Külső kések - AKKO
CRDCL 3225 P06CV esztergakés
| Lapka rögzítés | C |
| Lapka típus | RC☐☐ 0606 |
| Kivitel | L - Balos |
| Szár keresztmetszet | 32 mm |
| Teljes hossz | 170 mm |
40.147 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
CRDCL 3225 P09CV esztergakés
| Lapka rögzítés | C |
| Lapka típus | RC☐☐ 0907 |
| Kivitel | L - Balos |
| Szár keresztmetszet | 32 mm |
| Teljes hossz | 170 mm |
40.147 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
CRDCL 3225 P12CV esztergakés
| Lapka rögzítés | C |
| Lapka típus | RC☐☐ 1207 |
| Kivitel | L - Balos |
| Szár keresztmetszet | 32 mm |
| Teljes hossz | 170 mm |
40.147 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
CRDCN 2525 M06CV esztergakés
| Lapka rögzítés | C |
| Lapka típus | RC☐☐ 0606 |
| Kivitel | N - Neutrális |
| Szár keresztmetszet | 25 mm |
| Teljes hossz | 150 mm |
36.700 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
CRDCN 2525 M09CV esztergakés
| Lapka rögzítés | C |
| Lapka típus | RC☐☐ 0907 |
| Kivitel | N - Neutrális |
| Szár keresztmetszet | 25 mm |
| Teljes hossz | 150 mm |
36.700 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
CRDCN 2525 M12CV esztergakés
| Lapka rögzítés | C |
| Lapka típus | RC☐☐ 1207 |
| Kivitel | N - Neutrális |
| Szár keresztmetszet | 25 mm |
| Teljes hossz | 150 mm |
36.700 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
CRDCN 3225 P06CV esztergakés
| Lapka rögzítés | C |
| Lapka típus | RC☐☐ 0606 |
| Kivitel | N - Neutrális |
| Szár keresztmetszet | 32 mm |
| Teljes hossz | 170 mm |
40.147 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
CRDCN 3225 P09CV esztergakés
| Lapka rögzítés | C |
| Lapka típus | RC☐☐ 0907 |
| Kivitel | N - Neutrális |
| Szár keresztmetszet | 32 mm |
| Teljes hossz | 170 mm |
40.147 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
CRDCN 3225 P12CV esztergakés
| Lapka rögzítés | C |
| Lapka típus | RC☐☐ 1207 |
| Kivitel | N - Neutrális |
| Szár keresztmetszet | 32 mm |
| Teljes hossz | 170 mm |
40.147 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
CRDCN 4040 S06CV esztergakés
| Lapka rögzítés | C |
| Lapka típus | RC☐☐ 0606 |
| Kivitel | N - Neutrális |
| Szár keresztmetszet | 40 mm |
| Teljes hossz | 250 mm |
51.042 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
CRDCN 4040 S09CV esztergakés
| Lapka rögzítés | C |
| Lapka típus | RC☐☐ 0907 |
| Kivitel | N - Neutrális |
| Szár keresztmetszet | 40 mm |
| Teljes hossz | 250 mm |
51.042 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
CRDCN 4040 S12CV esztergakés
| Lapka rögzítés | C |
| Lapka típus | RC☐☐ 1207 |
| Kivitel | N - Neutrális |
| Szár keresztmetszet | 40 mm |
| Teljes hossz | 250 mm |
51.042 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
CRDCR 3225 P06CV esztergakés
| Lapka rögzítés | C |
| Lapka típus | RC☐☐ 0606 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 32 mm |
| Teljes hossz | 170 mm |
40.147 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
CRDCR 3225 P09CV esztergakés
| Lapka rögzítés | C |
| Lapka típus | RC☐☐ 0907 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 32 mm |
| Teljes hossz | 170 mm |
40.147 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
CRDCR 3225 P12CV esztergakés
| Lapka rögzítés | C |
| Lapka típus | RC☐☐ 1207 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 32 mm |
| Teljes hossz | 170 mm |
40.147 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
SRDCL 3232 P12C esztergakés
| Lapka rögzítés | S |
| Lapka típus | RC☐☐ 1204 |
| Kivitel | L - Balos |
| Szár keresztmetszet | 32 mm |
| Teljes hossz | 170 mm |
15.436 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
SRDCL 3232 T06 esztergakés
| Lapka rögzítés | S |
| Lapka típus | RC☐☐ 0602 |
| Kivitel | L - Balos |
| Szár keresztmetszet | 32 mm |
| Teljes hossz | 300 mm |
27.128 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
SRDCN 1616 H06 esztergakés
| Lapka rögzítés | S |
| Lapka típus | RC☐☐ 0602 |
| Kivitel | N - Neutrális |
| Szár keresztmetszet | 16 mm |
| Teljes hossz | 100 mm |
| Élelhelyezési szög | 45° |
12.502 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
SRDCN 1616 H08C esztergakés
| Lapka rögzítés | S |
| Lapka típus | RC☐☐ 0803 |
| Kivitel | N - Neutrális |
| Szár keresztmetszet | 16 mm |
| Teljes hossz | 100 mm |
| Élelhelyezési szög | 45° |
12.502 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
SRDCN 1616 H10C esztergakés
| Lapka rögzítés | S |
| Lapka típus | RC☐☐ 10T3 |
| Kivitel | N - Neutrális |
| Szár keresztmetszet | 16 mm |
| Teljes hossz | 100 mm |
| Élelhelyezési szög | 45° |
12.502 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
SRDCN 2020 K06 esztergakés
| Lapka rögzítés | S |
| Lapka típus | RC☐☐ 0602 |
| Kivitel | N - Neutrális |
| Szár keresztmetszet | 20 mm |
| Teljes hossz | 125 mm |
| Élelhelyezési szög | 45° |
13.049 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
SRDCN 2020 K08C esztergakés
| Lapka rögzítés | S |
| Lapka típus | RC☐☐ 0803 |
| Kivitel | N - Neutrális |
| Szár keresztmetszet | 20 mm |
| Teljes hossz | 125 mm |
| Élelhelyezési szög | 45° |
13.049 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
SRDCN 2020 K10C esztergakés
| Lapka rögzítés | S |
| Lapka típus | RC☐☐ 10T3 |
| Kivitel | N - Neutrális |
| Szár keresztmetszet | 20 mm |
| Teljes hossz | 125 mm |
13.049 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
SRDCN 2020 K12C esztergakés
| Lapka rögzítés | S |
| Lapka típus | RC☐☐ 1204 |
| Kivitel | N - Neutrális |
| Szár keresztmetszet | 20 mm |
| Teljes hossz | 125 mm |
| Élelhelyezési szög | 45° |
13.049 Ft + ÁFA
2 db raktáron
Gyártó: AKKO
