Külső kések - AKKO
SRXCL 3232 X08C esztergakés
| Lapka rögzítés | S |
| Lapka típus | RC☐☐ 0803 |
| Kivitel | L - Balos |
| Szár keresztmetszet | 32 mm |
| Teljes hossz | 220 mm |
34.025 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
SRXCL 3232 X10C esztergakés
| Lapka rögzítés | S |
| Lapka típus | RC☐☐ 10T3 |
| Kivitel | L - Balos |
| Szár keresztmetszet | 32 mm |
| Teljes hossz | 220 mm |
34.025 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
SRXCL 3232 X12C esztergakés
| Lapka rögzítés | S |
| Lapka típus | RC☐☐ 1204 |
| Kivitel | L - Balos |
| Szár keresztmetszet | 32 mm |
| Teljes hossz | 220 mm |
34.025 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
SRXCR 3232 X08C esztergakés
| Lapka rögzítés | S |
| Lapka típus | RC☐☐ 0803 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 32 mm |
| Teljes hossz | 220 mm |
34.025 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
SRXCR 3232 X10C esztergakés
| Lapka rögzítés | S |
| Lapka típus | RC☐☐ 10T3 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 32 mm |
| Teljes hossz | 220 mm |
34.025 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
SRXCR 3232 X12C esztergakés
| Lapka rögzítés | S |
| Lapka típus | RC☐☐ 1204 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 32 mm |
| Teljes hossz | 220 mm |
34.025 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
