Fúróhegyek - Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=15,2 hosszú
| Menetprofil | MF - ISO Metric Fine |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 16 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 15.2 |
| Kialakítás | Hosszú; Normál |
| Menetemelkedés | 16x1,50 |
| Min. anyag vastagság | 3.5 |
| Max. anyag vastagság | 4.9 |
71.531 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=15,2 hosszú
| Menetprofil | UNF - American Standard Fine |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 16 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 15.2 |
| Kialakítás | Hosszú; Normál |
| Menetemelkedés | 5/8-18 |
| Min. anyag vastagság | 3.5 |
| Max. anyag vastagság | 5 |
71.531 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=15,2 hosszú, maróéles
| Menetprofil | MF - ISO Metric Fine |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 16 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 15.2 |
| Kialakítás | Hosszú; Maróéles |
| Menetemelkedés | 16x1,50 |
| Min. anyag vastagság | 4.4 |
| Max. anyag vastagság | 8.7 |
92.853 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=15,2 hosszú, maróéles
| Menetprofil | UNF - American Standard Fine |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 16 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 15.2 |
| Kialakítás | Hosszú; Maróéles |
| Menetemelkedés | 5/8-18 |
| Min. anyag vastagság | 4.6 |
| Max. anyag vastagság | 8.9 |
92.853 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=15,2 rövid
| Menetprofil | MF - ISO Metric Fine |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 16 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 15.2 |
| Kialakítás | Rövid; Normál |
| Menetemelkedés | 16x1,50 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 3.4 |
68.164 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=15,2 rövid
| Menetprofil | UNF - American Standard Fine |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 16 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 15.2 |
| Kialakítás | Rövid; Normál |
| Menetemelkedés | 5/8-18 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 3.4 |
68.164 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=15,2 rövid, maróéles
| Menetprofil | MF - ISO Metric Fine |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 16 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 15.2 |
| Kialakítás | Rövid; Maróéles |
| Menetemelkedés | 16x1,50 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 4.3 |
88.544 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=15,2 rövid, maróéles
| Menetprofil | UNF - American Standard Fine |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 16 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 15.2 |
| Kialakítás | Rövid; Maróéles |
| Menetemelkedés | 5/8-18 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 4.5 |
88.544 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=15,3 hosszú
| Menetprofil | MF - ISO Metric Fine |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 16 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 15.3 |
| Kialakítás | Hosszú; Normál |
| Menetemelkedés | 16x1,50 |
| Min. anyag vastagság | 3.5 |
| Max. anyag vastagság | 4.9 |
71.531 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=15,3 hosszú
| Menetprofil | UNF - American Standard Fine |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 16 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 15.3 |
| Kialakítás | Hosszú; Normál |
| Menetemelkedés | 5/8-18 |
| Min. anyag vastagság | 3.5 |
| Max. anyag vastagság | 5 |
71.531 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=15,3 hosszú, maróéles
| Menetprofil | MF - ISO Metric Fine |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 16 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 15.3 |
| Kialakítás | Hosszú; Maróéles |
| Menetemelkedés | 16x1,50 |
| Min. anyag vastagság | 4.4 |
| Max. anyag vastagság | 8.7 |
92.853 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=15,3 hosszú, maróéles
| Menetprofil | UNF - American Standard Fine |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 16 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 15.3 |
| Kialakítás | Hosszú; Maróéles |
| Menetemelkedés | 5/8-18 |
| Min. anyag vastagság | 4.6 |
| Max. anyag vastagság | 8.9 |
92.853 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=15,3 rövid
| Menetprofil | MF - ISO Metric Fine |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 16 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 15.3 |
| Kialakítás | Rövid; Normál |
| Menetemelkedés | 16x1,50 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 3.4 |
68.164 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=15,3 rövid
| Menetprofil | UNF - American Standard Fine |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 16 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 15.3 |
| Kialakítás | Rövid; Normál |
| Menetemelkedés | 5/8-18 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 3.4 |
68.164 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=15,3 rövid, maróéles
| Menetprofil | MF - ISO Metric Fine |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 16 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 15.3 |
| Kialakítás | Rövid; Maróéles |
| Menetemelkedés | 16x1,50 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 4.3 |
88.544 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=15,3 rövid, maróéles
| Menetprofil | UNF - American Standard Fine |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 16 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 15.3 |
| Kialakítás | Rövid; Maróéles |
| Menetemelkedés | 5/8-18 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 4.5 |
88.544 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=15,8 hosszú
| Menetprofil | NPT - National Pipe Thread |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 16 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 15.8 |
| Kialakítás | Hosszú; Normál |
| Menetemelkedés | 3/8"-18 |
| Min. anyag vastagság | 3.5 |
| Max. anyag vastagság | 5.1 |
66.040 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=15,8 hosszú, maróéles
| Menetprofil | NPT - National Pipe Thread |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 16 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 15.8 |
| Kialakítás | Hosszú; Maróéles |
| Menetemelkedés | 3/8"-18 |
| Min. anyag vastagság | 4.6 |
| Max. anyag vastagság | 8.9 |
85.728 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=15,8 rövid
| Menetprofil | NPT - National Pipe Thread |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 16 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 15.8 |
| Kialakítás | Rövid; Normál |
| Menetemelkedés | 3/8"-18 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 3.4 |
62.928 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=15,8 rövid, maróéles
| Menetprofil | NPT - National Pipe Thread |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 16 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 15.8 |
| Kialakítás | Rövid; Maróéles |
| Menetemelkedés | 3/8"-18 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 4.5 |
81.746 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
