MGT
AIKT-K-R-32-5-T7 furat beszúrókés
| Lapka szélesség | 5,0 |
| Max. beszúrási mélység | 07 |
| Min. furatátmérő | 40 |
| Lapka típus | M☐☐☐ 500 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 32 mm |
26.589 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
AIKT-K-R-40-3-T12 furat beszúrókés
| Lapka szélesség | 3,0 |
| Max. beszúrási mélység | 12 |
| Min. furatátmérő | 48 |
| Lapka típus | M☐☐☐ 300 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 40 mm |
34.835 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
AIKT-K-R-40-3-T6 furat beszúrókés
| Lapka szélesség | 3,0 |
| Max. beszúrási mélység | 06 |
| Min. furatátmérő | 47 |
| Lapka típus | M☐☐☐ 300 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 40 mm |
31.901 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
AIKT-K-R-40-4-T12 furat beszúrókés
| Lapka szélesség | 4,0 |
| Max. beszúrási mélység | 12 |
| Min. furatátmérő | 48 |
| Lapka típus | M☐☐☐ 400 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 40 mm |
34.835 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
AIKT-K-R-40-4-T6 furat beszúrókés
| Lapka szélesség | 4,0 |
| Max. beszúrási mélység | 06 |
| Min. furatátmérő | 47 |
| Lapka típus | M☐☐☐ 400 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 40 mm |
31.901 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
AIKT-K-R-40-5-T12 furat beszúrókés
| Lapka szélesség | 5,0 |
| Max. beszúrási mélység | 12 |
| Min. furatátmérő | 48 |
| Lapka típus | M☐☐☐ 500 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 40 mm |
34.835 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
AIKT-K-R-40-5-T7 furat beszúrókés
| Lapka szélesség | 5,0 |
| Max. beszúrási mélység | 07 |
| Min. furatátmérő | 48 |
| Lapka típus | M☐☐☐ 500 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 40 mm |
31.901 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
MFMN 300 NC3120 váltólapka (csak MGFHR/L, MGFVR/L késekhez)
| Forgácstörő | Nincs |
| Bevonat | NC3120 - P20 ~ P25 |
| Lapka szélesség | 3,0 |
| Lapka típus | M☐☐☐ 300 |
| Rádiusz | 0,2 |
| Forgácsoló él alapanyag | Keményfém |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Kivitel | N - Neutrális |
4.606 Ft + ÁFA
1 db raktáron
Gyártó: KORLOY
MFMN 300 NC5330 váltólapka (csak MGFHR/L, MGFVR/L késekhez)
| Forgácstörő | Nincs |
| Bevonat | NC5330 - (P,M,K,S) |
| Lapka szélesség | 3,0 |
| Lapka típus | M☐☐☐ 300 |
| Rádiusz | 0,2 |
| Forgácsoló él alapanyag | Keményfém |
| Fő alkalmazás | Univerzális |
| Kivitel | N - Neutrális |
4.606 Ft + ÁFA
45 db raktáron
Gyártó: KORLOY
MGEHL 1616-1.5 esztergakés
| Lapka szélesség | 1,5 |
| Max. beszúrási mélység | 14 |
| Lapka típus | M☐☐☐ 150 |
| Kivitel | L - Balos |
| Szár keresztmetszet | 16 mm |
54.386 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
MGEHL 1616-2 esztergakés
| Lapka szélesség | 2,0 |
| Max. beszúrási mélység | 14 |
| Lapka típus | M☐☐☐ 200 |
| Kivitel | L - Balos |
| Szár keresztmetszet | 16 mm |
54.386 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
MGEHL 1616-2.5 esztergakés
| Lapka szélesség | 2,5 |
| Max. beszúrási mélység | 16 |
| Lapka típus | M☐☐☐ 250 |
| Kivitel | L - Balos |
| Szár keresztmetszet | 16 mm |
54.386 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
MGEHL 2020-1.5 esztergakés
| Lapka szélesség | 1,5 |
| Max. beszúrási mélység | 14 |
| Lapka típus | M☐☐☐ 150 |
| Kivitel | L - Balos |
| Szár keresztmetszet | 20 mm |
54.386 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
MGEHL 2020-2 esztergakés
| Lapka szélesség | 2,0 |
| Max. beszúrási mélység | 14 |
| Lapka típus | M☐☐☐ 200 |
| Kivitel | L - Balos |
| Szár keresztmetszet | 20 mm |
54.386 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
MGEHL 2020-2.5 esztergakés
| Lapka szélesség | 2,5 |
| Max. beszúrási mélység | 16 |
| Lapka típus | M☐☐☐ 250 |
| Kivitel | L - Balos |
| Szár keresztmetszet | 20 mm |
54.386 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
MGEHL 2020-3 esztergakés
| Lapka szélesség | 3,0 |
| Max. beszúrási mélység | 18 |
| Lapka típus | M☐☐☐ 300 |
| Kivitel | L - Balos |
| Szár keresztmetszet | 20 mm |
54.386 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
MGEHL 2020-4 esztergakés
| Lapka szélesség | 4,0 |
| Max. beszúrási mélység | 18 |
| Lapka típus | M☐☐☐ 400 |
| Kivitel | L - Balos |
| Szár keresztmetszet | 20 mm |
54.386 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
MGEHL 2020-5 esztergakés
| Lapka szélesség | 5,0 |
| Max. beszúrási mélység | 23 |
| Lapka típus | M☐☐☐ 500 |
| Kivitel | L - Balos |
| Szár keresztmetszet | 20 mm |
54.386 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
MGEHL 2525-1.5 esztergakés
| Lapka szélesség | 1,5 |
| Max. beszúrási mélység | 14 |
| Lapka típus | M☐☐☐ 150 |
| Kivitel | L - Balos |
| Szár keresztmetszet | 25 mm |
58.490 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
MGEHL 2525-2 esztergakés
| Lapka szélesség | 2,0 |
| Max. beszúrási mélység | 14 |
| Lapka típus | M☐☐☐ 200 |
| Kivitel | L - Balos |
| Szár keresztmetszet | 25 mm |
58.490 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
MGEHL 2525-2.5 esztergakés
| Lapka szélesség | 2,5 |
| Max. beszúrási mélység | 16 |
| Lapka típus | M☐☐☐ 250 |
| Kivitel | L - Balos |
| Szár keresztmetszet | 25 mm |
58.490 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
MGEHL 2525-3 esztergakés
| Lapka szélesség | 3,0 |
| Max. beszúrási mélység | 18 |
| Lapka típus | M☐☐☐ 300 |
| Kivitel | L - Balos |
| Szár keresztmetszet | 25 mm |
58.490 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
MGEHL 2525-4 esztergakés
| Lapka szélesség | 4,0 |
| Max. beszúrási mélység | 18 |
| Lapka típus | M☐☐☐ 400 |
| Kivitel | L - Balos |
| Szár keresztmetszet | 25 mm |
58.490 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
MGEHL 2525-5 esztergakés
| Lapka szélesség | 5,0 |
| Max. beszúrási mélység | 23 |
| Lapka típus | M☐☐☐ 500 |
| Kivitel | L - Balos |
| Szár keresztmetszet | 25 mm |
58.490 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: KORLOY
