Fúróhegyek - Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=9,2 hosszú, maróéles
| Menetprofil | M - ISO Metric |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 10 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 09,2 |
| Kialakítás | Hosszú; Maróéles |
| Menetemelkedés | 10x1,50 |
| Min. anyag vastagság | 3.3 |
| Max. anyag vastagság | 6.6 |
59.493 Ft + ÁFA
2 db raktáron
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=9,2 rövid
| Menetprofil | BSP - British Standard Pipe |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 10 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 09,2 |
| Kialakítás | Rövid; Normál |
| Menetemelkedés | G1/8" |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 2.6 |
34.816 Ft + ÁFA
2 db raktáron
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=9,2 rövid
| Menetprofil | M - ISO Metric |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 10 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 09,2 |
| Kialakítás | Rövid; Normál |
| Menetemelkedés | 10x1,50 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 2.6 |
37.715 Ft + ÁFA
2 db raktáron
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=9,2 rövid, maróéles
| Menetprofil | BSP - British Standard Pipe |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 10 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 09,2 |
| Kialakítás | Rövid; Maróéles |
| Menetemelkedés | G1/8" |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 3.2 |
54.500 Ft + ÁFA
1 db raktáron
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=9,2 rövid, maróéles
| Menetprofil | M - ISO Metric |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 10 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 09,2 |
| Kialakítás | Rövid; Maróéles |
| Menetemelkedés | 10x1,50 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 3.2 |
59.037 Ft + ÁFA
1 db raktáron
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=9,3 hosszú
| Menetprofil | BSP - British Standard Pipe |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 10 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 09,3 |
| Kialakítás | Hosszú; Normál |
| Menetemelkedés | G1/8" |
| Min. anyag vastagság | 2.7 |
| Max. anyag vastagság | 3.7 |
36.571 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=9,3 hosszú
| Menetprofil | M - ISO Metric |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 10 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 09,3 |
| Kialakítás | Hosszú; Normál |
| Menetemelkedés | 10x1,50 |
| Min. anyag vastagság | 2.7 |
| Max. anyag vastagság | 3.7 |
39.611 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=9,3 hosszú
| Menetprofil | MF - ISO Metric Fine |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 10 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 09,3 |
| Kialakítás | Hosszú; Normál |
| Menetemelkedés | 10x1,25 |
| Min. anyag vastagság | 2.7 |
| Max. anyag vastagság | 3.7 |
39.611 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=9,3 hosszú, maróéles
| Menetprofil | BSP - British Standard Pipe |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 10 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 09,3 |
| Kialakítás | Hosszú; Maróéles |
| Menetemelkedés | G1/8" |
| Min. anyag vastagság | 3.3 |
| Max. anyag vastagság | 6.6 |
54.933 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=9,3 hosszú, maróéles
| Menetprofil | M - ISO Metric |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 10 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 09,3 |
| Kialakítás | Hosszú; Maróéles |
| Menetemelkedés | 10x1,50 |
| Min. anyag vastagság | 3.3 |
| Max. anyag vastagság | 6.6 |
59.493 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=9,3 hosszú, maróéles
| Menetprofil | MF - ISO Metric Fine |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 10 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 09,3 |
| Kialakítás | Hosszú; Maróéles |
| Menetemelkedés | 10x1,25 |
| Min. anyag vastagság | 3.4 |
| Max. anyag vastagság | 6.7 |
59.493 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=9,3 rövid
| Menetprofil | BSP - British Standard Pipe |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 10 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 09,3 |
| Kialakítás | Rövid; Normál |
| Menetemelkedés | G1/8" |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 2.6 |
34.816 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=9,3 rövid
| Menetprofil | M - ISO Metric |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 10 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 09,3 |
| Kialakítás | Rövid; Normál |
| Menetemelkedés | 10x1,50 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 2.6 |
37.715 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=9,3 rövid
| Menetprofil | MF - ISO Metric Fine |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 10 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 09,3 |
| Kialakítás | Rövid; Normál |
| Menetemelkedés | 10x1,25 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 2.6 |
37.715 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=9,3 rövid, maróéles
| Menetprofil | BSP - British Standard Pipe |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 10 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 09,3 |
| Kialakítás | Rövid; Maróéles |
| Menetemelkedés | G1/8" |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 3.2 |
54.500 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=9,3 rövid, maróéles
| Menetprofil | M - ISO Metric |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 10 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 09,3 |
| Kialakítás | Rövid; Maróéles |
| Menetemelkedés | 10x1,50 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 3.2 |
59.037 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=9,3 rövid, maróéles
| Menetprofil | MF - ISO Metric Fine |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 10 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 09,3 |
| Kialakítás | Rövid; Maróéles |
| Menetemelkedés | 10x1,25 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 3.3 |
59.037 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=9,4 hosszú
| Menetprofil | MF - ISO Metric Fine |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 10 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 09,4 |
| Kialakítás | Hosszú; Normál |
| Menetemelkedés | 10x1,25 |
| Min. anyag vastagság | 2.7 |
| Max. anyag vastagság | 3.7 |
39.611 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
