Szerszámtartó
609.0016.1E.ST Minicut furatkés tartó
| Befogási keresztmetszet | 16 |
| Hűtés | Hűtő furat |
| Lapka típus | MC09 |
| Teljes hossz | 105 mm |
| ød1 | 6.6x7.4 |
| Hasznos hossz | 25 |
37.867 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Dümmel
609.0016.1ST Minicut furatkés tartó
| Befogási keresztmetszet | 16 |
| Hűtés | Hűtő furat |
| Lapka típus | MC09 |
| Teljes hossz | 95 mm |
| ød1 | 6.6x7.4 |
| Hasznos hossz | 14 |
33.022 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Dümmel
609.0158.1E.ST Minicut furatkés tartó
| Befogási keresztmetszet | 15.875 |
| Hűtés | Hűtő furat |
| Lapka típus | MC09 |
| Teljes hossz | 105 mm |
| ød1 | 6.6x7.4 |
| Hasznos hossz | 25 |
43.411 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Dümmel
611.0012.1HM Minicut keményfém furatkés tartó
| Befogási keresztmetszet | 12 |
| Hűtés | Hűtő furat |
| Lapka típus | MC11 |
| Teljes hossz | 95 mm |
| ød1 | 8 |
| Hasznos hossz | 29 |
56.996 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Dümmel
611.0012.2HM Minicut keményfém furatkés tartó
| Befogási keresztmetszet | 12 |
| Hűtés | Hűtő furat |
| Lapka típus | MC11 |
| Teljes hossz | 110 mm |
| ød1 | 8 |
| Hasznos hossz | 42 |
61.841 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Dümmel
611.0012.3HM Minicut keményfém furatkés tartó
| Befogási keresztmetszet | 12 |
| Hűtés | Hűtő furat |
| Lapka típus | MC11 |
| Teljes hossz | 120 mm |
| ød1 | 8 |
| Hasznos hossz | 56 |
72.405 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Dümmel
611.0012.4HM Minicut keményfém furatkés tartó
| Befogási keresztmetszet | 12 |
| Hűtés | Hűtő furat |
| Lapka típus | MC11 |
| Teljes hossz | 130 mm |
| ød1 | 8 |
| Hasznos hossz | 64 |
83.045 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Dümmel
611.0016.2E.ST Minicut furatkés tartó
| Befogási keresztmetszet | 16 |
| Hűtés | Hűtő furat |
| Lapka típus | MC11 |
| Teljes hossz | 110 mm |
| ød1 | 8x9.5 |
| Hasznos hossz | 29 |
37.867 Ft + ÁFA
2 db raktáron
Gyártó: Dümmel
611.0016.2ST Minicut furatkés tartó
| Befogási keresztmetszet | 16 |
| Hűtés | Hűtő furat |
| Lapka típus | MC11 |
| Teljes hossz | 97 mm |
| ød1 | 8 |
| Hasznos hossz | 16 |
33.022 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Dümmel
611.0127.1HM Minicut keményfém furatkés tartó
| Befogási keresztmetszet | 12.7 |
| Hűtés | Hűtő furat |
| Lapka típus | MC11 |
| Teljes hossz | 95 mm |
| ød1 | 8 |
| Hasznos hossz | 29 |
73.701 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Dümmel
611.0127.2HM Minicut keményfém furatkés tartó
| Befogási keresztmetszet | 12.7 |
| Hűtés | Hűtő furat |
| Lapka típus | MC11 |
| Teljes hossz | 110 mm |
| ød1 | 8 |
| Hasznos hossz | 42 |
80.484 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Dümmel
611.0127.3HM Minicut keményfém furatkés tartó
| Befogási keresztmetszet | 12.7 |
| Hűtés | Hűtő furat |
| Lapka típus | MC11 |
| Teljes hossz | 120 mm |
| ød1 | 8 |
| Hasznos hossz | 56 |
90.774 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Dümmel
611.0158.2E.ST Minicut furatkés tartó
| Befogási keresztmetszet | 15.875 |
| Hűtés | Hűtő furat |
| Lapka típus | MC11 |
| Teljes hossz | 110 mm |
| ød1 | 8x9.5 |
| Hasznos hossz | 29 |
43.411 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Dümmel
614.0012.1HM Minicut keményfém furatkés tartó
| Befogási keresztmetszet | 12 |
| Hűtés | Hűtő furat |
| Lapka típus | MC14 |
| Teljes hossz | 100 mm |
| ød1 | 9.5x11 |
| Hasznos hossz | 34 |
75.582 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Dümmel
614.0012.2HM Minicut keményfém furatkés tartó
| Befogási keresztmetszet | 12 |
| Hűtés | Hűtő furat |
| Lapka típus | MC14 |
| Teljes hossz | 110 mm |
| ød1 | 9.5x11 |
| Hasznos hossz | 45 |
85.504 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Dümmel
614.0012.3HM Minicut keményfém furatkés tartó
| Befogási keresztmetszet | 12 |
| Hűtés | Hűtő furat |
| Lapka típus | MC14 |
| Teljes hossz | 130 mm |
| ød1 | 9.5x11 |
| Hasznos hossz | 64 |
100.852 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Dümmel
614.0016.1HM Minicut keményfém furatkés tartó
| Befogási keresztmetszet | 16 |
| Hűtés | Hűtő furat |
| Lapka típus | MC14 |
| Teljes hossz | 100 mm |
| ød1 | 9.5x11 |
| Hasznos hossz | 34 |
90.991 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Dümmel
614.0016.2HM Minicut keményfém furatkés tartó
| Befogási keresztmetszet | 16 |
| Hűtés | Hűtő furat |
| Lapka típus | MC14 |
| Teljes hossz | 110 mm |
| ød1 | 9.5x11 |
| Hasznos hossz | 45 |
101.357 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Dümmel
614.0016.3E.ST Minicut furatkés tartó
| Befogási keresztmetszet | 16 |
| Hűtés | Hűtő furat |
| Lapka típus | MC14 |
| Teljes hossz | 120 mm |
| ød1 | 9.5x11 |
| Hasznos hossz | 38 |
37.867 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Dümmel
614.0016.3HM Minicut keményfém furatkés tartó
| Befogási keresztmetszet | 16 |
| Hűtés | Hűtő furat |
| Lapka típus | MC14 |
| Teljes hossz | 130 mm |
| ød1 | 9.5x11 |
| Hasznos hossz | 64 |
114.673 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Dümmel
614.0016.3ST Minicut furatkés tartó
| Befogási keresztmetszet | 16 |
| Hűtés | Hűtő furat |
| Lapka típus | MC14 |
| Teljes hossz | 100 mm |
| ød1 | 9.5x11 |
| Hasznos hossz | 18 |
37.867 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Dümmel
614.0016.4HM Minicut keményfém furatkés tartó
| Befogási keresztmetszet | 16 |
| Hűtés | Hűtő furat |
| Lapka típus | MC14 |
| Teljes hossz | 140 mm |
| ød1 | 9.5x11 |
| Hasznos hossz | 75 |
122.444 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Dümmel
614.0127.1HM Minicut keményfém furatkés tartó
| Befogási keresztmetszet | 12.7 |
| Hűtés | Hűtő furat |
| Lapka típus | MC14 |
| Teljes hossz | 100 mm |
| ød1 | 9.5x11 |
| Hasznos hossz | 34 |
95.699 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Dümmel
614.0127.2HM Minicut keményfém furatkés tartó
| Befogási keresztmetszet | 12.7 |
| Hűtés | Hűtő furat |
| Lapka típus | MC14 |
| Teljes hossz | 110 mm |
| ød1 | 9.5x11 |
| Hasznos hossz | 45 |
100.833 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Dümmel
