Külső kések
SRHCL 2525 K08 esztergakés
| Lapka rögzítés | S |
| Lapka típus | RC☐☐ 0803 |
| Kivitel | L - Balos |
| Szár keresztmetszet | 25 mm |
| Teljes hossz | 125 mm |
| Élelhelyezési szög | 107,5° |
34.835 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
SRHCL 2525 K10 esztergakés
| Lapka rögzítés | S |
| Lapka típus | RC☐☐ 10T3 |
| Kivitel | L - Balos |
| Szár keresztmetszet | 25 mm |
| Teljes hossz | 125 mm |
34.835 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
SRHCL 2525 K12 esztergakés
| Lapka rögzítés | S |
| Lapka típus | RC☐☐ 1204 |
| Kivitel | L - Balos |
| Szár keresztmetszet | 25 mm |
| Teljes hossz | 125 mm |
34.835 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
SRHCL 2525 K16 esztergakés
| Lapka rögzítés | S |
| Lapka típus | RC☐☐ 1606 |
| Kivitel | L - Balos |
| Szár keresztmetszet | 25 mm |
| Teljes hossz | 125 mm |
34.835 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
SRHCR 2525 K06 esztergakés
| Lapka rögzítés | S |
| Lapka típus | RC☐☐ 0602 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 25 mm |
| Teljes hossz | 125 mm |
34.835 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
SRHCR 2525 K08 esztergakés
| Lapka rögzítés | S |
| Lapka típus | RC☐☐ 0803 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 25 mm |
| Teljes hossz | 125 mm |
| Élelhelyezési szög | 107,5° |
34.835 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
SRHCR 2525 K10 esztergakés
| Lapka rögzítés | S |
| Lapka típus | RC☐☐ 10T3 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 25 mm |
| Teljes hossz | 125 mm |
| Élelhelyezési szög | 107,5° |
34.835 Ft + ÁFA
2 db raktáron
Gyártó: AKKO
SRHCR 2525 K12 esztergakés
| Lapka rögzítés | S |
| Lapka típus | RC☐☐ 1204 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 25 mm |
| Teljes hossz | 125 mm |
34.835 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
SRHCR 2525 K16 esztergakés
| Lapka rögzítés | S |
| Lapka típus | RC☐☐ 1606 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 25 mm |
| Teljes hossz | 125 mm |
34.835 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
SRXCL 3232 X08C esztergakés
| Lapka rögzítés | S |
| Lapka típus | RC☐☐ 0803 |
| Kivitel | L - Balos |
| Szár keresztmetszet | 32 mm |
| Teljes hossz | 220 mm |
34.025 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
SRXCL 3232 X10C esztergakés
| Lapka rögzítés | S |
| Lapka típus | RC☐☐ 10T3 |
| Kivitel | L - Balos |
| Szár keresztmetszet | 32 mm |
| Teljes hossz | 220 mm |
34.025 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
SRXCL 3232 X12C esztergakés
| Lapka rögzítés | S |
| Lapka típus | RC☐☐ 1204 |
| Kivitel | L - Balos |
| Szár keresztmetszet | 32 mm |
| Teljes hossz | 220 mm |
34.025 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
SRXCR 3232 X08C esztergakés
| Lapka rögzítés | S |
| Lapka típus | RC☐☐ 0803 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 32 mm |
| Teljes hossz | 220 mm |
34.025 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
SRXCR 3232 X10C esztergakés
| Lapka rögzítés | S |
| Lapka típus | RC☐☐ 10T3 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 32 mm |
| Teljes hossz | 220 mm |
34.025 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
SRXCR 3232 X12C esztergakés
| Lapka rögzítés | S |
| Lapka típus | RC☐☐ 1204 |
| Kivitel | R - Jobbos |
| Szár keresztmetszet | 32 mm |
| Teljes hossz | 220 mm |
34.025 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: AKKO
