TN☐☐ lapkás - KORLOY
A25R DTFNL 16 furatkés
| Lapka rögzítés | D |
| Szár típus | A – Acél belső hűtéssel |
| Lapka típus | TN☐☐ 1604 |
| Kivitel | L - Balos |
| Szár keresztmetszet | 25 mm |
| Teljes hossz | 200 mm |
| Élelhelyezési szög | 90° |
82.027 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
A40T DTFNR 22 furatkés
| Lapka rögzítés | D |
| Szár típus | A – Acél belső hűtéssel |
| Lapka típus | TN☐☐ 2204 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 40 mm |
| Teljes hossz | 300 mm |
| Élelhelyezési szög | 90° |
132.217 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
A50U DTFNR 22 furatkés
| Lapka rögzítés | D |
| Szár típus | A – Acél belső hűtéssel |
| Lapka típus | TN☐☐ 2204 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 50 mm |
| Teljes hossz | 350 mm |
| Élelhelyezési szög | 90° |
165.277 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
CTFNR 2525 M16C esztergakés
| Lapka rögzítés | C |
| Lapka típus | TN☐☐ 1604 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 25 mm |
| Teljes hossz | 150 mm |
| Élelhelyezési szög | 90° |
55.685 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
CTGNR 2525 M16C esztergakés
| Lapka rögzítés | C |
| Lapka típus | TN☐☐ 1604 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 25 mm |
| Teljes hossz | 150 mm |
| Élelhelyezési szög | 90° |
55.685 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
PTFNL 1616 H16 esztergakés
| Lapka rögzítés | P |
| Lapka típus | TN☐☐ 1604 |
| Kivitel | L - Balos |
| Szár keresztmetszet | 16 mm |
| Teljes hossz | 100 mm |
| Élelhelyezési szög | 90° |
24.115 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
PTFNL 2020 K16 esztergakés
| Lapka rögzítés | P |
| Lapka típus | TN☐☐ 1604 |
| Kivitel | L - Balos |
| Szár keresztmetszet | 20 mm |
| Teljes hossz | 125 mm |
| Élelhelyezési szög | 90° |
25.065 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
PTFNL 2525 M16 esztergakés
| Lapka rögzítés | P |
| Lapka típus | TN☐☐ 1604 |
| Kivitel | L - Balos |
| Szár keresztmetszet | 25 mm |
| Teljes hossz | 150 mm |
| Élelhelyezési szög | 90° |
28.204 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
PTFNL 2525 M22 esztergakés
| Lapka rögzítés | P |
| Lapka típus | TN☐☐ 2204 |
| Kivitel | L - Balos |
| Szár keresztmetszet | 25 mm |
| Teljes hossz | 150 mm |
| Élelhelyezési szög | 90° |
28.204 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
PTFNR 1616 H16 esztergakés
| Lapka rögzítés | P |
| Lapka típus | TN☐☐ 1604 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 16 mm |
| Teljes hossz | 100 mm |
| Élelhelyezési szög | 90° |
24.115 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
PTFNR 2020 K16 esztergakés
| Lapka rögzítés | P |
| Lapka típus | TN☐☐ 1604 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 20 mm |
| Teljes hossz | 125 mm |
| Élelhelyezési szög | 90° |
25.065 Ft + ÁFA
3 db raktáron
Gyártó: KORLOY
PTFNR 2525 M16 esztergakés
| Lapka rögzítés | P |
| Lapka típus | TN☐☐ 1604 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 25 mm |
| Teljes hossz | 150 mm |
| Élelhelyezési szög | 90° |
28.204 Ft + ÁFA
1 db raktáron
Gyártó: KORLOY
PTFNR 2525 M22 esztergakés
| Lapka rögzítés | P |
| Lapka típus | TN☐☐ 2204 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 25 mm |
| Teljes hossz | 150 mm |
| Élelhelyezési szög | 90° |
28.204 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
PTFNR 3232 P22 esztergakés
| Lapka rögzítés | P |
| Lapka típus | TN☐☐ 2204 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 32 mm |
| Teljes hossz | 170 mm |
| Élelhelyezési szög | 90° |
32.976 Ft + ÁFA
2 db raktáron
Gyártó: KORLOY
PTFNR 4040 S27 esztergakés
| Lapka rögzítés | P |
| Lapka típus | TN☐☐ 2706 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 40 mm |
| Teljes hossz | 250 mm |
| Élelhelyezési szög | 90° |
58.657 Ft + ÁFA
1 db raktáron
Gyártó: KORLOY
PTGNL 1616 H16 esztergakés
| Lapka rögzítés | P |
| Lapka típus | TN☐☐ 1604 |
| Kivitel | L - Balos |
| Szár keresztmetszet | 16 mm |
| Teljes hossz | 100 mm |
| Élelhelyezési szög | 90° |
24.115 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
PTGNL 2020 K16 esztergakés
| Lapka rögzítés | P |
| Lapka típus | TN☐☐ 1604 |
| Kivitel | L - Balos |
| Szár keresztmetszet | 20 mm |
| Teljes hossz | 125 mm |
| Élelhelyezési szög | 90° |
25.065 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
PTGNL 2525 M16 esztergakés
| Lapka rögzítés | P |
| Lapka típus | TN☐☐ 1604 |
| Kivitel | L - Balos |
| Szár keresztmetszet | 25 mm |
| Teljes hossz | 150 mm |
| Élelhelyezési szög | 90° |
28.204 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
PTGNL 2525 M22 esztergakés
| Lapka rögzítés | P |
| Lapka típus | TN☐☐ 2204 |
| Kivitel | L - Balos |
| Szár keresztmetszet | 25 mm |
| Teljes hossz | 150 mm |
| Élelhelyezési szög | 90° |
28.204 Ft + ÁFA
2 db raktáron
Gyártó: KORLOY
PTGNL 3232 P22 esztergakés
| Lapka rögzítés | P |
| Lapka típus | TN☐☐ 2204 |
| Kivitel | L - Balos |
| Szár keresztmetszet | 32 mm |
| Teljes hossz | 170 mm |
| Élelhelyezési szög | 90° |
32.976 Ft + ÁFA
1 db raktáron
Gyártó: KORLOY
PTGNR 1212 F11 esztergakés
| Lapka rögzítés | P |
| Lapka típus | TN☐☐ 1103 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 12 mm |
| Teljes hossz | 080 mm |
| Élelhelyezési szög | 90° |
24.115 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
PTGNR 1616 H11 esztergakés
| Lapka rögzítés | P |
| Lapka típus | TN☐☐ 1103 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 16 mm |
| Teljes hossz | 100 mm |
| Élelhelyezési szög | 90° |
24.115 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
PTGNR 1616 H16 esztergakés
| Lapka rögzítés | P |
| Lapka típus | TN☐☐ 1604 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 16 mm |
| Teljes hossz | 100 mm |
| Élelhelyezési szög | 90° |
24.115 Ft + ÁFA
2 db raktáron
Gyártó: KORLOY
PTGNR 2020 K11 esztergakés
| Lapka rögzítés | P |
| Lapka típus | TN☐☐ 1103 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 20 mm |
| Teljes hossz | 125 mm |
| Élelhelyezési szög | 90° |
25.065 Ft + ÁFA
4 db raktáron
Gyártó: KORLOY
