TN☐☐ lapkás - KORLOY
TNMX 160408R NC3120 esztergalapka
| Rádiusz | 0,8 |
| Bevonat | NC3120 - P20 ~ P25 |
| Lapka típus | TN☐☐ 1604 |
| Megmunkálás jellege | Általános |
| Megmunkálandó Felület | Enyhén megszakított |
| Forgácsoló él alapanyag | Keményfém |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Kivitel | R - Jobbos |
2.523 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
TNMX 160408R NC3225 esztergalapka
| Rádiusz | 0,8 |
| Bevonat | NC3225 - P20 ~ P25 |
| Lapka típus | TN☐☐ 1604 |
| Megmunkálás jellege | Általános |
| Megmunkálandó Felület | Enyhén megszakított |
| Forgácsoló él alapanyag | Keményfém |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Kivitel | R - Jobbos |
2.523 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
TNMX 160408R SH NC3215 esztergalapka
| Rádiusz | 0,8 |
| Bevonat | NC3215 - P10 ~ P15 |
| Lapka típus | TN☐☐ 1604 |
| Forgácstörő | SH |
| Megmunkálás jellege | Általános |
| Megmunkálandó Felület | Folytonos |
| Forgácsoló él alapanyag | Keményfém |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Kivitel | R - Jobbos |
2.523 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
TNMX 160408R-SH NC3225 esztergalapka
| Rádiusz | 0,8 |
| Bevonat | NC3225 - P20 ~ P25 |
| Lapka típus | TN☐☐ 1604 |
| Forgácstörő | R SH |
| Megmunkálás jellege | Általános |
| Megmunkálandó Felület | Enyhén megszakított |
| Forgácsoló él alapanyag | Keményfém |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Kivitel | R - Jobbos |
2.523 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
WTENN 2020 K16 esztergakés
| Lapka rögzítés | W |
| Lapka típus | TN☐☐ 1604 |
| Kivitel | N - Neutrális |
| Szár keresztmetszet | 20 mm |
| Teljes hossz | 125 mm |
| Élelhelyezési szög | 60° |
40.462 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
WTENN 2525 M16 esztergakés
| Lapka rögzítés | W |
| Lapka típus | TN☐☐ 1604 |
| Kivitel | N - Neutrális |
| Szár keresztmetszet | 25 mm |
| Teljes hossz | 150 mm |
| Élelhelyezési szög | 60° |
44.559 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
WTENN 2525 M22 esztergakés
| Lapka rögzítés | W |
| Lapka típus | TN☐☐ 2204 |
| Kivitel | N - Neutrális |
| Szár keresztmetszet | 25 mm |
| Teljes hossz | 150 mm |
| Élelhelyezési szög | 60° |
44.559 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
WTENN 3232 P22 esztergakés
| Lapka rögzítés | W |
| Lapka típus | TN☐☐ 2204 |
| Kivitel | N - Neutrális |
| Szár keresztmetszet | 32 mm |
| Teljes hossz | 170 mm |
| Élelhelyezési szög | 60° |
53.002 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
WTJNL 2020 K16 esztergakés
| Lapka rögzítés | W |
| Lapka típus | TN☐☐ 1604 |
| Kivitel | L - Balos |
| Szár keresztmetszet | 20 mm |
| Teljes hossz | 125 mm |
| Élelhelyezési szög | 93° |
40.462 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
WTJNL 2525 M16 esztergakés
| Lapka rögzítés | W |
| Lapka típus | TN☐☐ 1604 |
| Kivitel | L - Balos |
| Szár keresztmetszet | 25 mm |
| Teljes hossz | 150 mm |
| Élelhelyezési szög | 93° |
44.559 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
WTJNL 2525 M22 esztergakés
| Lapka rögzítés | W |
| Lapka típus | TN☐☐ 2204 |
| Kivitel | L - Balos |
| Szár keresztmetszet | 25 mm |
| Teljes hossz | 150 mm |
| Élelhelyezési szög | 93° |
44.559 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
WTJNL 3232 P22 esztergakés
| Lapka rögzítés | W |
| Lapka típus | TN☐☐ 2204 |
| Kivitel | L - Balos |
| Szár keresztmetszet | 32 mm |
| Teljes hossz | 170 mm |
| Élelhelyezési szög | 93° |
53.002 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
WTJNR 2020 K16 esztergakés
| Lapka rögzítés | W |
| Lapka típus | TN☐☐ 1604 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 20 mm |
| Teljes hossz | 125 mm |
| Élelhelyezési szög | 93° |
40.462 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
WTJNR 2525 M16 esztergakés
| Lapka rögzítés | W |
| Lapka típus | TN☐☐ 1604 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 25 mm |
| Teljes hossz | 150 mm |
| Élelhelyezési szög | 93° |
44.559 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
WTJNR 2525 M22 esztergakés
| Lapka rögzítés | W |
| Lapka típus | TN☐☐ 2204 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 25 mm |
| Teljes hossz | 150 mm |
| Élelhelyezési szög | 93° |
44.559 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
WTJNR 3232 P16 esztergakés
| Lapka rögzítés | W |
| Lapka típus | TN☐☐ 1604 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 32 mm |
| Teljes hossz | 170 mm |
| Élelhelyezési szög | 93° |
53.002 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
WTJNR 3232 P22 esztergakés
| Lapka rögzítés | W |
| Lapka típus | TN☐☐ 2204 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 32 mm |
| Teljes hossz | 170 mm |
| Élelhelyezési szög | 93° |
53.002 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
WTXNL 2020 K16 esztergakés
| Lapka rögzítés | W |
| Lapka típus | TN☐☐ 1604 |
| Kivitel | L - Balos |
| Szár keresztmetszet | 20 mm |
| Teljes hossz | 125 mm |
| Élelhelyezési szög | 105° |
40.462 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
WTXNL 2525 M16 esztergakés
| Lapka rögzítés | W |
| Lapka típus | TN☐☐ 1604 |
| Kivitel | L - Balos |
| Szár keresztmetszet | 25 mm |
| Teljes hossz | 150 mm |
| Élelhelyezési szög | 105° |
44.559 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
WTXNR 2020 K16 esztergakés
| Lapka rögzítés | W |
| Lapka típus | TN☐☐ 1604 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 20 mm |
| Teljes hossz | 125 mm |
| Élelhelyezési szög | 105° |
40.462 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
WTXNR 2525 M16 esztergakés
| Lapka rögzítés | W |
| Lapka típus | TN☐☐ 1604 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 25 mm |
| Teljes hossz | 150 mm |
| Élelhelyezési szög | 105° |
44.559 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
