Fúróhegyek
Flowdrill folyatófúró d=32,0 hosszú
| Menetprofil | BSP - British Standard Pipe |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 20 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 32,0 |
| Kialakítás | Hosszú; Normál |
| Menetemelkedés | G1" |
| Min. anyag vastagság | 5.3 |
| Max. anyag vastagság | 10 |
269.131 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=32,0 rövid
| Menetprofil | BSP - British Standard Pipe |
| Fő alkalmazás | Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 20 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 32,0 |
| Kialakítás | Rövid; Normál |
| Menetemelkedés | G1" |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 5.2 |
246.909 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=4,3 hosszú
| Menetprofil | UNC - American Standard |
| Fő alkalmazás | Acél - Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 06 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 04,3 |
| Kialakítás | Hosszú; Normál |
| Menetemelkedés | #10-24 |
| Min. anyag vastagság | 2 |
| Max. anyag vastagság | 2.7 |
23.754 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=4,3 hosszú, maróéles
| Menetprofil | UNC - American Standard |
| Fő alkalmazás | Acél - Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 06 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 04,3 |
| Kialakítás | Hosszú; Maróéles |
| Menetemelkedés | #10-24 |
| Min. anyag vastagság | 2.5 |
| Max. anyag vastagság | 4.6 |
40.299 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=4,3 rövid
| Menetprofil | UNC - American Standard |
| Fő alkalmazás | Acél - Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 06 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 04,3 |
| Kialakítás | Rövid; Normál |
| Menetemelkedés | #10-24 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 1.9 |
23.294 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=4,3 rövid, maróéles
| Menetprofil | UNC - American Standard |
| Fő alkalmazás | Acél - Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 06 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 04,3 |
| Kialakítás | Rövid; Maróéles |
| Menetemelkedés | #10-24 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 2.4 |
15.789 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=4,4 hosszú
| Menetprofil | UNF - American Standard Fine |
| Fő alkalmazás | Acél - Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 06 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 04,4 |
| Kialakítás | Hosszú; Normál |
| Menetemelkedés | #10-32 |
| Min. anyag vastagság | 2 |
| Max. anyag vastagság | 2.7 |
23.754 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=4,4 hosszú, maróéles
| Menetprofil | UNF - American Standard Fine |
| Fő alkalmazás | Acél - Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 06 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 04,4 |
| Kialakítás | Hosszú; Maróéles |
| Menetemelkedés | #10-32 |
| Min. anyag vastagság | 2.5 |
| Max. anyag vastagság | 4.6 |
40.299 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=4,4 rövid
| Menetprofil | UNF - American Standard Fine |
| Fő alkalmazás | Acél - Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 06 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 04,4 |
| Kialakítás | Rövid; Normál |
| Menetemelkedés | #10-32 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 1.9 |
23.294 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=4,4 rövid, maróéles
| Menetprofil | UNF - American Standard Fine |
| Fő alkalmazás | Acél - Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 06 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 04,4 |
| Kialakítás | Rövid; Maróéles |
| Menetemelkedés | #10-32 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 2.4 |
39.611 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=4,5 hosszú
| Menetprofil | M - ISO Metric |
| Fő alkalmazás | Acél - Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 06 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 04,5 |
| Kialakítás | Hosszú; Normál |
| Menetemelkedés | 5x0,80 |
| Min. anyag vastagság | 2 |
| Max. anyag vastagság | 2.7 |
23.754 Ft + ÁFA
1 db raktáron
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=4,5 hosszú, maróéles
| Menetprofil | M - ISO Metric |
| Fő alkalmazás | Acél - Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 06 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 04,5 |
| Kialakítás | Hosszú; Maróéles |
| Menetemelkedés | 5x0,80 |
| Min. anyag vastagság | 2.5 |
| Max. anyag vastagság | 4.6 |
40.299 Ft + ÁFA
3 db raktáron
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=4,5 rövid
| Menetprofil | M - ISO Metric |
| Fő alkalmazás | Acél - Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 06 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 04,5 |
| Kialakítás | Rövid; Normál |
| Menetemelkedés | 5x0,80 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 1.9 |
23.294 Ft + ÁFA
2 db raktáron
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=4,5 rövid, maróéles
| Menetprofil | M - ISO Metric |
| Fő alkalmazás | Acél - Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 06 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 04,5 |
| Kialakítás | Rövid; Maróéles |
| Menetemelkedés | 5x0,80 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 2.4 |
39.611 Ft + ÁFA
2 db raktáron
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=4,9 hosszú
| Menetprofil | UNC - American Standard |
| Fő alkalmazás | Acél - Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 06 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 04,9 |
| Kialakítás | Hosszú; Normál |
| Menetemelkedés | #12-24 |
| Min. anyag vastagság | 2.1 |
| Max. anyag vastagság | 2.8 |
23.754 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=4,9 hosszú, maróéles
| Menetprofil | UNC - American Standard |
| Fő alkalmazás | Acél - Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 06 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 04,9 |
| Kialakítás | Hosszú; Maróéles |
| Menetemelkedés | #12-24 |
| Min. anyag vastagság | 2.6 |
| Max. anyag vastagság | 4.8 |
40.299 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=4,9 rövid
| Menetprofil | UNC - American Standard |
| Fő alkalmazás | Acél - Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 06 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 04,9 |
| Kialakítás | Rövid; Normál |
| Menetemelkedés | #12-24 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 2 |
23.294 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=4,9 rövid, maróéles
| Menetprofil | UNC - American Standard |
| Fő alkalmazás | Acél - Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 06 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 04,9 |
| Kialakítás | Rövid; Maróéles |
| Menetemelkedés | #12-24 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 2.5 |
39.611 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=5,0 hosszú
| Menetprofil | UNF - American Standard Fine |
| Fő alkalmazás | Acél - Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 06 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 05,0 |
| Kialakítás | Hosszú; Normál |
| Menetemelkedés | #12-28 |
| Min. anyag vastagság | 2.1 |
| Max. anyag vastagság | 2.8 |
26.136 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=5,0 hosszú, maróéles
| Menetprofil | UNF - American Standard Fine |
| Fő alkalmazás | Acél - Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 06 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 05,0 |
| Kialakítás | Hosszú; Maróéles |
| Menetemelkedés | #12-28 |
| Min. anyag vastagság | 2.6 |
| Max. anyag vastagság | 5 |
44.407 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=5,0 rövid
| Menetprofil | UNF - American Standard Fine |
| Fő alkalmazás | Acél - Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 06 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 05,0 |
| Kialakítás | Rövid; Normál |
| Menetemelkedés | #12-28 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 2 |
24.989 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
Flowdrill folyatófúró d=5,0 rövid, maróéles
| Menetprofil | UNF - American Standard Fine |
| Fő alkalmazás | Acél - Rozsdamentes acél |
| Szár keresztmetszet | 06 mm |
| øD Forgácsolási átmérő | 05,0 |
| Kialakítás | Rövid; Maróéles |
| Menetemelkedés | #12-28 |
| Min. anyag vastagság | 1 |
| Max. anyag vastagság | 2.5 |
42.233 Ft + ÁFA
6-10 munkanap
Gyártó: Flowdrill
