Fúróhegyek - Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=10,4 hosszú
| Menetprofil | UNF - American Standard Fine |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 10 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 10.4 |
| Kialakítás | Hosszú; Normál |
| Menetemelkedés | 7/16-20 |
| Min. anyag vastagság | 2.8 |
| Max. anyag vastagság | 4 |
43.715 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=10,4 hosszú, maróéles
| Menetprofil | UNF - American Standard Fine |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 10 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 10.4 |
| Kialakítás | Hosszú; Maróéles |
| Menetemelkedés | 7/16-20 |
| Min. anyag vastagság | 3.4 |
| Max. anyag vastagság | 6.8 |
64.266 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=10,4 rövid
| Menetprofil | UNF - American Standard Fine |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 10 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 10.4 |
| Kialakítás | Rövid; Normál |
| Menetemelkedés | 7/16-20 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 2.7 |
41.545 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=10,4 rövid, maróéles
| Menetprofil | UNF - American Standard Fine |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 10 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 10.4 |
| Kialakítás | Rövid; Maróéles |
| Menetemelkedés | 7/16-20 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 3.3 |
62.138 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=10,5 hosszú
| Menetprofil | UNF - American Standard Fine |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 12 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 10.5 |
| Kialakítás | Hosszú; Normál |
| Menetemelkedés | 7/16-20 |
| Min. anyag vastagság | 2.8 |
| Max. anyag vastagság | 4 |
43.715 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=10,5 hosszú, maróéles
| Menetprofil | UNF - American Standard Fine |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 12 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 10.5 |
| Kialakítás | Hosszú; Maróéles |
| Menetemelkedés | 7/16-20 |
| Min. anyag vastagság | 3.4 |
| Max. anyag vastagság | 6.8 |
64.266 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=10,5 rövid
| Menetprofil | UNF - American Standard Fine |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 12 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 10.5 |
| Kialakítás | Rövid; Normál |
| Menetemelkedés | 7/16-20 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 2.7 |
41.545 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=10,5 rövid, maróéles
| Menetprofil | UNF - American Standard Fine |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 12 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 10.5 |
| Kialakítás | Rövid; Maróéles |
| Menetemelkedés | 7/16-20 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 3.3 |
62.138 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=10,9 hosszú
| Menetprofil | M - ISO Metric |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 12 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 10.9 |
| Kialakítás | Hosszú; Normál |
| Menetemelkedés | 12x1,75 |
| Min. anyag vastagság | 2.9 |
| Max. anyag vastagság | 4 |
43.715 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=10,9 hosszú, maróéles
| Menetprofil | M - ISO Metric |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 12 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 10.9 |
| Kialakítás | Hosszú; Maróéles |
| Menetemelkedés | 12x1,75 |
| Min. anyag vastagság | 3.6 |
| Max. anyag vastagság | 7.2 |
64.266 Ft + ÁFA
1 db raktáron
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=10,9 rövid
| Menetprofil | M - ISO Metric |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 12 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 10.9 |
| Kialakítás | Rövid; Normál |
| Menetemelkedés | 12x1,75 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 2.8 |
41.545 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=10,9 rövid, maróéles
| Menetprofil | M - ISO Metric |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 12 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 10.9 |
| Kialakítás | Rövid; Maróéles |
| Menetemelkedés | 12x1,75 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 3.5 |
62.138 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=11,0 hosszú
| Menetprofil | M - ISO Metric |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 12 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 11,0 |
| Kialakítás | Hosszú; Normál |
| Menetemelkedés | 12x1,75 |
| Min. anyag vastagság | 2.9 |
| Max. anyag vastagság | 4 |
43.715 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=11,0 hosszú, maróéles
| Menetprofil | M - ISO Metric |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 12 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 11,0 |
| Kialakítás | Hosszú; Maróéles |
| Menetemelkedés | 12x1,75 |
| Min. anyag vastagság | 3.6 |
| Max. anyag vastagság | 7.2 |
67.427 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=11,0 rövid
| Menetprofil | M - ISO Metric |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 12 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 11,0 |
| Kialakítás | Rövid; Normál |
| Menetemelkedés | 12x1,75 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 2.8 |
41.545 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=11,0 rövid, maróéles
| Menetprofil | M - ISO Metric |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 12 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 11,0 |
| Kialakítás | Rövid; Maróéles |
| Menetemelkedés | 12x1,75 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 3.5 |
62.138 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=11,2 hosszú
| Menetprofil | MF - ISO Metric Fine |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 12 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 11.2 |
| Kialakítás | Hosszú; Normál |
| Menetemelkedés | 12x1,50 |
| Min. anyag vastagság | 2.9 |
| Max. anyag vastagság | 4.1 |
48.024 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=11,2 hosszú, maróéles
| Menetprofil | MF - ISO Metric Fine |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 12 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 11.2 |
| Kialakítás | Hosszú; Maróéles |
| Menetemelkedés | 12x1,50 |
| Min. anyag vastagság | 3.7 |
| Max. anyag vastagság | 7.3 |
67.427 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=11,2 rövid
| Menetprofil | MF - ISO Metric Fine |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 12 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 11.2 |
| Kialakítás | Rövid; Normál |
| Menetemelkedés | 12x1,50 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 2.8 |
46.098 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=11,2 rövid, maróéles
| Menetprofil | MF - ISO Metric Fine |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 12 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 11.2 |
| Kialakítás | Rövid; Maróéles |
| Menetemelkedés | 12x1,50 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 3.6 |
66.443 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=11,3 hosszú
| Menetprofil | MF - ISO Metric Fine |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 12 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 11.3 |
| Kialakítás | Hosszú; Normál |
| Menetemelkedés | 12x1,50 |
| Min. anyag vastagság | 2.9 |
| Max. anyag vastagság | 4.1 |
48.024 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=11,3 hosszú, maróéles
| Menetprofil | MF - ISO Metric Fine |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 12 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 11.3 |
| Kialakítás | Hosszú; Maróéles |
| Menetemelkedés | 12x1,50 |
| Min. anyag vastagság | 3.7 |
| Max. anyag vastagság | 7.3 |
67.427 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=11,3 rövid
| Menetprofil | MF - ISO Metric Fine |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 12 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 11.3 |
| Kialakítás | Rövid; Normál |
| Menetemelkedés | 12x1,50 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 2.8 |
46.098 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=11,3 rövid, maróéles
| Menetprofil | MF - ISO Metric Fine |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 12 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 11.3 |
| Kialakítás | Rövid; Maróéles |
| Menetemelkedés | 12x1,50 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 3.6 |
66.443 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
