Fúróhegyek - Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=13,6 hosszú
| Menetprofil | UNF - American Standard Fine |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 14 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 13.6 |
| Kialakítás | Hosszú; Normál |
| Menetemelkedés | 9/16-18 |
| Min. anyag vastagság | 3.2 |
| Max. anyag vastagság | 4.6 |
58.558 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=13,6 hosszú, maróéles
| Menetprofil | UNF - American Standard Fine |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 14 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 13.6 |
| Kialakítás | Hosszú; Maróéles |
| Menetemelkedés | 9/16-18 |
| Min. anyag vastagság | 4 |
| Max. anyag vastagság | 7.9 |
76.296 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=13,6 rövid
| Menetprofil | UNF - American Standard Fine |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 14 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 13.6 |
| Kialakítás | Rövid; Normál |
| Menetemelkedés | 9/16-18 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 3.1 |
55.913 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=13,6 rövid, maróéles
| Menetprofil | UNF - American Standard Fine |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 14 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 13.6 |
| Kialakítás | Rövid; Maróéles |
| Menetemelkedés | 9/16-18 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 3.9 |
72.679 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=13,7 hosszú
| Menetprofil | UNF - American Standard Fine |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 14 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 13.7 |
| Kialakítás | Hosszú; Normál |
| Menetemelkedés | 9/16-18 |
| Min. anyag vastagság | 3.2 |
| Max. anyag vastagság | 4.6 |
58.558 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=13,7 hosszú, maróéles
| Menetprofil | UNF - American Standard Fine |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 14 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 13.7 |
| Kialakítás | Hosszú; Maróéles |
| Menetemelkedés | 9/16-18 |
| Min. anyag vastagság | 4 |
| Max. anyag vastagság | 7.9 |
76.296 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=13,7 rövid
| Menetprofil | UNF - American Standard Fine |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 14 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 13.7 |
| Kialakítás | Rövid; Normál |
| Menetemelkedés | 9/16-18 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 3.1 |
55.913 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=13,7 rövid, maróéles
| Menetprofil | UNF - American Standard Fine |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 14 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 13.7 |
| Kialakítás | Rövid; Maróéles |
| Menetemelkedés | 9/16-18 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 3.9 |
72.679 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=14,7 hosszú
| Menetprofil | UNC - American Standard |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 16 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 14.7 |
| Kialakítás | Hosszú; Normál |
| Menetemelkedés | 5/8-11 |
| Min. anyag vastagság | 3.4 |
| Max. anyag vastagság | 4.9 |
64.520 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=14,7 hosszú, maróéles
| Menetprofil | UNC - American Standard |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 16 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 14.7 |
| Kialakítás | Hosszú; Maróéles |
| Menetemelkedés | 5/8-11 |
| Min. anyag vastagság | 4.3 |
| Max. anyag vastagság | 8.5 |
83.976 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=14,7 rövid
| Menetprofil | UNC - American Standard |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 16 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 14.7 |
| Kialakítás | Rövid; Normál |
| Menetemelkedés | 5/8-11 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 3.3 |
61.214 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=14,7 rövid, maróéles
| Menetprofil | UNC - American Standard |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 16 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 14.7 |
| Kialakítás | Rövid; Maróéles |
| Menetemelkedés | 5/8-11 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 4.2 |
16.112 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=14,8 hosszú
| Menetprofil | M - ISO Metric |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 16 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 14.8 |
| Kialakítás | Hosszú; Normál |
| Menetemelkedés | 16x2,00 |
| Min. anyag vastagság | 3.4 |
| Max. anyag vastagság | 4.8 |
64.520 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=14,8 hosszú
| Menetprofil | UNC - American Standard |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 16 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 14.8 |
| Kialakítás | Hosszú; Normál |
| Menetemelkedés | 5/8-11 |
| Min. anyag vastagság | 3.4 |
| Max. anyag vastagság | 4.9 |
64.520 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=14,8 hosszú, maróéles
| Menetprofil | M - ISO Metric |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 16 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 14.8 |
| Kialakítás | Hosszú; Maróéles |
| Menetemelkedés | 16x2,00 |
| Min. anyag vastagság | 4.3 |
| Max. anyag vastagság | 8.5 |
83.976 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=14,8 hosszú, maróéles
| Menetprofil | UNC - American Standard |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 16 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 14.8 |
| Kialakítás | Hosszú; Maróéles |
| Menetemelkedés | 5/8-11 |
| Min. anyag vastagság | 4.3 |
| Max. anyag vastagság | 8.5 |
83.976 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=14,8 rövid
| Menetprofil | M - ISO Metric |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 16 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 14.8 |
| Kialakítás | Rövid; Normál |
| Menetemelkedés | 16x2,00 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 3.3 |
61.214 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=14,8 rövid
| Menetprofil | UNC - American Standard |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 16 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 14.8 |
| Kialakítás | Rövid; Normál |
| Menetemelkedés | 5/8-11 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 3.3 |
61.214 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=14,8 rövid, maróéles
| Menetprofil | M - ISO Metric |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 16 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 14.8 |
| Kialakítás | Rövid; Maróéles |
| Menetemelkedés | 16x2,00 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 4.2 |
79.671 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=14,8 rövid, maróéles
| Menetprofil | UNC - American Standard |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 16 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 14.8 |
| Kialakítás | Rövid; Maróéles |
| Menetemelkedés | 5/8-11 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 4.2 |
79.671 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=14,9 hosszú
| Menetprofil | M - ISO Metric |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 16 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 14.9 |
| Kialakítás | Hosszú; Normál |
| Menetemelkedés | 16x2,00 |
| Min. anyag vastagság | 3.4 |
| Max. anyag vastagság | 4.8 |
64.520 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=14,9 hosszú, maróéles
| Menetprofil | M - ISO Metric |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 16 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 14.9 |
| Kialakítás | Hosszú; Maróéles |
| Menetemelkedés | 16x2,00 |
| Min. anyag vastagság | 4.3 |
| Max. anyag vastagság | 8.5 |
83.976 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=14,9 rövid
| Menetprofil | M - ISO Metric |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 16 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 14.8 |
| Kialakítás | Rövid; Normál |
| Menetemelkedés | 16x2,00 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 3.3 |
61.214 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=14,9 rövid, maróéles
| Menetprofil | M - ISO Metric |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 16 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 14.9 |
| Kialakítás | Rövid; Maróéles |
| Menetemelkedés | 16x2,00 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 4.2 |
79.671 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
