TN☐☐ lapkás - KORLOY
PTGNR 2020 K16 esztergakés
| Lapka rögzítés | P |
| Lapka típus | TN☐☐ 1604 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 20 mm |
| Teljes hossz | 125 mm |
| Élelhelyezési szög | 90° |
25.065 Ft + ÁFA
1 db raktáron
Gyártó: KORLOY
PTGNR 2525 M16 esztergakés
| Lapka rögzítés | P |
| Lapka típus | TN☐☐ 1604 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 25 mm |
| Teljes hossz | 150 mm |
| Élelhelyezési szög | 90° |
28.204 Ft + ÁFA
1 db raktáron
Gyártó: KORLOY
PTGNR 2525 M22 esztergakés
| Lapka rögzítés | P |
| Lapka típus | TN☐☐ 2204 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 25 mm |
| Teljes hossz | 150 mm |
| Élelhelyezési szög | 90° |
28.204 Ft + ÁFA
3 db raktáron
Gyártó: KORLOY
PTGNR 3232 P16 esztergakés
| Lapka rögzítés | P |
| Lapka típus | TN☐☐ 1604 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 32 mm |
| Teljes hossz | 170 mm |
| Élelhelyezési szög | 90° |
32.976 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
PTGNR 3232 P22 esztergakés
| Lapka rögzítés | P |
| Lapka típus | TN☐☐ 2204 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 32 mm |
| Teljes hossz | 170 mm |
| Élelhelyezési szög | 90° |
32.976 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
PTGNR 3232 P27 esztergakés
| Lapka rögzítés | P |
| Lapka típus | TN☐☐ 2706 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 32 mm |
| Teljes hossz | 170 mm |
| Élelhelyezési szög | 90° |
32.976 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
PTTNR 2020 K16 esztergakés
| Lapka rögzítés | P |
| Lapka típus | TN☐☐ 1604 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 20 mm |
| Teljes hossz | 125 mm |
| Élelhelyezési szög | 60° |
25.065 Ft + ÁFA
1 db raktáron
Gyártó: KORLOY
PTTNR 2525 M16 esztergakés
| Lapka rögzítés | P |
| Lapka típus | TN☐☐ 1604 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 25 mm |
| Teljes hossz | 150 mm |
| Élelhelyezési szög | 60° |
28.204 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
PTTNR 2525 M22 esztergakés
| Lapka rögzítés | P |
| Lapka típus | TN☐☐ 2204 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 25 mm |
| Teljes hossz | 150 mm |
| Élelhelyezési szög | 60° |
28.204 Ft + ÁFA
2 db raktáron
Gyártó: KORLOY
S16R PTFNR 11 furatkés
| Lapka rögzítés | P |
| Szár típus | S – Acél |
| Lapka típus | TN☐☐ 1103 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 16 mm |
| Teljes hossz | 200 mm |
| Élelhelyezési szög | 90° |
40.364 Ft + ÁFA
1 db raktáron
Gyártó: KORLOY
S20S PTFNR 11 furatkés
| Lapka rögzítés | P |
| Szár típus | S – Acél |
| Lapka típus | TN☐☐ 1103 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 20 mm |
| Teljes hossz | 250 mm |
| Élelhelyezési szög | 90° |
46.071 Ft + ÁFA
2 db raktáron
Gyártó: KORLOY
S25R PTFNL 16 furatkés
| Lapka rögzítés | P |
| Szár típus | S – Acél |
| Lapka típus | TN☐☐ 1604 |
| Kivitel | L - Balos |
| Szár keresztmetszet | 25 mm |
| Teljes hossz | 200 mm |
| Élelhelyezési szög | 90° |
51.703 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
S25R PTFNR 16 furatkés
| Lapka rögzítés | P |
| Szár típus | S – Acél |
| Lapka típus | TN☐☐ 1604 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 25 mm |
| Teljes hossz | 200 mm |
| Élelhelyezési szög | 90° |
51.703 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
S25T PTFNR 11 furatkés
| Lapka rögzítés | P |
| Szár típus | S – Acél |
| Lapka típus | TN☐☐ 1103 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 25 mm |
| Teljes hossz | 300 mm |
| Élelhelyezési szög | 90° |
51.703 Ft + ÁFA
2 db raktáron
Gyártó: KORLOY
S32S PTFNL 16 furatkés
| Lapka rögzítés | P |
| Szár típus | S – Acél |
| Lapka típus | TN☐☐ 1604 |
| Kivitel | L - Balos |
| Szár keresztmetszet | 32 mm |
| Teljes hossz | 250 mm |
| Élelhelyezési szög | 90° |
65.603 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
S32S PTFNR 16 furatkés
| Lapka rögzítés | P |
| Szár típus | S – Acél |
| Lapka típus | TN☐☐ 1604 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 32 mm |
| Teljes hossz | 250 mm |
| Élelhelyezési szög | 90° |
65.603 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
S40T PTFNL 16 furatkés
| Lapka rögzítés | P |
| Szár típus | S – Acél |
| Lapka típus | TN☐☐ 1604 |
| Kivitel | L - Balos |
| Szár keresztmetszet | 40 mm |
| Teljes hossz | 300 mm |
| Élelhelyezési szög | 90° |
82.696 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
S40T PTFNR 16 furatkés
| Lapka rögzítés | P |
| Szár típus | S – Acél |
| Lapka típus | TN☐☐ 1604 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 40 mm |
| Teljes hossz | 300 mm |
| Élelhelyezési szög | 90° |
82.696 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
TNGG 160404 VP3 H01 esztergalapka
| Rádiusz | 0,4 |
| Bevonat | H01 - N10 ~ N20 |
| Lapka típus | TN☐☐ 1604 |
| Forgácstörő | VP3 |
| Megmunkálás jellege | Általános |
| Megmunkálandó Felület | Enyhén megszakított |
| Forgácsoló él alapanyag | Keményfém |
| Fő alkalmazás | Nemvasfémek |
| Kivitel | N - Neutrális |
2.417 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
TNGG 160404 VP3 PC8115 esztergalapka
| Rádiusz | 0,4 |
| Bevonat | PC8115 - M15 ~ M25 S10 ~ S20 H05 ~ H15 |
| Lapka típus | TN☐☐ 1604 |
| Forgácstörő | VP3 |
| Megmunkálás jellege | Általános |
| Megmunkálandó Felület | Enyhén megszakított |
| Forgácsoló él alapanyag | Keményfém |
| Fő alkalmazás | Erősen ötvözött hőálló acélok |
| Kivitel | N - Neutrális |
3.017 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
TNGG 160408 VP3 H01 esztergalapka
| Rádiusz | 0,8 |
| Bevonat | H01 - N10 ~ N20 |
| Lapka típus | TN☐☐ 1604 |
| Forgácstörő | VP3 |
| Megmunkálás jellege | Általános |
| Megmunkálandó Felület | Enyhén megszakított |
| Forgácsoló él alapanyag | Keményfém |
| Fő alkalmazás | Nemvasfémek |
| Kivitel | N - Neutrális |
2.417 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
TNMA 160404 NC6210 esztergalapka
| Rádiusz | 0,4 |
| Bevonat | NC6210 - K05 ~ K15 |
| Lapka típus | TN☐☐ 1604 |
| Forgácstörő | Nincs |
| Megmunkálás jellege | Nagyolás |
| Megmunkálandó Felület | Folytonos |
| Forgácsoló él alapanyag | Keményfém |
| Fő alkalmazás | Öntöttvas |
| Kivitel | N - Neutrális |
2.022 Ft + ÁFA
70 db raktáron
Gyártó: KORLOY
TNMA 160404 NC6310 esztergalapka
| Rádiusz | 0,4 |
| Bevonat | NC6310 - K01 ~ K10 |
| Lapka típus | TN☐☐ 1604 |
| Megmunkálás jellege | Általános |
| Megmunkálandó Felület | Folytonos |
| Forgácsoló él alapanyag | Keményfém |
| Fő alkalmazás | Öntöttvas |
| Kivitel | N - Neutrális |
2.326 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
TNMA 160404 NC6315 esztergalapka
| Rádiusz | 0,4 |
| Bevonat | NC6315 - K10 ~ K20 |
| Lapka típus | TN☐☐ 1604 |
| Megmunkálás jellege | Általános |
| Megmunkálandó Felület | Enyhén megszakított |
| Forgácsoló él alapanyag | Keményfém |
| Fő alkalmazás | Öntöttvas |
| Kivitel | N - Neutrális |
2.326 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
