Fúróhegyek - Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=12,5 rövid
| Menetprofil | BSP - British Standard Pipe |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 14 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 12.5 |
| Kialakítás | Rövid; Normál |
| Menetemelkedés | G1/4" |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 2.9 |
45.638 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=12,5 rövid
| Menetprofil | NPT - National Pipe Thread |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 14 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 12.5 |
| Kialakítás | Rövid; Normál |
| Menetemelkedés | 1/4"-18 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 3 |
45.638 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=12,5 rövid, maróéles
| Menetprofil | BSP - British Standard Pipe |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 14 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 12.5 |
| Kialakítás | Rövid; Maróéles |
| Menetemelkedés | G1/4" |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 3.8 |
63.354 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=12,5 rövid, maróéles
| Menetprofil | NPT - National Pipe Thread |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 14 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 12.5 |
| Kialakítás | Rövid; Maróéles |
| Menetemelkedés | 1/4"-18 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 3.8 |
67.568 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=13,0 hosszú
| Menetprofil | M - ISO Metric |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 14 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 13,0 |
| Kialakítás | Hosszú; Normál |
| Menetemelkedés | 14x2,00 |
| Min. anyag vastagság | 3.1 |
| Max. anyag vastagság | 4.5 |
58.558 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=13,0 hosszú, maróéles
| Menetprofil | M - ISO Metric |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 14 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 13,0 |
| Kialakítás | Hosszú; Maróéles |
| Menetemelkedés | 14x2,00 |
| Min. anyag vastagság | 4 |
| Max. anyag vastagság | 7.9 |
76.296 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=13,0 rövid
| Menetprofil | M - ISO Metric |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 14 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 13,0 |
| Kialakítás | Rövid; Normál |
| Menetemelkedés | 14x2,00 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 3 |
55.913 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=13,0 rövid, maróéles
| Menetprofil | M - ISO Metric |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 14 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 13,0 |
| Kialakítás | Rövid; Maróéles |
| Menetemelkedés | 14x2,00 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 3.9 |
72.679 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=13,1 hosszú
| Menetprofil | M - ISO Metric |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 14 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 13.1 |
| Kialakítás | Hosszú; Normál |
| Menetemelkedés | 14x2,00 |
| Min. anyag vastagság | 3.1 |
| Max. anyag vastagság | 4.5 |
58.558 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=13,1 hosszú, maróéles
| Menetprofil | M - ISO Metric |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 14 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 13.1 |
| Kialakítás | Hosszú; Maróéles |
| Menetemelkedés | 14x2,00 |
| Min. anyag vastagság | 4 |
| Max. anyag vastagság | 7.9 |
76.296 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=13,1 rövid
| Menetprofil | M - ISO Metric |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 14 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 13.1 |
| Kialakítás | Rövid; Normál |
| Menetemelkedés | 14x2,00 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 3 |
55.913 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=13,1 rövid, maróéles
| Menetprofil | M - ISO Metric |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 14 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 13.1 |
| Kialakítás | Rövid; Maróéles |
| Menetemelkedés | 14x2,00 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 3.9 |
72.679 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=13,2 hosszú
| Menetprofil | UNC - American Standard |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 14 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 13.2 |
| Kialakítás | Hosszú; Normál |
| Menetemelkedés | 9/16-12 |
| Min. anyag vastagság | 3.2 |
| Max. anyag vastagság | 4.5 |
58.558 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=13,2 hosszú, maróéles
| Menetprofil | UNC - American Standard |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 14 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 13.2 |
| Kialakítás | Hosszú; Maróéles |
| Menetemelkedés | 9/16-12 |
| Min. anyag vastagság | 4 |
| Max. anyag vastagság | 7.9 |
76.296 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=13,2 rövid
| Menetprofil | UNC - American Standard |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 14 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 13.2 |
| Kialakítás | Rövid; Normál |
| Menetemelkedés | 9/16-12 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 3.1 |
55.913 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=13,2 rövid, maróéles
| Menetprofil | UNC - American Standard |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 14 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 13.2 |
| Kialakítás | Rövid; Maróéles |
| Menetemelkedés | 9/16-12 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 3.9 |
72.679 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=13,3 hosszú
| Menetprofil | UNC - American Standard |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 14 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 13.3 |
| Kialakítás | Hosszú; Normál |
| Menetemelkedés | 9/16-12 |
| Min. anyag vastagság | 3.2 |
| Max. anyag vastagság | 4.5 |
58.558 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=13,3 hosszú, maróéles
| Menetprofil | UNC - American Standard |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 14 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 13.3 |
| Kialakítás | Hosszú; Maróéles |
| Menetemelkedés | 9/16-12 |
| Min. anyag vastagság | 4 |
| Max. anyag vastagság | 7.9 |
76.296 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=13,3 rövid
| Menetprofil | UNC - American Standard |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 14 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 13.3 |
| Kialakítás | Rövid; Normál |
| Menetemelkedés | 9/16-12 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 3.1 |
55.913 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=13,3 rövid, maróéles
| Menetprofil | UNC - American Standard |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 14 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 13.3 |
| Kialakítás | Rövid; Maróéles |
| Menetemelkedés | 9/16-12 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 3.9 |
72.679 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
