Furatkés-szárak - AKKO
ATTB-D16-156-7D-H rezgéscsillapított furatkés-szár
| Szár típus | H – Acél belső hűtéssel |
| Szár keresztmetszet | 16 mm |
| Teljes hossz | 156 mm |
| Maximális kinyúlás | 92 mm |
547.622 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
ATTB-D16-204-10D-H-E rezgéscsillapított furatkés-szár
| Szár típus | H – Acél belső hűtéssel |
| Szár keresztmetszet | 16 mm |
| Teljes hossz | 204 mm |
| Maximális kinyúlás | 140 mm |
1.028.250 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
ATTB-D20-200-7D-H rezgéscsillapított furatkés-szár
| Szár típus | H – Acél belső hűtéssel |
| Szár keresztmetszet | 20 mm |
| Teljes hossz | 200 mm |
| Maximális kinyúlás | 120 mm |
290.837 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
ATTB-D20-260-10D-H-E rezgéscsillapított furatkés-szár
| Szár típus | H – Acél belső hűtéssel |
| Szár keresztmetszet | 20 mm |
| Teljes hossz | 260 mm |
| Maximális kinyúlás | 180 mm |
1.119.978 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
ATTB-D25-225-7D-H rezgéscsillapított furatkés-szár
| Szár típus | H – Acél belső hűtéssel |
| Szár keresztmetszet | 25 mm |
| Teljes hossz | 255 mm |
| Maximális kinyúlás | 158 mm |
286.531 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
ATTB-D25-330-10D-H rezgéscsillapított furatkés-szár
| Szár típus | H – Acél belső hűtéssel |
| Szár keresztmetszet | 25 mm |
| Teljes hossz | 330 mm |
| Maximális kinyúlás | 230 mm |
1.091.273 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
ATTB-D32-320-7D-H rezgéscsillapított furatkés-szár
| Szár típus | H – Acél belső hűtéssel |
| Szár keresztmetszet | 32 mm |
| Teljes hossz | 320 mm |
| Maximális kinyúlás | 192 mm |
328.575 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
ATTB-D32-416-10D-H rezgéscsillapított furatkés-szár
| Szár típus | H – Acél belső hűtéssel |
| Szár keresztmetszet | 32 mm |
| Teljes hossz | 416 mm |
| Maximális kinyúlás | 288 mm |
632.970 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
ATTB-D40-408-7D-H rezgéscsillapított furatkés-szár
| Szár típus | H – Acél belső hűtéssel |
| Szár keresztmetszet | 40 mm |
| Teljes hossz | 408 mm |
| Maximális kinyúlás | 248 mm |
370.587 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
ATTB-D40-528-10D-H rezgéscsillapított furatkés-szár
| Szár típus | H – Acél belső hűtéssel |
| Szár keresztmetszet | 40 mm |
| Teljes hossz | 528 mm |
| Maximális kinyúlás | 368 mm |
648.561 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
ATTB-D50-519-7D-H rezgéscsillapított furatkés-szár
| Szár típus | H – Acél belső hűtéssel |
| Szár keresztmetszet | 50 mm |
| Teljes hossz | 519 mm |
| Maximális kinyúlás | 318 mm |
456.923 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
ATTB-D50-669-10D-H rezgéscsillapított furatkés-szár
| Szár típus | H – Acél belső hűtéssel |
| Szár keresztmetszet | 50 mm |
| Teljes hossz | 669 mm |
| Maximális kinyúlás | 468 mm |
1.984.474 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
ATTB-D60-628-7D-H rezgéscsillapított furatkés-szár
| Szár típus | H – Acél belső hűtéssel |
| Szár keresztmetszet | 60 mm |
| Teljes hossz | 628 mm |
| Maximális kinyúlás | 388 mm |
541.420 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
ATTB-D60-808-10D-H rezgéscsillapított furatkés-szár
| Szár típus | H – Acél belső hűtéssel |
| Szár keresztmetszet | 60 mm |
| Teljes hossz | 808 mm |
| Maximális kinyúlás | 568 mm |
2.298.932 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
