Fúróhegyek
Flowdrill folyatófúró d=7,7 hosszú, maróéles
| Menetprofil | MF - ISO Metric Fine |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 08 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 07,7 |
| Kialakítás | Hosszú; Maróéles |
| Menetemelkedés | 8x0,75 |
| Min. anyag vastagság | 3 |
| Max. anyag vastagság | 6 |
54.728 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=7,7 rövid
| Menetprofil | MF - ISO Metric Fine |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 08 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 07,7 |
| Kialakítás | Rövid; Normál |
| Menetemelkedés | 8x0,75 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 2.3 |
30.742 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=7,7 rövid, maróéles
| Menetprofil | MF - ISO Metric Fine |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 08 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 07,7 |
| Kialakítás | Rövid; Maróéles |
| Menetemelkedés | 8x0,75 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 2.9 |
52.068 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=8,7 hosszú
| Menetprofil | UNC - American Standard |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 10 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 08,7 |
| Kialakítás | Hosszú; Normál |
| Menetemelkedés | 3/8-16 |
| Min. anyag vastagság | 2.6 |
| Max. anyag vastagság | 3.6 |
35.994 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=8,7 hosszú, maróéles
| Menetprofil | UNC - American Standard |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 10 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 08,7 |
| Kialakítás | Hosszú; Maróéles |
| Menetemelkedés | 3/8-16 |
| Min. anyag vastagság | 3.1 |
| Max. anyag vastagság | 6.4 |
57.570 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=8,7 rövid
| Menetprofil | UNC - American Standard |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 10 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 08,7 |
| Kialakítás | Rövid; Normál |
| Menetemelkedés | 3/8-16 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 2.5 |
34.341 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=8,7 rövid, maróéles
| Menetprofil | UNC - American Standard |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 10 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 08,7 |
| Kialakítás | Rövid; Maróéles |
| Menetemelkedés | 3/8-16 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 3 |
55.662 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=8,8 hosszú
| Menetprofil | UNC - American Standard |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 10 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 08,8 |
| Kialakítás | Hosszú; Normál |
| Menetemelkedés | 3/8-16 |
| Min. anyag vastagság | 2.6 |
| Max. anyag vastagság | 3.6 |
35.994 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=8,8 hosszú, maróéles
| Menetprofil | UNC - American Standard |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 10 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 08,8 |
| Kialakítás | Hosszú; Maróéles |
| Menetemelkedés | 3/8-16 |
| Min. anyag vastagság | 3.1 |
| Max. anyag vastagság | 6.4 |
57.570 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=8,8 rövid
| Menetprofil | UNC - American Standard |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 10 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 08,8 |
| Kialakítás | Rövid; Normál |
| Menetemelkedés | 3/8-16 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 2.5 |
34.341 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=8,8 rövid, maróéles
| Menetprofil | UNC - American Standard |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 10 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 08,8 |
| Kialakítás | Rövid; Maróéles |
| Menetemelkedés | 3/8-16 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 3 |
55.662 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=9,0 hosszú
| Menetprofil | UNF - American Standard Fine |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 10 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 09,0 |
| Kialakítás | Hosszú; Normál |
| Menetemelkedés | 3/8-24 |
| Min. anyag vastagság | 2.6 |
| Max. anyag vastagság | 3.7 |
39.611 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=9,0 hosszú, maróéles
| Menetprofil | UNF - American Standard Fine |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 10 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 09,0 |
| Kialakítás | Hosszú; Maróéles |
| Menetemelkedés | 3/8-24 |
| Min. anyag vastagság | 3.1 |
| Max. anyag vastagság | 6.4 |
59.493 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=9,0 rövid
| Menetprofil | UNF - American Standard Fine |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 10 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 09,0 |
| Kialakítás | Rövid; Normál |
| Menetemelkedés | 3/8-24 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 2.5 |
37.715 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=9,0 rövid, maróéles
| Menetprofil | UNF - American Standard Fine |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 10 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 09,0 |
| Kialakítás | Rövid; Maróéles |
| Menetemelkedés | 3/8-24 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 3 |
59.037 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=9,1 hosszú
| Menetprofil | UNF - American Standard Fine |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 10 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 09,1 |
| Kialakítás | Hosszú; Normál |
| Menetemelkedés | 3/8-24 |
| Min. anyag vastagság | 2.6 |
| Max. anyag vastagság | 3.7 |
39.611 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=9,1 hosszú, maróéles
| Menetprofil | UNF - American Standard Fine |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 10 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 09,1 |
| Kialakítás | Hosszú; Maróéles |
| Menetemelkedés | 3/8-24 |
| Min. anyag vastagság | 3.1 |
| Max. anyag vastagság | 6.4 |
59.493 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=9,1 rövid
| Menetprofil | UNF - American Standard Fine |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 10 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 09,1 |
| Kialakítás | Rövid; Normál |
| Menetemelkedés | 3/8-24 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 2.5 |
37.715 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=9,1 rövid, maróéles
| Menetprofil | UNF - American Standard Fine |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 10 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 09,1 |
| Kialakítás | Rövid; Maróéles |
| Menetemelkedés | 3/8-24 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 3 |
59.037 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=9,2 hosszú
| Menetprofil | BSP - British Standard Pipe |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 10 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 09,2 |
| Kialakítás | Hosszú; Normál |
| Menetemelkedés | G1/8" |
| Min. anyag vastagság | 2.7 |
| Max. anyag vastagság | 3.7 |
36.571 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=9,2 hosszú
| Menetprofil | M - ISO Metric |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 10 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 09,2 |
| Kialakítás | Hosszú; Normál |
| Menetemelkedés | 10x1,50 |
| Min. anyag vastagság | 2.7 |
| Max. anyag vastagság | 3.7 |
39.611 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=9,2 hosszú, maróéles
| Menetprofil | BSP - British Standard Pipe |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 10 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 09,2 |
| Kialakítás | Hosszú; Maróéles |
| Menetemelkedés | G1/8" |
| Min. anyag vastagság | 3.3 |
| Max. anyag vastagság | 6.6 |
54.933 Ft + ÁFA
2 db raktáron
Gyártó: Flowdrill
