Szerszámtartó
618.0020.3E.ST Minicut furatkés tartó
| Befogási keresztmetszet | 20 |
| Hűtés | Hűtő furat |
| Lapka típus | MC18 |
| Teljes hossz | 120 mm |
| ød1 | 11.5x14.2 |
| Hasznos hossz | 45 |
42.906 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Dümmel
618.0020.3HM Minicut keményfém furatkés tartó
| Befogási keresztmetszet | 20 |
| Hűtés | Hűtő furat |
| Lapka típus | MC18 |
| Teljes hossz | 160 mm |
| ød1 | 11.5x14.3 |
| Hasznos hossz | 85 |
183.434 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Dümmel
618.0020.3ST Minicut furatkés tartó
| Befogási keresztmetszet | 20 |
| Hűtés | Hűtő furat |
| Lapka típus | MC18 |
| Teljes hossz | 95 mm |
| ød1 | 11.5x14.2 |
| Hasznos hossz | 25 |
41.979 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Dümmel
L614.A016.3E.ST Minicut furatkés tartó homlokbeszúró betéthez
| Befogási keresztmetszet | 16 |
| Hűtés | Hűtő furat |
| Lapka típus | MC14 |
| Teljes hossz | 110 mm |
| Hasznos hossz | 45 |
48.138 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Dümmel
L614.A016.3HM Minicut keményfém furatkés tartó homlokbeszúró betéthez
| Befogási keresztmetszet | 16 |
| Hűtés | Hűtő furat |
| Lapka típus | MC14 |
| Teljes hossz | 120 mm |
| Hasznos hossz | 62 |
158.722 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Dümmel
L614.A016.3ST Minicut furatkés tartó homlokbeszúró betéthez
| Befogási keresztmetszet | 16 |
| Hűtés | Hűtő furat |
| Lapka típus | MC14 |
| Teljes hossz | 90 mm |
| Hasznos hossz | 25 |
45.467 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Dümmel
L614.SQ12.ST Minicut furatkés tartó négyszögletes szárral homlokbeszúró betéthez
| Befogási keresztmetszet | 12 |
| Hűtés | Belső hűtés nélkül |
| Lapka típus | MC14 |
| Teljes hossz | 100 mm |
| Hasznos hossz | 100 |
45.950 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Dümmel
L614.SQ12.ST.A Minicut furatkés tartó négyszögletes szárral homlokbeszúró betéthez
| Befogási keresztmetszet | 12 |
| Hűtés | Belső hűtés nélkül |
| Lapka típus | MC14 |
| Teljes hossz | 100 mm |
| Hasznos hossz | 100 |
45.950 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Dümmel
L614.SQ16.ST Minicut furatkés tartó négyszögletes szárral homlokbeszúró betéthez
| Befogási keresztmetszet | 16 |
| Hűtés | Belső hűtés nélkül |
| Lapka típus | MC14 |
| Teljes hossz | 125 mm |
| Hasznos hossz | 125 |
47.424 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Dümmel
L614.SQ16.ST.A Minicut furatkés tartó négyszögletes szárral homlokbeszúró betéthez
| Befogási keresztmetszet | 16 |
| Hűtés | Belső hűtés nélkül |
| Lapka típus | MC14 |
| Teljes hossz | 120 mm |
| Hasznos hossz | 120 |
47.424 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Dümmel
L614.SQ20.ST Minicut furatkés tartó négyszögletes szárral homlokbeszúró betéthez
| Befogási keresztmetszet | 20 |
| Hűtés | Belső hűtés nélkül |
| Lapka típus | MC14 |
| Teljes hossz | 125 mm |
| Hasznos hossz | 125 |
48.393 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Dümmel
L614.SQ20.ST.A Minicut furatkés tartó négyszögletes szárral homlokbeszúró betéthez
| Befogási keresztmetszet | 20 |
| Hűtés | Belső hűtés nélkül |
| Lapka típus | MC14 |
| Teljes hossz | 120 mm |
| Hasznos hossz | 120 |
48.393 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Dümmel
L614.SQ25.ST Minicut furatkés tartó négyszögletes szárral homlokbeszúró betéthez
| Befogási keresztmetszet | 25 |
| Hűtés | Belső hűtés nélkül |
| Lapka típus | MC14 |
| Teljes hossz | 150 mm |
| Hasznos hossz | 150 |
53.781 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Dümmel
L614.SQ25.ST.A Minicut furatkés tartó négyszögletes szárral homlokbeszúró betéthez
| Befogási keresztmetszet | 25 |
| Hűtés | Belső hűtés nélkül |
| Lapka típus | MC14 |
| Teljes hossz | 150 mm |
| Hasznos hossz | 150 |
53.781 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Dümmel
L618.A016.3ST Minicut furatkés tartó homlokbeszúró betéthez
| Befogási keresztmetszet | 16 |
| Hűtés | Hűtő furat |
| Lapka típus | MC18 |
| Teljes hossz | 90 mm |
| Hasznos hossz | 30 |
54.302 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Dümmel
L618.SQ20.ST Minicut furatkés tartó négyszögletes szárral homlokbeszúró betéthez
| Befogási keresztmetszet | 20 |
| Hűtés | Belső hűtés nélkül |
| Lapka típus | MC18 |
| Teljes hossz | 125 mm |
| Hasznos hossz | 125 |
53.781 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Dümmel
L618.SQ20.ST.A Minicut furatkés tartó négyszögletes szárral homlokbeszúró betéthez
| Befogási keresztmetszet | 20 |
| Hűtés | Belső hűtés nélkül |
| Lapka típus | MC18 |
| Teljes hossz | 120 mm |
| Hasznos hossz | 120 |
53.781 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Dümmel
L618.SQ25.ST Minicut furatkés tartó négyszögletes szárral homlokbeszúró betéthez
| Befogási keresztmetszet | 25 |
| Hűtés | Belső hűtés nélkül |
| Lapka típus | MC18 |
| Teljes hossz | 150 mm |
| Hasznos hossz | 150 |
58.702 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Dümmel
L618.SQ25.ST.A Minicut furatkés tartó négyszögletes szárral homlokbeszúró betéthez
| Befogási keresztmetszet | 25 |
| Hűtés | Belső hűtés nélkül |
| Lapka típus | MC18 |
| Teljes hossz | 150 mm |
| Hasznos hossz | 150 |
58.702 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Dümmel
R614.A016.3E.ST Minicut furatkés tartó homlokbeszúró betéthez
| Befogási keresztmetszet | 16 |
| Hűtés | Hűtő furat |
| Lapka típus | MC14 |
| Teljes hossz | 110 mm |
| Hasznos hossz | 45 |
48.138 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Dümmel
R614.A016.3HM Minicut keményfém furatkés tartó homlokbeszúró betéthez
| Befogási keresztmetszet | 16 |
| Hűtés | Hűtő furat |
| Lapka típus | MC14 |
| Teljes hossz | 120 mm |
| Hasznos hossz | 92 |
157.134 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Dümmel
R614.A016.3ST Minicut furatkés tartó homlokbeszúró betéthez
| Befogási keresztmetszet | 16 |
| Hűtés | Hűtő furat |
| Lapka típus | MC14 |
| Teljes hossz | 90 mm |
| Hasznos hossz | 25 |
45.467 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Dümmel
R614.A158.3HM Minicut keményfém furatkés tartó homlokbeszúró betéthez
| Befogási keresztmetszet | 15.785 |
| Hűtés | Hűtő furat |
| Lapka típus | MC14 |
| Teljes hossz | 120 mm |
| Hasznos hossz | 62 |
158.722 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Dümmel
R614.SQ12.ST Minicut furatkés tartó négyszögletes szárral homlokbeszúró betéthez
| Befogási keresztmetszet | 12 |
| Hűtés | Belső hűtés nélkül |
| Lapka típus | MC14 |
| Teljes hossz | 100 mm |
| Hasznos hossz | 100 |
45.950 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Dümmel
