Fúróhegyek
Flowdrill folyatófúró ALUDRILL d=2,6 - M3 / UNC No.4-40
| Menetprofil | M - ISO Metric |
| Fő alkalmazás | Aluminium |
| Szár keresztmetszet | 06 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 02,6 |
| Kialakítás | Rövid; Maróéles |
| Menetemelkedés | 3x0,50 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 3 |
108.760 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró ALUDRILL d=2,6 - M3 / UNC No.4-40
| Menetprofil | UNC - American Standard |
| Fő alkalmazás | Aluminium |
| Szár keresztmetszet | 06 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 02,6 |
| Kialakítás | Rövid; Maróéles |
| Menetemelkedés | #4-40 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 3 |
108.760 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró ALUDRILL d=3,6 - M4 / UNC No.8-32
| Menetprofil | M - ISO Metric |
| Fő alkalmazás | Aluminium |
| Szár keresztmetszet | 08 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 03,6 |
| Kialakítás | Rövid; Maróéles |
| Menetemelkedés | 4x0,70 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 3.5 |
113.020 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró ALUDRILL d=3,6 - M4 / UNC No.8-32
| Menetprofil | UNC - American Standard |
| Fő alkalmazás | Aluminium |
| Szár keresztmetszet | 08 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 03,6 |
| Kialakítás | Rövid; Maróéles |
| Menetemelkedés | #8-32 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 3.5 |
113.020 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró ALUDRILL d=4,3 - M5 / UNC No.10-24
| Menetprofil | M - ISO Metric |
| Fő alkalmazás | Aluminium |
| Szár keresztmetszet | 10 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 04,3 |
| Kialakítás | Rövid; Maróéles |
| Menetemelkedés | 5x0,80 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 4 |
115.163 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró ALUDRILL d=4,3 - M5 / UNC No.10-24
| Menetprofil | UNC - American Standard |
| Fő alkalmazás | Aluminium |
| Szár keresztmetszet | 10 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 04,3 |
| Kialakítás | Rövid; Maróéles |
| Menetemelkedés | #10-24 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 4 |
115.163 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró ALUDRILL d=4,8 - UNC No.12-24
| Menetprofil | UNC - American Standard |
| Fő alkalmazás | Aluminium |
| Szár keresztmetszet | 10 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 04,8 |
| Kialakítás | Rövid; Maróéles |
| Menetemelkedés | #12-24 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 4.5 |
115.414 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró ALUDRILL d=5,2 - M6
| Menetprofil | M - ISO Metric |
| Fő alkalmazás | Aluminium |
| Szár keresztmetszet | 10 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 05,2 |
| Kialakítás | Rövid; Maróéles |
| Menetemelkedés | 6x1,00 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 5 |
119.411 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró ALUDRILL d=5,6 - UNC 1/4-20
| Menetprofil | UNC - American Standard |
| Fő alkalmazás | Aluminium |
| Szár keresztmetszet | 10 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 05,6 |
| Kialakítás | Rövid; Maróéles |
| Menetemelkedés | 1/4-20 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 5.5 |
121.547 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró ALUDRILL d=7,1 - M8 / UNC 5/16-18
| Menetprofil | M - ISO Metric |
| Fő alkalmazás | Aluminium |
| Szár keresztmetszet | 12 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 07,1 |
| Kialakítás | Rövid; Maróéles |
| Menetemelkedés | 8x1,25 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 5.5 |
125.818 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró ALUDRILL d=7,1 - M8 / UNC 5/16-18
| Menetprofil | UNC - American Standard |
| Fő alkalmazás | Aluminium |
| Szár keresztmetszet | 12 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 07,1 |
| Kialakítás | Rövid; Maróéles |
| Menetemelkedés | 5/16-18 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 5.5 |
125.818 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró ALUDRILL d=9,0 - M10
| Menetprofil | M - ISO Metric |
| Fő alkalmazás | Aluminium |
| Szár keresztmetszet | 14 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 09,0 |
| Kialakítás | Rövid; Maróéles |
| Menetemelkedés | 10x1,50 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 6 |
143.306 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=1,8 hosszú
| Menetprofil | M - ISO Metric |
| Fő alkalmazás | Acél - Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 06 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 01,8 |
| Kialakítás | Hosszú; Normál |
| Menetemelkedés | 2x0,40 |
| Min. anyag vastagság | 1.7 |
| Max. anyag vastagság | 2.2 |
22.808 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=1,8 hosszú, maróéles
| Menetprofil | M - ISO Metric |
| Fő alkalmazás | Acél - Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 06 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 01,8 |
| Kialakítás | Hosszú; Maróéles |
| Menetemelkedés | 2x0,40 |
| Min. anyag vastagság | 1.9 |
| Max. anyag vastagság | 3.2 |
38.638 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=1,8 rövid
| Menetprofil | M - ISO Metric |
| Fő alkalmazás | Acél - Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 06 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 01,8 |
| Kialakítás | Rövid; Normál |
| Menetemelkedés | 2x0,40 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 1.6 |
22.355 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=1,8 rövid, maróéles
| Menetprofil | M - ISO Metric |
| Fő alkalmazás | Acél - Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 06 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 01,8 |
| Kialakítás | Rövid; Maróéles |
| Menetemelkedés | 2x0,40 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 1.8 |
37.916 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=10,2 hosszú
| Menetprofil | UNC - American Standard |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 10 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 10.2 |
| Kialakítás | Hosszú; Normál |
| Menetemelkedés | 7/16-14 |
| Min. anyag vastagság | 2.8 |
| Max. anyag vastagság | 3.9 |
43.715 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=10,2 hosszú, maróéles
| Menetprofil | UNC - American Standard |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 10 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 10.2 |
| Kialakítás | Hosszú; Maróéles |
| Menetemelkedés | 7/16-14 |
| Min. anyag vastagság | 3.4 |
| Max. anyag vastagság | 7 |
64.266 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=10,2 rövid
| Menetprofil | UNC - American Standard |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 10 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 10.2 |
| Kialakítás | Rövid; Normál |
| Menetemelkedés | 7/16-14 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 2.7 |
41.545 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=10,2 rövid, maróéles
| Menetprofil | UNC - American Standard |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 10 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 10.2 |
| Kialakítás | Rövid; Maróéles |
| Menetemelkedés | 7/16-14 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 3.3 |
62.138 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=10,3 hosszú
| Menetprofil | UNC - American Standard |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 10 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 10.3 |
| Kialakítás | Hosszú; Normál |
| Menetemelkedés | 7/16-14 |
| Min. anyag vastagság | 2.8 |
| Max. anyag vastagság | 3.9 |
43.715 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=10,3 hosszú, maróéles
| Menetprofil | UNC - American Standard |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 10 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 10.3 |
| Kialakítás | Hosszú; Maróéles |
| Menetemelkedés | 7/16-14 |
| Min. anyag vastagság | 3.4 |
| Max. anyag vastagság | 7 |
64.266 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=10,3 rövid
| Menetprofil | UNC - American Standard |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 10 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 10.3 |
| Kialakítás | Rövid; Normál |
| Menetemelkedés | 7/16-14 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 2.7 |
41.545 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=10,3 rövid, maróéles
| Menetprofil | UNC - American Standard |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 10 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 10.3 |
| Kialakítás | Rövid; Maróéles |
| Menetemelkedés | 7/16-14 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 3.3 |
62.138 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
