Fúróhegyek
Flowdrill folyatófúró d=20,0 rövid, maróéles
| Menetprofil | BSP - British Standard Pipe |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 18 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 20,0 |
| Kialakítás | Rövid; Maróéles |
| Menetemelkedés | G1/2" |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 5.2 |
138.753 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=24,9 hosszú
| Menetprofil | NPT - National Pipe Thread |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 20 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 24.9 |
| Kialakítás | Hosszú; Normál |
| Menetemelkedés | 3/4"-14 |
| Min. anyag vastagság | 4.7 |
| Max. anyag vastagság | 7 |
152.296 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=24,9 hosszú, maróéles
| Menetprofil | NPT - National Pipe Thread |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 20 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 24.9 |
| Kialakítás | Hosszú; Maróéles |
| Menetemelkedés | 3/4"-14 |
| Min. anyag vastagság | 6.1 |
| Max. anyag vastagság | 10.4 |
214.012 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=24,9 rövid
| Menetprofil | NPT - National Pipe Thread |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 20 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 24.9 |
| Kialakítás | Rövid; Normál |
| Menetemelkedés | 3/4"-14 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 4.6 |
147.569 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=24,9 rövid, maróéles
| Menetprofil | NPT - National Pipe Thread |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 20 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 24.9 |
| Kialakítás | Rövid; Maróéles |
| Menetemelkedés | 3/4"-14 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 6 |
208.453 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=25,0 hosszú
| Menetprofil | NPT - National Pipe Thread |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 20 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 25,0 |
| Kialakítás | Hosszú; Normál |
| Menetemelkedés | 3/4"-14 |
| Min. anyag vastagság | 4.7 |
| Max. anyag vastagság | 7 |
161.135 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=25,0 hosszú, maróéles
| Menetprofil | NPT - National Pipe Thread |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 20 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 25,0 |
| Kialakítás | Hosszú; Maróéles |
| Menetemelkedés | 3/4"-14 |
| Min. anyag vastagság | 6.1 |
| Max. anyag vastagság | 10.4 |
223.512 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=25,0 rövid
| Menetprofil | NPT - National Pipe Thread |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 20 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 25,0 |
| Kialakítás | Rövid; Normál |
| Menetemelkedés | 3/4"-14 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 4.6 |
161.135 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=25,0 rövid, maróéles
| Menetprofil | NPT - National Pipe Thread |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 20 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 25,0 |
| Kialakítás | Rövid; Maróéles |
| Menetemelkedés | 3/4"-14 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 6 |
217.953 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=25,4 hosszú
| Menetprofil | BSP - British Standard Pipe |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 20 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 25.4 |
| Kialakítás | Hosszú; Normál |
| Menetemelkedés | G3/4" |
| Min. anyag vastagság | 4.9 |
| Max. anyag vastagság | 8.4 |
161.135 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=25,4 rövid
| Menetprofil | BSP - British Standard Pipe |
| Fő alkalmazás | Acél |
| Szár keresztmetszet | 20 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 25.4 |
| Kialakítás | Rövid; Normál |
| Menetemelkedés | G3/4" |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 4.8 |
156.431 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=25,5 hosszú
| Menetprofil | BSP - British Standard Pipe |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 20 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 25.5 |
| Kialakítás | Hosszú; Normál |
| Menetemelkedés | G3/4" |
| Min. anyag vastagság | 4.9 |
| Max. anyag vastagság | 7 |
161.135 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
