Fúróhegyek - Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=11,5 hosszú
| Menetprofil | MF - ISO Metric Fine |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 12 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 11.5 |
| Kialakítás | Hosszú; Normál |
| Menetemelkedés | 12x1,00 |
| Min. anyag vastagság | 3 |
| Max. anyag vastagság | 4.2 |
48.024 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=11,5 hosszú, maróéles
| Menetprofil | MF - ISO Metric Fine |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 12 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 11.5 |
| Kialakítás | Hosszú; Maróéles |
| Menetemelkedés | 12x1,00 |
| Min. anyag vastagság | 3.7 |
| Max. anyag vastagság | 7.3 |
67.427 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=11,5 rövid
| Menetprofil | MF - ISO Metric Fine |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 12 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 11.5 |
| Kialakítás | Rövid; Normál |
| Menetemelkedés | 12x1,00 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 2.9 |
46.098 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=11,5 rövid, maróéles
| Menetprofil | MF - ISO Metric Fine |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 12 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 11.5 |
| Kialakítás | Rövid; Maróéles |
| Menetemelkedés | 12x1,00 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 3.6 |
66.443 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=11,6 hosszú
| Menetprofil | MF - ISO Metric Fine |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 12 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 11.6 |
| Kialakítás | Hosszú; Normál |
| Menetemelkedés | 12x1,00 |
| Min. anyag vastagság | 3 |
| Max. anyag vastagság | 4.2 |
48.024 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=11,6 hosszú, maróéles
| Menetprofil | MF - ISO Metric Fine |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 12 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 11.6 |
| Kialakítás | Hosszú; Maróéles |
| Menetemelkedés | 12x1,00 |
| Min. anyag vastagság | 3.7 |
| Max. anyag vastagság | 7.3 |
67.427 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=11,6 rövid
| Menetprofil | MF - ISO Metric Fine |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 12 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 11.6 |
| Kialakítás | Rövid; Normál |
| Menetemelkedés | 12x1,00 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 2.9 |
46.098 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=11,6 rövid, maróéles
| Menetprofil | MF - ISO Metric Fine |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 12 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 11.6 |
| Kialakítás | Rövid; Maróéles |
| Menetemelkedés | 12x1,00 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 3.6 |
66.443 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=11,7 hosszú
| Menetprofil | UNC - American Standard |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 12 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 11.7 |
| Kialakítás | Hosszú; Normál |
| Menetemelkedés | 1/2-13 |
| Min. anyag vastagság | 3 |
| Max. anyag vastagság | 4.2 |
48.024 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=11,7 hosszú, maróéles
| Menetprofil | UNC - American Standard |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 12 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 11.7 |
| Kialakítás | Hosszú; Maróéles |
| Menetemelkedés | 1/2-13 |
| Min. anyag vastagság | 3.7 |
| Max. anyag vastagság | 7.2 |
67.427 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=11,7 rövid
| Menetprofil | UNC - American Standard |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 12 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 11.7 |
| Kialakítás | Rövid; Normál |
| Menetemelkedés | 1/2-13 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 2.9 |
46.098 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=11,7 rövid, maróéles
| Menetprofil | UNC - American Standard |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 12 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 11.7 |
| Kialakítás | Rövid; Maróéles |
| Menetemelkedés | 1/2-13 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 3.6 |
66.443 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=11,8 hosszú
| Menetprofil | UNC - American Standard |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 12 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 11.8 |
| Kialakítás | Hosszú; Normál |
| Menetemelkedés | 1/2-13 |
| Min. anyag vastagság | 3 |
| Max. anyag vastagság | 4.2 |
48.024 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=11,8 hosszú, maróéles
| Menetprofil | UNC - American Standard |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 12 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 11.8 |
| Kialakítás | Hosszú; Maróéles |
| Menetemelkedés | 1/2-13 |
| Min. anyag vastagság | 3.7 |
| Max. anyag vastagság | 7.2 |
67.427 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=11,8 rövid
| Menetprofil | UNC - American Standard |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 12 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 11.8 |
| Kialakítás | Rövid; Normál |
| Menetemelkedés | 1/2-13 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 2.9 |
46.098 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=11,8 rövid, maróéles
| Menetprofil | UNC - American Standard |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 12 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 11.8 |
| Kialakítás | Rövid; Maróéles |
| Menetemelkedés | 1/2-13 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 3.6 |
66.443 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=12,1 hosszú
| Menetprofil | UNF - American Standard Fine |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 12 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 12.1 |
| Kialakítás | Hosszú; Normál |
| Menetemelkedés | 1/2-20 |
| Min. anyag vastagság | 3 |
| Max. anyag vastagság | 4.3 |
51.357 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=12,1 hosszú, maróéles
| Menetprofil | UNF - American Standard Fine |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 12 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 12.1 |
| Kialakítás | Hosszú; Maróéles |
| Menetemelkedés | 1/2-20 |
| Min. anyag vastagság | 3.7 |
| Max. anyag vastagság | 7.2 |
69.141 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=12,1 rövid
| Menetprofil | UNF - American Standard Fine |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 12 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 12.1 |
| Kialakítás | Rövid; Normál |
| Menetemelkedés | 1/2-20 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 2.9 |
49.430 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=12,1 rövid, maróéles
| Menetprofil | UNF - American Standard Fine |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 12 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 12.1 |
| Kialakítás | Rövid; Maróéles |
| Menetemelkedés | 1/2-20 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 3.6 |
68.613 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=12,2 hosszú
| Menetprofil | UNF - American Standard Fine |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 12 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 12.2 |
| Kialakítás | Hosszú; Normál |
| Menetemelkedés | 1/2-20 |
| Min. anyag vastagság | 3 |
| Max. anyag vastagság | 4.3 |
51.357 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=12,2 hosszú, maróéles
| Menetprofil | UNF - American Standard Fine |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 12 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 12.2 |
| Kialakítás | Hosszú; Maróéles |
| Menetemelkedés | 1/2-20 |
| Min. anyag vastagság | 3.7 |
| Max. anyag vastagság | 7.2 |
69.141 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=12,2 rövid
| Menetprofil | UNF - American Standard Fine |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 12 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 12.2 |
| Kialakítás | Rövid; Normál |
| Menetemelkedés | 1/2-20 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 2.9 |
49.430 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=12,2 rövid, maróéles
| Menetprofil | UNF - American Standard Fine |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 12 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 12.2 |
| Kialakítás | Rövid; Maróéles |
| Menetemelkedés | 1/2-20 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 3.6 |
68.613 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
