Külső kések - KORLOY
SRDCN 1212 F06 esztergakés
| Lapka rögzítés | S |
| Lapka típus | RC☐☐ 0602 |
| Kivitel | N - Neutrális |
| Szár keresztmetszet | 12 mm |
| Teljes hossz | 080 mm |
| Élelhelyezési szög | 45° |
32.976 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
SRDCN 2020 K10 esztergakés
| Lapka rögzítés | S |
| Lapka típus | RC☐☐ 1003 |
| Kivitel | N - Neutrális |
| Szár keresztmetszet | 20 mm |
| Teljes hossz | 125 mm |
| Élelhelyezési szög | 45° |
40.189 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
SRDCN 2525 M06 esztergakés
| Lapka rögzítés | S |
| Lapka típus | RC☐☐ 0602 |
| Kivitel | N - Neutrális |
| Szár keresztmetszet | 25 mm |
| Teljes hossz | 150 mm |
| Élelhelyezési szög | 45° |
42.917 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
SRDCN 2525 M08 esztergakés
| Lapka rögzítés | S |
| Lapka típus | RC☐☐ 0803 |
| Kivitel | N - Neutrális |
| Szár keresztmetszet | 25 mm |
| Teljes hossz | 150 mm |
| Élelhelyezési szög | 45° |
42.917 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
SRDCN 2525 M10 esztergakés
| Lapka rögzítés | S |
| Lapka típus | RC☐☐ 1003 |
| Kivitel | N - Neutrális |
| Szár keresztmetszet | 25 mm |
| Teljes hossz | 150 mm |
| Élelhelyezési szög | 45° |
42.917 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
SRDCN 2525 M12 esztergakés
| Lapka rögzítés | S |
| Lapka típus | RC☐☐ 1204 |
| Kivitel | N - Neutrális |
| Szár keresztmetszet | 25 mm |
| Teljes hossz | 150 mm |
| Élelhelyezési szög | 45° |
42.917 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
SRGCL 2020 K10 esztergakés
| Lapka rögzítés | S |
| Lapka típus | RC☐☐ 1003 |
| Kivitel | L - Balos |
| Szár keresztmetszet | 20 mm |
| Teljes hossz | 125 mm |
| Élelhelyezési szög | 90° |
40.189 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
SRGCR 1212 F06 esztergakés
| Lapka rögzítés | S |
| Lapka típus | RC☐☐ 0602 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 12 mm |
| Teljes hossz | 080 mm |
| Élelhelyezési szög | 90° |
32.976 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
SRGCR 2020 K10 esztergakés
| Lapka rögzítés | S |
| Lapka típus | RC☐☐ 1003 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 20 mm |
| Teljes hossz | 125 mm |
| Élelhelyezési szög | 90° |
40.189 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
