TN☐☐ lapkás
TNMX 160408L NC3120 esztergalapka
| Rádiusz | 0,8 |
| Bevonat | NC3120 - P20 ~ P25 |
| Lapka típus | TN☐☐ 1604 |
| Forgácstörő | L |
| Megmunkálás jellege | Félsimítás |
| Megmunkálandó Felület | Enyhén megszakított |
| Forgácsoló él alapanyag | Keményfém |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Kivitel | L - Balos |
2.523 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
TNMX 160408L SH NC3215 esztergalapka
| Rádiusz | 0,8 |
| Bevonat | NC3215 - P10 ~ P15 |
| Lapka típus | TN☐☐ 1604 |
| Forgácstörő | SH |
| Megmunkálás jellege | Általános |
| Megmunkálandó Felület | Folytonos |
| Forgácsoló él alapanyag | Keményfém |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Kivitel | L - Balos |
2.523 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
TNMX 160408L-SH NC3225 esztergalapka
| Rádiusz | 0,8 |
| Bevonat | NC3225 - P20 ~ P25 |
| Lapka típus | TN☐☐ 1604 |
| Forgácstörő | L SH |
| Megmunkálás jellege | Általános |
| Megmunkálandó Felület | Enyhén megszakított |
| Forgácsoló él alapanyag | Keményfém |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Kivitel | L - Balos |
2.523 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
TNMX 160408R NC3030 esztergalapka
| Rádiusz | 0,8 |
| Bevonat | NC3030 - P25 ~ P35 |
| Lapka típus | TN☐☐ 1604 |
| Forgácstörő | R |
| Megmunkálás jellege | Félsimítás |
| Megmunkálandó Felület | Megszakított |
| Forgácsoló él alapanyag | Keményfém |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Kivitel | R - Jobbos |
2.523 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
TNMX 160408R NC3120 esztergalapka
| Rádiusz | 0,8 |
| Bevonat | NC3120 - P20 ~ P25 |
| Lapka típus | TN☐☐ 1604 |
| Megmunkálás jellege | Általános |
| Megmunkálandó Felület | Enyhén megszakított |
| Forgácsoló él alapanyag | Keményfém |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Kivitel | R - Jobbos |
2.523 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
TNMX 160408R NC3225 esztergalapka
| Rádiusz | 0,8 |
| Bevonat | NC3225 - P20 ~ P25 |
| Lapka típus | TN☐☐ 1604 |
| Megmunkálás jellege | Általános |
| Megmunkálandó Felület | Enyhén megszakított |
| Forgácsoló él alapanyag | Keményfém |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Kivitel | R - Jobbos |
2.523 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
TNMX 160408R SH NC3215 esztergalapka
| Rádiusz | 0,8 |
| Bevonat | NC3215 - P10 ~ P15 |
| Lapka típus | TN☐☐ 1604 |
| Forgácstörő | SH |
| Megmunkálás jellege | Általános |
| Megmunkálandó Felület | Folytonos |
| Forgácsoló él alapanyag | Keményfém |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Kivitel | R - Jobbos |
2.523 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
TNMX 160408R-SH NC3225 esztergalapka
| Rádiusz | 0,8 |
| Bevonat | NC3225 - P20 ~ P25 |
| Lapka típus | TN☐☐ 1604 |
| Forgácstörő | R SH |
| Megmunkálás jellege | Általános |
| Megmunkálandó Felület | Enyhén megszakított |
| Forgácsoló él alapanyag | Keményfém |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Kivitel | R - Jobbos |
2.523 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
TTENN 2020 K16 esztergakés
| Lapka rögzítés | T |
| Lapka típus | TN☐☐ 1604 |
| Kivitel | N - Neutrális |
| Szár keresztmetszet | 20 mm |
| Teljes hossz | 125 mm |
| Élelhelyezési szög | 60° |
18.362 Ft + ÁFA
1 db raktáron
Gyártó: AKKO
TTENN 2525 M16 esztergakés
| Lapka rögzítés | T |
| Lapka típus | TN☐☐ 1604 |
| Kivitel | N - Neutrális |
| Szár keresztmetszet | 25 mm |
| Teljes hossz | 150 mm |
| Élelhelyezési szög | 60° |
18.620 Ft + ÁFA
1 db raktáron
Gyártó: AKKO
TTENN 2525 M22 esztergakés
| Lapka rögzítés | T |
| Lapka típus | TN☐☐ 2204 |
| Kivitel | N - Neutrális |
| Szár keresztmetszet | 25 mm |
| Teljes hossz | 150 mm |
| Élelhelyezési szög | 60° |
18.620 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
TTENN 3232 P16 esztergakés
| Lapka rögzítés | T |
| Lapka típus | TN☐☐ 1604 |
| Kivitel | N - Neutrális |
| Szár keresztmetszet | 32 mm |
| Teljes hossz | 170 mm |
| Élelhelyezési szög | 60° |
21.006 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
TTENN 3232 P22 esztergakés
| Lapka rögzítés | T |
| Lapka típus | TN☐☐ 2204 |
| Kivitel | N - Neutrális |
| Szár keresztmetszet | 32 mm |
| Teljes hossz | 170 mm |
| Élelhelyezési szög | 60° |
21.006 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
TTENN 4040 S22 esztergakés
| Lapka rögzítés | T |
| Lapka típus | TN☐☐ 2204 |
| Kivitel | N - Neutrális |
| Szár keresztmetszet | 40 mm |
| Teljes hossz | 250 mm |
| Élelhelyezési szög | 60° |
51.034 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
TTGNL 2020 K16 esztergakés
| Lapka rögzítés | T |
| Lapka típus | TN☐☐ 1604 |
| Kivitel | L - Balos |
| Szár keresztmetszet | 20 mm |
| Teljes hossz | 125 mm |
| Élelhelyezési szög | 90° |
18.362 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
TTGNL 2525 M16 esztergakés
| Lapka rögzítés | T |
| Lapka típus | TN☐☐ 1604 |
| Kivitel | L - Balos |
| Szár keresztmetszet | 25 mm |
| Teljes hossz | 150 mm |
| Élelhelyezési szög | 90° |
18.620 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
TTGNL 2525 M22 esztergakés
| Lapka rögzítés | T |
| Lapka típus | TN☐☐ 2204 |
| Kivitel | L - Balos |
| Szár keresztmetszet | 25 mm |
| Teljes hossz | 150 mm |
| Élelhelyezési szög | 90° |
18.620 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
TTGNL 3232 P16 esztergakés
| Lapka rögzítés | T |
| Lapka típus | TN☐☐ 1604 |
| Kivitel | L - Balos |
| Szár keresztmetszet | 32 mm |
| Teljes hossz | 170 mm |
| Élelhelyezési szög | 90° |
21.006 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
TTGNL 3232 P22 esztergakés
| Lapka rögzítés | T |
| Lapka típus | TN☐☐ 2204 |
| Kivitel | L - Balos |
| Szár keresztmetszet | 32 mm |
| Teljes hossz | 170 mm |
| Élelhelyezési szög | 90° |
21.006 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
TTGNL 4040 S22 esztergakés
| Lapka rögzítés | T |
| Lapka típus | TN☐☐ 2204 |
| Kivitel | L - Balos |
| Szár keresztmetszet | 40 mm |
| Teljes hossz | 250 mm |
| Élelhelyezési szög | 90° |
51.034 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
TTGNR 2020 K16 esztergakés
| Lapka rögzítés | T |
| Lapka típus | TN☐☐ 1604 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 20 mm |
| Teljes hossz | 125 mm |
| Élelhelyezési szög | 90° |
18.362 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
TTGNR 2525 M16 esztergakés
| Lapka rögzítés | T |
| Lapka típus | TN☐☐ 1604 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 25 mm |
| Teljes hossz | 150 mm |
| Élelhelyezési szög | 90° |
18.620 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
TTGNR 2525 M22 esztergakés
| Lapka rögzítés | T |
| Lapka típus | TN☐☐ 2204 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 25 mm |
| Teljes hossz | 150 mm |
| Élelhelyezési szög | 90° |
18.620 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
TTGNR 3232 P16 esztergakés
| Lapka rögzítés | T |
| Lapka típus | TN☐☐ 1604 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 32 mm |
| Teljes hossz | 170 mm |
| Élelhelyezési szög | 90° |
21.006 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
