Furatkések
A32S SDXCL 11 belső hűtéses furatkés
| Lapka rögzítés | S |
| Szár típus | A – Acél belső hűtéssel |
| Min. furatátmérő | 40 |
| Lapka típus | DC☐☐ 11T3 |
| Kivitel | L - Balos |
| Szár keresztmetszet | 32 mm |
| Teljes hossz | 250 mm |
| Élelhelyezési szög | 93° |
28.713 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
A32S SDXCR 11 belső hűtéses furatkés
| Lapka rögzítés | S |
| Szár típus | A – Acél belső hűtéssel |
| Min. furatátmérő | 40 |
| Lapka típus | DC☐☐ 11T3 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 32 mm |
| Teljes hossz | 250 mm |
| Élelhelyezési szög | 93° |
28.713 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
C08K SDQCL 07 furatkés
| Lapka rögzítés | S |
| Szár típus | C – Keményfém |
| Lapka típus | DC☐☐ 0702 |
| Kivitel | L - Balos |
| Szár keresztmetszet | 08 mm |
| Teljes hossz | 125 mm |
| Élelhelyezési szög | 108° |
84.003 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
C08K SDQCR 07 furatkés
| Lapka rögzítés | S |
| Szár típus | C – Keményfém |
| Lapka típus | DC☐☐ 0702 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 08 mm |
| Teljes hossz | 125 mm |
| Élelhelyezési szög | 108° |
84.003 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
C10M SDUCR 07 furatkés
| Lapka rögzítés | S |
| Szár típus | C – Keményfém |
| Lapka típus | DC☐☐ 0702 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 10 mm |
| Teljes hossz | 150 mm |
| Élelhelyezési szög | 93° |
114.251 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
C12M SDUCR 07 furatkés
| Lapka rögzítés | S |
| Szár típus | C – Keményfém |
| Lapka típus | DC☐☐ 0702 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 12 mm |
| Teljes hossz | 150 mm |
| Élelhelyezési szög | 93° |
117.610 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
C16R SDQCR 11 furatkés
| Lapka rögzítés | S |
| Szár típus | C – Keményfém |
| Lapka típus | DC☐☐ 11T3 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 16 mm |
| Teljes hossz | 200 mm |
| Élelhelyezési szög | 108° |
230.994 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
C16R SDUCR 07 furatkés
| Lapka rögzítés | S |
| Szár típus | C – Keményfém |
| Lapka típus | DC☐☐ 0702 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 16 mm |
| Teljes hossz | 200 mm |
| Élelhelyezési szög | 93° |
230.994 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
C16R SDUCR 11 furatkés
| Lapka rögzítés | S |
| Szár típus | C – Keményfém |
| Lapka típus | DC☐☐ 11T3 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 16 mm |
| Teljes hossz | 200 mm |
| Élelhelyezési szög | 93° |
230.994 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
C20S SDUCR 11 furatkés
| Lapka rögzítés | S |
| Szár típus | C – Keményfém |
| Lapka típus | DC☐☐ 11T3 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 20 mm |
| Teljes hossz | 250 mm |
| Élelhelyezési szög | 93° |
427.006 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
E08K SDQCR 07 furatkés
| Lapka rögzítés | S |
| Szár típus | E – Keményfém belső hűtéssel |
| Lapka típus | DC☐☐ 0702 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 08 mm |
| Teljes hossz | 125 mm |
| Élelhelyezési szög | 108° |
110.884 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
E10M SDUCL 07 belső hűtéses keményfém furatkés
| Lapka rögzítés | S |
| Szár típus | S – Acél |
| Min. furatátmérő | 13 |
| Lapka típus | DC☐☐ 0702 |
| Kivitel | L - Balos |
| Szár keresztmetszet | 10 mm |
| Teljes hossz | 020 mm |
| Élelhelyezési szög | 93° |
76.144 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
E10M SDUCR 07 belső hűtéses keményfém furatkés
| Lapka rögzítés | S |
| Szár típus | S – Acél |
| Min. furatátmérő | 13 |
| Lapka típus | DC☐☐ 0702 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 10 mm |
| Teljes hossz | 023 mm |
| Élelhelyezési szög | 93° |
76.144 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
E12M SDUCR 07 furatkés
| Lapka rögzítés | S |
| Szár típus | E – Keményfém belső hűtéssel |
| Lapka típus | DC☐☐ 0702 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 12 mm |
| Teljes hossz | 150 mm |
| Élelhelyezési szög | 93° |
159.615 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
E12Q SDUCL 07 belső hűtéses keményfém furatkés
| Lapka rögzítés | S |
| Szár típus | S – Acél |
| Min. furatátmérő | 16 |
| Lapka típus | DC☐☐ 0702 |
| Kivitel | L - Balos |
| Szár keresztmetszet | 12 mm |
| Teljes hossz | 180 mm |
| Élelhelyezési szög | 93° |
113.335 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
E12Q SDUCR 07 belső hűtéses keményfém furatkés
| Lapka rögzítés | S |
| Szár típus | S – Acél |
| Min. furatátmérő | 16 |
| Lapka típus | DC☐☐ 0702 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 12 mm |
| Teljes hossz | 180 mm |
| Élelhelyezési szög | 93° |
113.335 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
E16R SDQCR 11 furatkés
| Lapka rögzítés | S |
| Szár típus | E – Keményfém belső hűtéssel |
| Lapka típus | DC☐☐ 11T3 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 16 mm |
| Teljes hossz | 200 mm |
| Élelhelyezési szög | 108° |
286.999 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
E16R SDUCL 11 belső hűtéses keményfém furatkés
| Lapka rögzítés | S |
| Szár típus | S – Acél |
| Min. furatátmérő | 20 |
| Lapka típus | DC☐☐ 11T3 |
| Kivitel | L - Balos |
| Szár keresztmetszet | 16 mm |
| Teljes hossz | 050 mm |
| Élelhelyezési szög | 93° |
152.863 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
E16R SDUCR 07 furatkés
| Lapka rögzítés | S |
| Szár típus | E – Keményfém belső hűtéssel |
| Lapka típus | DC☐☐ 0702 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 16 mm |
| Teljes hossz | 200 mm |
| Élelhelyezési szög | 93° |
286.999 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
E16R SDUCR 11 belső hűtéses keményfém furatkés
| Lapka rögzítés | S |
| Szár típus | S – Acél |
| Min. furatátmérő | 20 |
| Lapka típus | DC☐☐ 11T3 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 16 mm |
| Teljes hossz | 060 mm |
| Élelhelyezési szög | 93° |
152.863 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
E20R SDUCR 11 furatkés
| Lapka rögzítés | S |
| Szár típus | E – Keményfém belső hűtéssel |
| Lapka típus | DC☐☐ 11T3 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 20 mm |
| Teljes hossz | 200 mm |
| Élelhelyezési szög | 93° |
462.019 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
E20S SDUCL 11 belső hűtéses keményfém furatkés
| Lapka rögzítés | S |
| Szár típus | S – Acél |
| Min. furatátmérő | 23 |
| Lapka típus | DC☐☐ 11T3 |
| Kivitel | L - Balos |
| Szár keresztmetszet | 20 mm |
| Teljes hossz | 250 mm |
| Élelhelyezési szög | 93° |
290.240 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
E20S SDUCR 11 belső hűtéses keményfém furatkés
| Lapka rögzítés | S |
| Szár típus | S – Acél |
| Min. furatátmérő | 23 |
| Lapka típus | DC☐☐ 11T3 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 20 mm |
| Teljes hossz | 250 mm |
| Élelhelyezési szög | 93° |
290.240 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
E20S SDUCR 11 furatkés
| Lapka rögzítés | S |
| Szár típus | E – Keményfém belső hűtéssel |
| Lapka típus | DC☐☐ 11T3 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 20 mm |
| Teljes hossz | 250 mm |
| Élelhelyezési szög | 93° |
525.008 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
