - ISO Metric Fine |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 08 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 07,5 |
| Kialakítás | Hosszú; Normál |
| Menetemelkedés | 8x1,00 |
| Min. anyag vastagság | 2.4 |
| Max. anyag vastagság | 3.4 |
32.376 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=7,5 hosszú
| Menetprofil | UNF - American Standard Fine |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 08 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 07,5 |
| Kialakítás | Hosszú; Normál |
| Menetemelkedés | 5/16-24 |
| Min. anyag vastagság | 2.4 |
| Max. anyag vastagság | 3.3 |
32.376 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=7,5 hosszú, maróéles
| Menetprofil | MF - ISO Metric Fine |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 08 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 07,5 |
| Kialakítás | Hosszú; Maróéles |
| Menetemelkedés | 8x1,00 |
| Min. anyag vastagság | 3 |
| Max. anyag vastagság | 6 |
54.728 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=7,5 hosszú, maróéles
| Menetprofil | UNF - American Standard Fine |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 08 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 07,5 |
| Kialakítás | Hosszú; Maróéles |
| Menetemelkedés | 5/16-24 |
| Min. anyag vastagság | 3 |
| Max. anyag vastagság | 5.9 |
54.728 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=7,5 rövid
| Menetprofil | MF - ISO Metric Fine |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 08 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 07,5 |
| Kialakítás | Rövid; Normál |
| Menetemelkedés | 8x1,00 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 2.3 |
30.742 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=7,5 rövid
| Menetprofil | UNF - American Standard Fine |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 08 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 07,5 |
| Kialakítás | Rövid; Normál |
| Menetemelkedés | 5/16-24 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 2.3 |
30.742 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=7,5 rövid, maróéles
| Menetprofil | MF - ISO Metric Fine |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 08 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 07,5 |
| Kialakítás | Rövid; Maróéles |
| Menetemelkedés | 8x1,00 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 2.9 |
52.068 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=7,5 rövid, maróéles
| Menetprofil | UNF - American Standard Fine |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 08 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 07,5 |
| Kialakítás | Rövid; Maróéles |
| Menetemelkedés | 5/16-24 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 2.9 |
52.068 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=7,6 hosszú
| Menetprofil | MF - ISO Metric Fine |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 08 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 07,6 |
| Kialakítás | Hosszú; Normál |
| Menetemelkedés | 8x0,75 |
| Min. anyag vastagság | 2.4 |
| Max. anyag vastagság | 3.4 |
32.376 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=7,6 hosszú
| Menetprofil | MF - ISO Metric Fine |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 08 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 07,6 |
| Kialakítás | Hosszú; Normál |
| Menetemelkedés | 8x1,00 |
| Min. anyag vastagság | 2.4 |
| Max. anyag vastagság | 3.4 |
32.376 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=7,6 hosszú, maróéles
| Menetprofil | MF - ISO Metric Fine |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 08 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 07,6 |
| Kialakítás | Hosszú; Maróéles |
| Menetemelkedés | 8x0,75 |
| Min. anyag vastagság | 3 |
| Max. anyag vastagság | 6 |
54.728 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=7,6 hosszú, maróéles
| Menetprofil | MF - ISO Metric Fine |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 08 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 07,6 |
| Kialakítás | Hosszú; Maróéles |
| Menetemelkedés | 8x1,00 |
| Min. anyag vastagság | 3 |
| Max. anyag vastagság | 6 |
54.728 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=7,6 rövid
| Menetprofil | MF - ISO Metric Fine |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 08 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 07,6 |
| Kialakítás | Rövid; Normál |
| Menetemelkedés | 8x0,75 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 2.3 |
30.742 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=7,6 rövid
| Menetprofil | MF - ISO Metric Fine |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 08 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 07,6 |
| Kialakítás | Rövid; Normál |
| Menetemelkedés | 8x1,00 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 2.3 |
30.742 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=7,6 rövid, maróéles
| Menetprofil | MF - ISO Metric Fine |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 08 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 07,6 |
| Kialakítás | Rövid; Maróéles |
| Menetemelkedés | 8x0,75 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 2.9 |
52.068 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=7,6 rövid, maróéles
| Menetprofil | MF - ISO Metric Fine |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 08 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 07,6 |
| Kialakítás | Rövid; Maróéles |
| Menetemelkedés | 8x1,00 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 2.9 |
52.068 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=7,7 hosszú
| Menetprofil | MF - ISO Metric Fine |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 08 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 07,7 |
| Kialakítás | Hosszú; Normál |
| Menetemelkedés | 8x0,75 |
| Min. anyag vastagság | 2.4 |
| Max. anyag vastagság | 3.4 |
32.376 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
